Universal Translator – darmowy słownik dla komputerów Mac

Universal Translator to darmowa i mała aplikacja na komputery Mac, za pomocą której można tłumaczyć słowa i zdania na 50 języków, w tym oczywiście rosyjski i angielski.

W głównej aplikacji istnieją dwa pola dla oryginału i przetłumaczonego tekstu. Słowo lub frazę można dodać do ulubionych lub odsłuchać za pomocą wbudowanego maka. Angielski brzmi świetnie, kobieta brzmi jak robot, ale można słuchać. Na samym dole znajduje się przycisk “Ulubione”, który zawiera wszystkie zapisane słowa.

Zrzut ekranu z dnia 2014-11-13 o 10.26.08

Istnieje wiele języków, ale jesteśmy zainteresowani tylko rosyjskim i angielskim, które tam są. Wadą jest to, że aplikacja okresowo ulega awarii po przejściu do karty słownika. Najgorszy ze wszystkich, ostatni raz, kiedy aplikacja została zaktualizowana w 2012 roku, co zmniejsza szanse na poprawienie tego błędu prawie do zera.

Zrzut ekranu z dnia 2014-11-13 o 10.28.38

Universal Translator to aplikacja, która przyda się, mimo nieprzyjemnego błędu i braku wsparcia programisty. Z zadaniem tłumaczenia, UT radzi sobie dobrze, a poza tym robi to całkowicie za darmo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 63 = 66