10 “Excel” šablonų, kurie bus naudingi kasdieniame gyvenime

Malonu, kad “Microsoft Corporation” daro viską, kad suteiktų mums visiškai nemokamą prieigą prie savo biuro produktų mobiliesiems įrenginiams. Todėl galite lengvai panaudoti galingą “Excel” įrankių rinkinį savo aukščiuose “iPhone”, “iPad” ir “Android” įtaisuose dideliu įstrižu.

Nepamirškite, kad siūlomi šablonai gali būti modifikuoti taip, kad atitiktų jūsų pageidavimus, taip pat spausdintus, jei ekrane norite rašyti popierių. Tačiau prieš imdamiesi pataisymų skaitykite apie “Excel” efektyvius gudrybės, paslaptis ir įprastas klaidas. Su tokiu žinių bagažu jūs nebijote šio galingo monstro!

1. Užduočių sąrašas

Netgi šviesiausia galva su aiškiu protu ir kieta atmintimi vieną dieną sugaišta ir kažką pamiršite. Na, jei jis perka žuvų maistą, pasveikindamas motiną su Motinos diena ar laistydamas savo violetinę pusiau violetinę. Jie čiulpti, čiulpia ir slydo, o jūsų sąžinė lieka švari. Bet staiga nesumoka už pagrindus – internetą? Jums bus gėda pažiūrėti į save veidrodyje. Ir tą nelaimingą dieną sugriusiu ir pažaduosiu sudaryti bylų sąrašus. Tuo tarpu jums kentės pasirinkimas tarp elektroninių planuotojų, pabandykite pradėti nuo paprasto užduočių sąrašo.

Priskirkite užduotis, nustatykite jų prioritetus, nustatykite terminus, pasirinkite atsakingą asmenį, stebėkite pažangą ir palikite pastabas nepaliekant “Excel”. Šablonas jau nustatytas greitai rūšiuoti pagal datą, svarbą, būseną ir kitus parametrus.

2. Kelionės biudžetas

Teoriškai, net ir labiausiai nerealūs (taigi ir visa) kelionė gali vykti be jokių finansinių investicijų iš jūsų pusės. Norėdami tai padaryti, būtina pritraukti pagalbą į minios priėmimo zoną, surasti laisvas vietas apsilankyti ir dirbti šiek tiek maisto ir lovos. Tokius laimėjimus lydi tik išdegę keliautojai, turintys didelę sėkmę. Nors kažkas paslėpti, netgi jie turi ieškoti poros monetų, ragindami pranešti mamai apie savo sveikatą. Todėl bet kokiam judėjimui už gyvenamosios vietos ribų pridedamas išankstinis planavimas ir sąmatų sudarymas. Norint, kad jums nereikėtų pavogti popieriaus lapų ir be galo sukirpinti numerius, rekomenduojame kreiptis pagalbos į kelionės skaičiuoklę.

Kaip apskaičiuoti kelionės išlaidas

Šablonas, be paties skaičiavimo, gali rodyti laukiamąsias sąmatas, sudarytas iš diagramos diagramos. Denešeko suskirstymas į kategorijas procentine išraiška leis aiškiai nurodyti, koks išlaidų elementas yra didžiausias.

3. Inventoriaus sąrašas

Kas vienija ugnį, potvynį, vagystę ir giminaičių atvykimą “savaitę”? Teisingai, didelė jūsų turto neliečiamumo tikimybė.

Tai tokia žmogiškoji prigimtis, kad rupūžė užsispyrusi ne dėl to, kad prarado močiutės kojines, bet todėl, kad negalite atsiminti visų savo sukauptų daiktų. Su tokiu nepalankiu scenarijumi jums bus išgelbėti namų apyvokos reikmenų inventorius. Be to, nebus nereikia fotografuoti savo dvarų su visais turiniu.

Išeinant iš anekdotų, galite patarti šabloną tiems žmonėms, kurie nuomoja būstą. Pasinaudodami svečiais ilgą gyvenvietę, nepamirškite susipažinti su parašu su inventoriaus aktu. Jis išduos jums gerą aptarnavimą, kai iškeldins nuomininkus.

4. Kontaktų sąrašas

Nepriklausomai nuo to, kaip sunku yra techninė pažanga, jis negali nugalėti “dinozaurų”, kurie nenori žinoti apie patogių įrankių organizavimą jūsų kontaktams. Visi jie yra dienoraščiai, užrašų knygutės ir tiesiog popieriaus lapeliai. Paprastai tokiais atvejais sakoma, kad kupranugario kapas bus ištaisytas (sveika, žmona!). Bet neleiskime rankų ir rasti kompromisinį variantą – nešiojamąjį kompiuterį.

