Kaip apeiti “Telegram” užraktą Rusijoje naudojant SOCKS5 protokolą

SOCKS5 tinklo protokolas leidžia tvirtai perkelti duomenis iš kliento į serverį. Ši funkcija jau yra “Telegram” sistemoje “Windows” ir “macOS”. Netolimoje ateityje jis pasirodys “Messenger” mobiliose versijose.

Rekomenduojama įjungti SOCKS5 prieš užrakinimo įsigaliojimą. Atsisiuntę programą iš “Google Play” ir “App Store”, gali kilti problemų. Mes turėsime naudoti VPN paslaugas, kad patektume į parduotuvę “iš kitos šalies”.

Norėdami padidinti dabartinės Telegram versijos gavimo galimybes, įjunkite automatinį programos atnaujinimą. Jei naudojate “Android”, tada operacinės sistemos nustatymuose galite atsisiųsti naujinių iš trečiųjų šalių šaltinių ir atsisiųsti naujinį iš oficialios “Messenger” svetainės.

Kaip konfigūruoti SOCKS5 Telegram

  1. Atidarykite “Messenger” darbalaukio versijos nustatymus ir raskite “Išplėstiniai nustatymai” (Išplėstiniai nustatymai).
  2. Pakeiskite ryšio tipą (“Connection type”) į “TCP su nestandartiniu socks5-proxy” (TCP su pasirinktiniu socks5-proxy).
  3. Įveskite tarpinio serverio adresą ir prievadą. Rekomenduojame naudoti įgaliotąjį amerikiečių, vokiečių, švedų ar anglų kalbą.
  4. Būtina įdėti žymės langelį “Naudoti IPv6” (bandykite prisijungti per IPv6) ir išsaugokite nustatymus.

Proxy serveriai yra prieinami per toliau pateiktas nuorodas. Pasirinkdami, apsvarstykite serverio tipą – SOCKS5.

  • JAV proxy serveriai.
  • Anglijos proxy serveriai.
  • Proxy serveriai Vokietijoje.
  • Proxy serveriai Švedijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4