5 geros nemokamos VPT paslaugos

1. TunnelBear

TunnelBear

Žinoma, geriausia nemokama VPT paslauga. Tai paprasta ir labai greita. Pakanka prisijungti prie “TunnelBear” svetainės, įdiegti programą ir iš karto galite naudoti VPN, nereikalaudami nieko nustatyti. Galite prisijungti prie vienos iš 20 šalių.

“TunnelBear” galima įsigyti tiek staliniuose kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Iš vienos paskyros galite naudotis paslauga penkiais skirtingais įrenginiais. Nemokamo srauto kiekis nėra įspūdingas – tik 500 MB per mėnesį. Tačiau už tai, kad pelningai apsipirkti internetinėse parduotuvėse ir prieiti prie paslaugų, kurių nėra, pavyzdžiui, Rusijoje, pakanka.

Atsisiųskite “TunnelBear for Windows” ir “macOS” →

2. Windscribe

Windscribe

Pagrindinis šios paslaugos privalumas – 10 GB nemokamo srauto per mėnesį ir galimybė prisijungti prie interneto per aštuonių šalių serverius. Norėdami gauti dar 5 GB, turite paskelbti įrašą “Twitter”. Kiekvienam vartotojui, kuris registruos jūsų nuorodą, gausite 1 GB.

Šiuo atveju registracijai nereikia jokių asmens duomenų, paslauga reikalauja tik prisijungimo vardo ir slaptažodžio. Jei norite, galite nurodyti savo el. Pašto adresą, jei norite prarasti slaptažodį.

Kaip “Windscribe” pyrago vyšnia yra įmontuotas skelbimų blokatorius ir ugniasienė.

Laisvoji versija leidžia naudoti paslaugą tik viename įrenginyje.

Atsisiųsti “Windscribe for Windows” ir “macOS” →

3. “Hotspot Shield”

Ši paslauga suteikia didelę 750 MB srauto per dieną, galite ją išleisti penkiais skirtingais įrenginiais. Be to, “Hotspot Shield” funkcija yra automatiškai prisijungti prie VPN, kai prisijungia prie interneto per neapsaugotą “Wi-Fi” tinklą. Dėl to galite užsisakyti pirkinius internetu ir nesijaudinkite, kad kas nors gaus prieigą prie jūsų asmeninių duomenų.

Paslaugų trūkumai gali būti susiję su tuo, kad nemokamoje versijoje negalima pasirinkti šalies, per kurią eis eismas, o interneto ryšio greitis kartais sumažės.

Parsisiųsti “Hotspot Shield” “Windows” ir “Windows Phone” →

4. Paspartinti

Paspartinti

Ypatinga “Speedify” funkcija yra didžiausias galimas interneto ryšio greitis. Tai pasiekiama konsoliduojant visus prieinamus interneto ryšius. Pavyzdžiui, laidinis internetas ir mobilusis ryšys 3G / 4G. Net naudojant tik vieną ryšio tipą, galite padidinti greitį dėl unikalių technologijų “Greitinti”.

“Greitinimas” leidžia jums naudoti penkis skirtingus įrenginius ir pasirinkti iš 30 serverių visame pasaulyje. Pirmajame mėnesyje pateikiamas 4 GB srauto, o kitą mėnesį – 1 GB.

Atsisiųsti “Speedify for Windows” ir “macOS” →

5. Privatus tunelis

Privatus tunelis

Viena paskyra leidžia naudoti privačią tunelį trimis įrenginiais. Galite pasirinkti iš devynių skirtingų serverių. Pateikiama tik 200 MB interneto srauto. Kai eismas baigsis, turėsite nusipirkti 20 ar 100 GB paketą.

Atsisiųskite “Private Tunnel for Windows” ir “MacOS” →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 30