10 nemokamų internetinių redaktorių su “Markdown” palaikymu

Teksto redaktorius reikalauja kiekvienas, o tarp visų darbo programų mes naudojame juos dažniau nei kiti. Yra daug gerų redaktorių, tačiau žmonės visada nori daugiau, todėl kūrėjai kuria naujas ir naujas programas. Be to, be vietinių, bet kurioje platformoje naršyklėje yra internetinių redaktorių. Aš jums apie juos pasakysiu šiandien.

1. StackEdit

Ekrano kopija 2014-12-02 18.44.49

StackEdit yra nemokama Markdown redaktorius, kuris siūlo daug naudingų funkcijų. Ji turi vizualų formatą (paryškintai, kursyvu, sąrašus ir tt), gali sinchronizuoti su debesimis (Dropbox, “Google” diskas), importuoti failus pagal URL arba iš vietinio disko. StackEdit akcentas yra galimybė konvertuoti HTML į Markdown.

2. Dillingeris

Ekrano kopija 2014-12-02 18.46

“Dillinger” yra labai minimali sąsaja, kuri padeda sutelkti dėmesį į jūsų tekstą. Šis redaktorius ne tik palaiko debesų paslaugas “Dropbox”, “Google” diske, “Vienas diske”, bet ir “GitHub”. Galutinius tekstus galite eksportuoti į HTML, Markdown ir PDF. “Dillinger” yra fokusavimo režimas, kuriame viskas yra paslėpta nuo ekrano, išskyrus įvestą tekstą.

3. Žymima

Ekrano kopija 2014-12-02 18.47.28

Paprastas Markdown redaktorius su švaria sąsaja. Viskas, ką jis gali padaryti (jei nenaudojate paslaugos abonemento, kad galėtumėte naudotis išplėstinėmis funkcijomis), jis turi dirbti su tekstu ir rodyti peržiūrėtą žymėjimo fragmento peržiūrą. Galite išsaugoti savo darbą, atsisiųsdami tekstinį failą HTML arba “Markdown” (.md) naudodami numatytą nuorodą.

4. Interneto žymėjimo redaktorius

Ekrano kopija 2014-12-02 18.48.19

Hardcore, asketinis internetinis redaktorius be problemų. Turi Markdown-kodo peržiūros skydą ir galimybę konvertuoti į HTML.

5. Žymėjimo žurnalas

Ekrano kopija 2014-12-02 18. 50. 18

Kitas gana paprastas Markdown redaktorius, kuris sinchronizuoja su Dropbox. Jei norite tai naudoti, turėsite pateikti Markdown Journal su prieiga prie aplanko su dokumentais savo Dropbox.

6. Dingus

Ekrano kopija 2014-12-02 18.52.05

“Dingus” yra santykinai senas ir labai paprastas “Mardown” redaktorius, kurį galima rasti bet kurioje naršyklėje. Pažymėtina, kad jį sukūrė John Gruber, Markdowno tėvas.

7. Markdown-Editor

Ekrano kopija 2014-12-02 18.53.56

Kaip matote, “Markdown-Editor” kūrėjai tikrai nesijaudino su pavadinimu. Šis redaktorius palaiko “GitHub” skonio žymėjimo (GFM) išdėstymą ir dirba kartu su “Google” disku.

8. (GitHub skonio) Markdown Editor

Ekrano kopija 2014-12-02 19.00.44

Kitas variantas, jei jums reikia redaktoriaus, kuris palaiko “GitHub” skonio žymėjimą. Jis neveikia su debesies saugykla, tačiau jame yra peržiūros sritis, kurioje rodomas suformatuotas atpažinimo kodas.

9. Writebox

Ekrano kopija 2014-12-02 19.01.38

“Writebox” yra nemokamas teksto redaktorius su fokusavimo režimu ir “Markdown” palaikymu. Kai pradedate rašyti, jis slepia viską, išskyrus pačią tekstą. Puikiai dirba “Dropbox” ir “Google” diskas, palaiko spartųjį klavišą ir leidžia jums atsisiųsti savo tekstą html arba txt formatu.

10. wri.pe

Ekrano kopija nuo 2014-12-02 19.04.59

Gana paprastas internetinis nešiojamasis kompiuteris, kuris supranta Markdown markup. Jei reikia, galite išsaugoti tekstus Dropbox ar Evernote.

Išvada

Kaip matote, trūksta nemokamų internetinių redaktorių su “Markdown” palaikymu. Tarp visų norėčiau išskirti StackEdit ir Dillingeris, Abi turi pakankamai funkcijų, skirtų kasdieniam darbui, kuris skiriasi nuo kitų.

Tačiau, jei dirbate su “GitHub” projektais, turėtumėte įvertinti naudą Markdown-Editor ir (GitHub-aromatizuotas) Markdown Editor.

“Markdown” švietimo ištekliai

Markdown – puikiai tinka rašyti tekstus, skirtus paskelbti internete. Tai paprasta, intuityvi, ne tokia sudėtinga kaip HTML ir sukurta specialiai tekstų kūrimui.

Jei jus domina “Markdown”, čia yra keli ištekliai, kurie jums padės:

  • interaktyvi pamoka apie Markdown
  • oficiali sintaksės dokumentacija
  • straipsnis apie “Markdown” įvaldymą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 81