9 geriausios alternatyvos “Photoshop” Mac

Po Adobe Photoshop CC pristatė naują strategiją Creative Cloud, o tai reiškia mokamos prenumeratos, daugelis pradėjo galvoti apie alternatyvą ilgalaikės lyderė foto redaktorių pasaulyje. “Photoshop” prenumerata per “Creative Cloud” kainuoja 50 JAV dolerių per mėnesį ir tyliai moka žmonės, naudojantys šią programą savo profesinėje veikloje. Leiskite tiesiog pasakyti, kad senoji standartinės versijos kaina 699 JAV dolerių buvo gana kietas daugumai mėgėjų fotografų. Mes norime pasiūlyti jums gerų alternatyvų, kurios būtų prieinamos ir patogios tiek pradedantiesiems, tiek fotografų žinovams

Adobe Photoshop Elements 12 (100 $)

“Photoshop Elements” yra pilnas nuotraukų redaktorius su daugybe funkcijų. Tai lanksti “Adobe Photoshop CC” pavyzdinė versija. Atskirų profesinių lustų nebuvimas (pavyzdžiui, padalijimas į keturias pagrindines spalvas ir tt) kompensuojamas už kainą, kuri yra apie 1/7 Pro versijos. Yra visos svarbiausios funkcijos: raudonų akių redagavimas, nuotraukų efektai “Instagram” stiliumi, judančių objektų kūrimas, panoraminių vaizdų kūrimas, meno nuotraukų tvarkymas ir kt.

02

“Photoshop Elements” yra skirtas įvairiems fotografams, pradedantiesiems ir pažengusiems.

Adobe Photoshop Lightroom 5 (149 $)

“Lightroom” yra redaktorius, įsikūręs pažangiosios mėgėjų ir profesionalios fotografijos sankirtoje. “Lightroom” galima įsigyti pagal licenciją neprisijungus be prenumeratos. “Lightroom” kaip nuotraukų tvarkytuvė tokiu pat lygiu su “Apple Aperture” siūlo daugybę redagavimo galimybių. Pavyzdžiui, darbo su nuotraukomis procesas yra padalintas į atskirus etapus. Kiekvienas iš jų turi savo funkcinį modulį su atitinkamu įrankių rinkiniu ir nustatymų paletėmis.

03

“Adobe Photoshop Lightroom 5” yra aukšto lygio grafikos redaktorių, tinka tiek mėgėjams, tiek specialistams.

“Apple Aperture 3.5”. (80 USD)

“MacVods” jau seniai naudoja diafragmą, lyginant su “Adobe Lightroom”.

Nors jis yra labiau išdėstytas kaip organizatorius, o ne redaktorius, kaip “Lightroom”, jis turi daugybę funkcijų vaizdų taisymui. Naujoji versija palaiko Mac Retina ekranai ir integruoja duomenų bazės bibliotekų Aperture ir iPhoto, kuris prisideda prie paprasto perėjimo tarp šių programų. Išplėstas baltos spalvos balansas, patobulintas šešėlių ir akcentų redaktorius, profesionalus automatinis patobulinimas. Jei mes pridėti tai greitas vaizdas, kad iš karto parenka geriausias nuotraukas, pilno ekrano žiūrėjimo režimą, Rūšiavimo žmonės ir vieta, Photostream, gausite gana galinga programa.

04

Diafragma yra “Mac” natūrali redaktorė ir leidžia lengvai naršyti iš “iPhoto”, kuri yra integruota į bendrą vaizdo duomenų bazę.

“Apple iPhoto 9,5” (0-15 $)

Į klientą orientuotas redaktorius, kurį lengviau naudoti nei “Photoshop Elements”. iPhoto “Mac” yra įtrauktas į “iLife” paketą. Naudodami šią programą galite pridėti specialiųjų efektų, pašalinti raudonų akių efektą ir nereikalingus objektus bei dar daugiau. Nuotraukos, nufotografuoti “iOS” įrenginiuose, naudojant nuotraukų srautą, gali automatiškai pasirodyti “iPhoto”. Šis redaktorius palaiko 64 bitų sistemas ir integruotas į vieną duomenų bazę su “Aperture”.

05

“iPhoto” vartotojams yra vienas iš paprasčiausių nuotraukų redaktorių, tačiau jo integracija su kitomis “Apple” programomis suteikia papildomos naudos Mac vartotojams.

