5 dobrých bezplatných služieb VPN

1. TunnelBear

TunnelBear

Samozrejme, najlepšia bezplatná služba VPN. Je to jednoduché a veľmi rýchle. Stačí sa zaregistrovať na stránkach spoločnosti TunnelBear, nainštalovať aplikáciu a môžete okamžite použiť sieť VPN bez toho, aby ste museli nastaviť nič. Môžete sa pripojiť do jednej z 20 krajín.

TunnelBear je k dispozícii ako na stolných počítačoch, tak aj na mobilných zariadeniach. Z jedného účtu môžete službu použiť na piatich rôznych zariadeniach. Výška bezplatnej prevádzky nie je pôsobivá – len 500 MB mesačne. Ale pre rentabilné nakupovanie v internetových obchodoch a prístup k službám, ktoré nie sú k dispozícii, napríklad v Rusku, to stačí.

Stiahnite si TunnelBear pre Windows a MacOS →

2. Úschovné

Windscribe

Hlavnou výhodou tejto služby – 10 GB voľného prevádzky mesačne a možnosť pripojenia k Internetu prostredníctvom serverov v ôsmich krajinách. Ak chcete získať ďalších 5 GB, musíte na Twitter uverejniť záznam. Pre každého používateľa, ktorý sa zaregistruje pomocou vášho odkazu, dostanete 1 GB.

V tomto prípade sa pri registrácii nevyžadujú žiadne osobné údaje, služba požaduje iba prihlasovacie meno a heslo. V prípade potreby môžete svoj e-mail určiť na prístup k svojmu účtu, ak stratíte svoje heslo.

Ako čerešňa na tortu vo vlaku je k dispozícii vstavaný blokovač ad a firewall.

Bezplatná verzia vám umožňuje používať službu iba na jednom zariadení.

Stiahnite si šablónu pre Windows a MacOS →

3. Hotspot štít

Hotspot štít

Táto služba poskytuje denne 750 MB dennej návštevnosti a môžete ich minúť na piatich rôznych zariadeniach. Okrem toho funkcia Hotspot Shield má funkciu automatického pripojenia k VPN, keď ide online cez nechránenú sieť Wi-Fi. Vďaka tomu môžete platiť za nákupy online a nemusíte sa obávať, že niekto získa prístup k vašim osobným údajom.

Nevýhody služby možno pripísať skutočnosti, že vo voľnej verzii nemôžete vybrať krajinu, cez ktorú prejde prevádzka, a rýchlosť pripojenia k internetu sa niekedy znižuje.

Stiahnite si Hotspot štít pre Windows a Windows Phone →

4. Zrýchlite

Speedify

Charakteristickým znakom Speedify je maximálna možná rýchlosť pripojenia k internetu. Je to dosiahnuté konsolidáciou všetkých dostupných internetových pripojení. Napríklad káblové internetové a mobilné pripojenie pre 3G / 4G. Aj pri jedinom type pripojenia môžete zvýšiť rýchlosť vďaka jedinečným technológiám Speedify.

Zrýchlenie umožňuje používať päť rôznych zariadení a vybrať si z 30 serverov po celom svete. V prvom mesiaci sa poskytuje 4 GB prevádzky a v nasledujúcom mesiaci – 1 GB.

Stiahnite si rýchlejší pre Windows a MacOS →

5. Súkromný tunel

Súkromný tunel

Jeden účet umožňuje používať privátny tunel na troch zariadeniach. Môžete si vybrať z deviatich rôznych serverov. Poskytuje sa iba 200 MB internetového prenosu. Po skončení prevádzky budete musieť kúpiť balík s kapacitou 20 alebo 100 GB.

Stiahnite si Súkromný tunel pre Windows a MacOS →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1