Jednoduchý spôsob, ako sa stať úplne neviditeľným na Facebooku

Niekedy sa zdá, že je veľmi ťažké skryť sa od všelijakého oka Facebooku. Existuje však spôsob, ako to urobiť.

Keď tento proces dokončíte, nikto iný, okrem toho, že budete môcť sledovať vašu aktivitu na Facebooku, sledujte svoje fotografie okrem toho, že vaši priatelia budú môcť vidieť váš hlavný profil.

Poznámka: nemusíte meniť všetky nastavenia Facebook, o ktorých sa bude diskutovať ďalej. Môžete zmeniť len to, čo si myslíte, že je potrebné.

1. Kliknite na ikonu zámku v pravom hornom rohu profilu a potom kliknite na položku Zobraziť ďalšie nastavenia.

facebook

2. Presťahovali ste sa do sekcie “Nastavenia ochrany osobných údajov a nástrojov”. Teraz v položke “Kto môže vidieť vaše publikácie v budúcnosti?” Musíte zmeniť nastavenia na “Len me.”

facebook

3. Potom môžete obmedziť prístup k vašim minulým záznamom. Kliknite na položku “Obmedziť prístup k predchádzajúcim publikáciám” a potom potvrďte akcie kliknutím na “Použiť tieto obmedzenia na predchádzajúce publikácie”. Vaše záznamy z minulosti budú k dispozícii iba priateľom a ostatní používatelia, vrátane priateľov priateľov, ich nebudú môcť vidieť.

facebook

facebook

4. V časti “Kto vám môže poslať žiadosti o pridanie k priateľom?” Nahradiť “Všetko” na “Priatelia priateľov”. Takže môžete výrazne znížiť náhodné požiadavky na pridanie k priateľom, ktoré pravidelne prijímať.

facebook

5. V položke “Ktoré publikácie chcem filtrovať v priečinku Doručená pošta”? Zmeňte hlavný filter na rozšírené filtrovanie.

facebook

6. Ak nechcete, aby vás všetci používatelia mohli nájsť na e-mailovej adrese, v časti “Kto vás môže nájsť pomocou zadanej e-mailovej adresy”. mail? “, zmeňte” Všetko “na” Priatelia “.

facebook

7. Rovnaká schéma sa vzťahuje na položku “Kto vás môže nájsť pomocou poskytnutého telefónneho čísla?”.

facebook

8. Ak nechcete, aby vás používatelia vyhľadávali pomocou vyhľadávacích nástrojov, uistite sa, že vedľa možnosti Povoliť vyhľadávacím nástrojom odkazovať na vašu kroniku sa nezobrazí začiarknutie.

facebook

9. Potom prejdite na položku ponuky “Kronika a štítky”, vyberte “Iba ja” oproti všetkým položkám a v poslednom odseku “Kto vidí odporúčania značky, keď sú stiahnuté osoby s obrázkami podobných ľudí?” Zvoľte “Žiadne”.

facebook

10. Nezabudnite zahrnúť napríklad možnosti “Poslať poznámky prijaté priateľmi pred ich odoslaním do kroniky” a “Poslať poznámky, ktoré iní používatelia urobia vo vašich publikáciách skôr, ako sa objavia na Facebooku”.

facebook

11. Ak nechcete, aby vaše publikácie boli k dispozícii niekomu inému ako vašim priateľom, prejdite na položku menu Odberatelia a kliknite na možnosť “Všetci” na možnosť “Priatelia” vedľa možnosti “Môžete sa prihlásiť na odber svojich aktualizácií”.

facebook

12. Potom prejdite na položku ponuky “Reklama” vedľa položky “Stránky tretích strán” kliknite na tlačidlo “Upraviť” a vyberte možnosť “Žiadne”. Urobte to isté s položkou “Reklama a priatelia”, ktorá je nižšia.

facebook

13. Nakoniec prejdite na položku ponuky “Aplikácie”. Vyberte položku “Staršie verzie Facebooku pre mobilné zariadenia” → “Iba ja.” Takže vaše predchádzajúce publikácie, ktoré boli vytvorené pomocou starých mobilných aplikácií Facebook, ktoré nemajú funkciu vstavaného výberu publika, sa stanú nedostupnými pre ostatných používateľov.

facebook

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 + = 62