Jūsų pažinčių elektroninis lapas yra geras bent dėl ​​dviejų priežasčių: jį paprasta dalintis ir paprasčiausiai rūšiuoti pagal “Excel”. Todėl nereikia turėti atsarginės parinkties net tiems, kurie visiškai pasitiki “Google” kontaktais.

5. Ganto diagramos

Gera Rusijos tradicija streikuoti rankas, vaikščioti į priekį, atsipalaiduoti ir dirbti naktį prieš pranešimo dieną yra gana rizikinga verslo technika, kuri žymiai paveikia kokybę. Tik planuojant, padalijant užduotis į etapus ir laikantis tvarkaraščio, galite išsaugoti savo reputaciją.

“Ganto” diagrama yra populiari baro diagramos (histogramos) rūšis, kuri naudojama plano, projekto darbo grafiko iliustracijai.

Žinoma, “Excel” galia leidžia jums sukurti šias diagramas. Jų hobis yra matomumas ir prieinamumas.

Net jei neturite savo verslo, pabandykite planuoti buto remonto darbus, pasiruošti priėmimui ar maratonui, naudodami Ganto techniką. Jūs įvertinsite prietaiso galią.

6. Šeimos medis

Vestuvių šventės karūna – pirmasis kova – vyks pagal teisingą scenarijų tik tuomet, jei aiškiai padalinsite priešingas puses į “savo” ir “svetimus”. Ir užkirsti kelią jums suprasti situaciją gali ne tik alkoholis, bet ir banalus nežinojimas savo giminaičių.

Žinoma, šeimos medžio kūrimo priežastis nėra geriausia, yra daug daugiau pagrįstų priežasčių. Jei modelis atrodo nesuprantamas, pereikite prie pavyzdžio lapo, kuriame rodomas Kennedžio šeimos medis.

7. Pakeitimų grafikas

“Atminties sutrikimai” buvo susiję su žmonėmis nuo pareigų paskirstymo. Ši liga ypač būdinga vaikams. Tai dažniau yra malavkų, nei jų mamos ir tėčiai pamiršta išplauti indus, pašalinti žaislus ir išmesti šiukšles. Liga gydoma be vaistų vartojimo: pakanka spausdinti savaitinį tvarkaraštį ir parašyti pagal tariamas baudžiamąsias priemones.

Į šablono ląsteles įveskite namų vardus, paskirstydami darbą savaitės dienomis prieš ir po vidurdienio. Ir nepamirškite pakabinti spausdinimo iš populiariausios buto vietos – šaldytuvo. Dabar niekas nenurodys jų užmaršumo.

8. Priežiūros žurnalas

Kartą po automobilio eksploatavimo metų galite susidaryti įspūdį, kad automobilyje nėra nė vienos vietinės dalies. Žinoma, be sargytojo – jis yra šventas ir neliečiamas. Ar tai tikrai taip? Atsakymą galima gauti tik tuo atveju, jei perkant automobilį įprasta įrašyti kiekvieną jo išlaikymo aktą į specialų žurnalą. Be to, šablonas suteikia galimybę apskaičiuoti visą transporto priemonės remonto išlaidas.

9. Atstatymo žurnalas

Suteikusi Ilonos kaukę sovietinės erdvės erdvėse, mes jau buvome su jumis važinėti elektromachine su mažomis kelionės išlaidomis. Nors tai, apie ką mane apgaudinėjau, taip neįvyks. Ilona būtų sumušė kaktą prieš biurokratijos sieną ir seniai miegojo.

Todėl senų automobilių savininkai slinkdami aplink srautinių dolerių akis už degalinės akimirkų. Tačiau asmens pobūdis paprastai greitai pamiršta visus blogus dalykus, apsaugantis jus nuo galvijų apie muilą ir virvę. Žinoma, aš persmelkiu, bet kodėl negaliu sužinoti, kiek pinigų jūs išleidžiate nuolatiniam degalų pildymui? Tai lengva padaryti naudodami rida žurnale.

Kaip apskaičiuoti

Įdėkite odometro rodmenis, litrų litrų skaičių ir jų kainą, o jūs įvertinsite vieno kilometro bėgimo kainą. Panašios funkcijos yra įdiegtos mobiliosiose programose, pavyzdžiui, “Android” skirtuose “Car Logbook”.

10. Dienoraštis

Tik visuomenės nariai, kurie gyvena pagal principą “išgerdavo ryte – diena yra nemokama”, atvejų sąrašas baigiasi atidarant netoliese esančią parduotuvę. Likusi dalis kartais turi būti ne blogesnė nei voverė ratu, kruopščiai laikydama per ribotą laiką. Ir norėdami, kad savo neramumose nepamirštumėte planų sąrašo, žmonės linkę jį taisyti dienoraščiuose. Siūlomas šablonas yra geras, nes jis leidžia kiekvieną darbo valandą pertraukti į 15 minučių segmentus.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 + = 47