Mailforwarding nedir

Mailforwarding, ABD veya Avrupa’da mal satın aldığınızda, daha sonra evinize hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Neden Posta Yönlendirme

Apple’ın Rus sitesinde akıllı kırmızı iPhone 7’nin maliyetini ve ardından Amerikan sitesini ziyaret etmeyi deneyin. Rusya’da, iPhone 7 KIRMIZI 61.000 ruble ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli dolar döviz kuru – sadece 43.000 ruble veya 18.000 daha az.

Yabancı online mağazalar bizimkilerden olumlu farklıdır. İçlerindeki fiyatlar daha düşüktür ve ürün çeşitliliği daha geniştir. Rusya’da pek çok Batılı marka temsil edilmiyor. Sovyet sıkıntısında olduğu gibi mallarının tam anlamıyla alması gerekiyor.

Sorun şu ki, ABD ve Avrupa’da birçok online mağaza Rus banka kartlarını kabul etmiyor ve Rusya’ya mal teslim etmiyor. Buna göre, en düşük fiyata yurt dışında bir şey satın almak için ihtiyacınız olacak:

  1. Malları aldığınız ülkede kabul edilen bir kart.
  2. Malları aldığınız ülkede posta adresi.
  3. Malları satın aldığınız ülkede yardımcısı. Malları kendisinden almalı ve sonra sana yollamalı.

Posta gönderme, yurtdışında alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi veren bir hizmettir. Böyle bir hizmeti veren hizmete aracı, posta ileticisi veya sadece bir “Mektup Kutusu” denir.

Lifhaker, 2013 yılından itibaren “Banderoles” hizmetlerini kullanıyor. Dört yıldan fazla bir süredir, ABD ve Avrupa’da bu posta iletici aracılığıyla mal alıyor ve her zaman her zaman mutlu oluyoruz.

Postalama Nasıl Çalışır?

Her şey düşük fiyatlarla ve hızlı kayıtta yurtdışında satın alma arzunuzla başlar. E-postayı belirtmeniz yeterlidir ve hesabınızı zaten alacaksınız.

“Banderolok” olarak kayıt olun →

Bir hesap oluşturduktan sonra, iki kıtada kolayca mal satın almak için ihtiyacınız olan her şeye erişebileceksiniz:

ABD ve Avrupa’da kişisel posta adresi

“Parsel” Delaware’in ve Berlin’deki vergisiz devlette yaşıyor. Postalamada bir depo var.

Sizin satın alınan mallar özel eğitimli insanlar, su geçirmez bir torbaya paketi ucuza almak için bir paket dağıtımında her şeyi birleştirmek ve tespit edilmemiş açılmaya karşı korumak için takviye bant bir kutu yapıştırma sonra depo “banderolku”, varıyoruz. Bu hizmetler ücretsizdir.

İsteğiniz üzerine, paket, ayrılmadan önce parselin içeriğini çekecek ve giysi ve ayakkabı ile ilgili ölçümler yapacaktır. Boyut uygun olmadığı ortaya çıkarsa, mallar “Banderholki” deposundan mağazaya geri gönderilebilir. Bu hizmetler ödenir, ancak çok kullanışlı ve talep edilir.

“Banderolka”, 45 gün boyunca depoda ücretsiz olarak satın alınan eşyaları depolar. Bu, posta ileticisine teslim edilme zamanından bağımsız olarak, ABD veya Avrupa’nın farklı bölgelerinde her şeyden bir demet sipariş verebileceğiniz anlamına gelir. Tüm satın alımlar “Banderolki” deposuna ulaştığında, tek bir parselde birleştirilecek ve size gönderilecek.

Birden fazla parselin bir araya getirilmesi konsolidasyon olarak adlandırılır ve çok para tasarrufu sağlar. Birkaç ürün alırken kullandığınızdan emin olun.

“Satınalma Yardımı” servisi

Mağaza kartınızı kabul etmiyorsa, mailorderer ihtiyacınız olan tüm ürünleri satın alacaktır. “Bandera” nın herhangi bir yabancı mağazada kabul edilen kendi banka kartları vardır. “Satınalma Yardımı” servisi bir siparişin kaydını içerir. Basitçe söylemek gerekirse, sadece “Banderolok” linklerini ürünlere bırakmanız yeterlidir ve geri kalan postacı da kendini yapacaktır.