Skraidantis mėsos gilė 4.1. (50 USD)

“Acorn” programa tinka tiems, kurie nori turėti platų redagavimo parinkčių spektrą su visomis funkcijomis. Perdangos ir redagavimo tekstas, vektoriniai įrankiai, filtrai, sluoksniai, šešėliai, akinimo, pustoniai, PSD įkėlimo parama ir tt Visa tai paprasta sąsaja, palaikanti “Retina” ekranus ir 64 bitų procesorius.

06

“Acorn”, kaip ir kitas “Pixelmator” redaktorius, turintis mažą kainą ir lengvą įsisavinimą, yra viena iš pagrindinių “Photoshop” alternatyvų.

Pixelmator 3 (30 $)

Visiškai pritaikyta vaizdo redagavimo programa Mac. Jis gali būti vadinamas “Photoshop” alternatyva. Visame grafiniame redaktoriuje, kaip Acorn, yra visi tradiciniai, atpažįstami įrankiai, kuriuos foto entuziastai reikia dirbti su vaizdais. Kaip Acorn, jis veikia tik RGB spalvų erdvėje. Nauja versija papildo “Liquify” įrankį, kuris leidžia konkuruoti su gerai žinomomis “Photoshop” funkcijomis. Išplėstinė parama keliems monitoriams ir 64 bitų architektūra suteikia daugiau lankstumo taisant.

07

“Pixelmator” yra puiki alternatyva “Photoshop”, skirta atlikti pagrindinius nuotraukų redagavimo uždavinius.

“Corel AfterShot Pro” (25 USD)

“Corel” buvo sukurta kaip redaktorius ir fotomasteris, galintis konkuruoti su “Photoshop”, “Aperture” ir “Lightroom”. Platus pasirinkimas ir organizaciniai gebėjimai suteiks jums naujų žvilgsnių, kaip redaguoti vaizdus. Skirtingi vaizdų peržiūros būdai padės pasirinkti aukštos kokybės ir įdomias nuotraukas. Platus funkcijų spektras leidžia pritaikyti įvairius lygmenų ir kreivių redagavimus, ryškumą, spalvų perdavimą ir daug kitų funkcijų. Kaip vaizdų tvarkyklė, ji leidžia jums pasiekti savo nuotraukas bet kur kietajame diske, nereikalaujant jas importuoti į programą.

08

“Corel AfterShot Pro” pasirodė esąs geras “Aperture”, “Adobe” ir “Lightroom” konkurentas.

“CyberLink PhotoDirector” (60 USD)

Visai neseniai “CyberLink” įsigijo “Mac” su “Windows” operacine sistema. Redaktorius siūlo tvirtą universalųjį vaizdų redagavimo paketą, kuriame yra daug galimybių, kurias sukelia vienas spragtelėjimas. Galima peržiūrėti vaizdus iš bibliotekos, pasirinkti nuotrauką ir redaguoti ją rankiniu būdu arba naudojant iš anksto nustatytus nustatymus. Programa automatiškai ištaiso iškreipimus, suteikia galimybę pašalinti iš nuotraukų nereikalingus objektus, reguliuoja spalvą ir kontrastą. “PhotoDirector” yra lengva naudoti ir tuo pačiu metu turi tam tikrų sudėtingų valdiklių, kurie gali konkuruoti su “Photoshop”.

09

“CyberLink PhotoDirector” palaiko draugišką sąsają ir daugybę gerai tvarkomų vaizdų redagavimo valdymo elementų.

GIMP 2.8. (nemokamai)

“GIMP” – tai nemokama programa, kuri reprezentuoja daugybę redagavimo galimybių, kaip ir “Photoshop”. Tai reiškia, kad jame yra daugybė reguliuojamų nuotraukų, kad galėtumėte tikslinti nuotrauką. Viso ekrano režimas, skaitmeninis retušavimas, maišymo, korekcija objektyvo defektus ir daug daugiau padaryti GIMP yra netoli “Adobe”. Deja, Mac taikymo yra “kosyachit”, pavyzdžiui, kartais ekrane žymeklis kelias atsiranda, bet kaip nemokama programa, tai tikrai verta žiūrėti.

10

“GIMP” neturi “Mac” sąsajos, tačiau kūrėjai daro ją dar patrauklesnę ir lengviau naudoti.

(per)

Mes papasakojome apie devynias alternatyvias programas. Ar straipsnis galėjo padėti jums pasirinkti? Ar bandysite kažką naujo, ar “iPhoto” visiškai patenkins jūsų poreikius, ar nematote, kad reikia redaguoti nuotraukas su trečiųjų šalių programomis? Laukiame Jūsų komentarų.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + = 18