“Satın alırken yardım et” hakkında daha fazla bilgi →

4 teslimat şekli

Para tasarrufu için alıcı zaman öder. Teslim yöntemine ve şehre bağlı olarak, parselin beklentisi 7 ila 35 gün arasında sürebilir. Yurtdışında en çok sipariş edilen elektronik, giyim, ayakkabı ve diğer eşyaların fazla mesai alımlarına ait olmadığı aşikardır. Bunlar planlı kazanımlar.

  1. Hava (8-14 gün) – uçakla “Parsel” i kendi teslimatı ve daha sonra şehrinizde kendi kendine teslimat veya kapıya kurye ile. Ucuz, hızlı ve güvenilir – seçimimiz.
  2. Ecopost (15-35 gün) – Avrupa’ya direkt uçuş ve daha sonra “Rusya’nın Sonrası” nın kuvvetleri. Postanede sırayla, sırasıyla parsel atın.
  3. USPS Öncelikli (10-20 gün) – ülkenizin eyalet postasıyla teslimat. Postanede ihtiyacınız olan paketi al.
  4. Ayrıca EMS (8-15 gün) olarak bilinen USPS Express, aynı zamanda devlet postasıdır, ancak daha hızlı, daha güvenli ve kapınıza bir kurye ile.

Tam sigorta

Hiç kimse paketle hiçbir şey olmayacak yüzde yüz garanti veremez. Mücbir sebep olasılığı son derece küçüktür, ancak gümrüklerin zaman zaman ortaya çıktığını, ulaşım uçaklarının düştüğünü ve kamyonların devrildiğini ve önceden kimseyi uyarmadan yaptıklarını biliyorsunuz.

Paketinizle bir şey olacak şans, piyangoyu kazanma olasılığı ile karşılaştırılabilir. Ama eğer iç paranoyak dinlenmezse, sadece sigortayı kullanın.

Parsel içindeki malların değerinin her 100 $ için 3 $, barışın sağlanması ve mücbir sebep hallerinde maliyetlerin tamamen tazmin edilmesi garantisi olarak kabul edilebilir bir fiyattır.

Posta iletme neden bu kadar popüler?

Posta gönderme tamamen insanların sağduyu ve gerçek ihtiyaçlarına karşılık gelir. Bu hizmet, yeni harcama kalemleri getirmez ve sadece istediğinizi sunar: en düşük fiyatlarla gerekli ve istenen malları satın almak.

Teknoloji, herkese kendi ülkelerindeki herhangi bir çevrimiçi mağazayı ziyaret etme fırsatı verdi ve posta yönlendirme, çevrimiçi alışverişi global hale getirdi. Yeryüzünde bir yerde ihtiyacınız olan bir ürün varsa, kanepeden kalkmadan en iyi fiyata bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Çekiliş Kırmızı iPhone 7 ve Sony PlayStation 4 Pro + VR

Lifhaker ve “Bandera” Rusya ve BDT sakinleri için bir yarışma duyurdu! Akıllı bir iPhone 7’nin yanı sıra bir dizi Sony PlayStation 4 Pro oyun konsolu ve sanal gerçeklik kaskı PlayStation VR kazanabilirsiniz.

Yarışmaya katılım için üç basit koşul:

  1. Henüz sahip değilseniz, “Parsel” içinde bir hesap oluşturun.
  2. Facebook veya Instagram sayfasında “Banderoles” sayfasına abone olun.
  3. Facebook’ta “VKontakte” veya Twitter’da bir not yazın:

Burada size havalı şeyler satın almak için ne kadar ucuz olduğunu söylüyorlar: https://lifehacker.ru/special/banderolka-us-shopping/.

Rekoru koruyun ve rekabet koşullarına uygunluğu doğrulayabilmemiz için profilinizi açık bırakın.

Yaptın mı Şimdi formu doldurun, hepsi bu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5