Kvietimai į WhatsApp grupės pokalbius dabar gali būti platinami kaip nuorodos

Anksčiau “WhatsApp” vartotojai galėjo pakviesti tik į kontaktų sąrašą esančius žmones į grupinį pokalbį. Be to, tik pokalbio kūrėjas gali platinti kvietimus. Kai kuriais atvejais šis apribojimas sukėlė daug nepatogumų, o tai dabar išnyks. Paskutinis atnaujinimas leidžia jums paskambinti visiems, tiesiog dalijantis su juo nuorodą. Tai gali būti arba įprastas ryšys, arba QR kodas arba NFS etiketė.

whatsapp
lifehacker.com

Nauja funkcija bus naudinga, pavyzdžiui, organizuojant tokius įvykius kaip vestuvės ar verslo renginys. Tokiais atvejais organizatorius gali neturėti visų būsimų renginių dalyvių kontaktų. Ir jei anksčiau tai galėtų būti problema, dabar viskas yra lengva. Norėdami surinkti tinkamus žmones grupės pokalbyje, užtenka pakviesti tik vieną, kad grandinė galėtų siųsti kvietimus kitiems, arba tiesiog įterpkite nuorodą, tarkim, “Facebook” puslapyje ar bet kuriame kitame socialiniame tinkle. Tačiau verta būti atsargiems, nes viešai išeinant į pokalbį gali būti visiškai svetimas.

Dabar galite išbandyti naują “WhatsApp” lustą. Norėdami tai padaryti, eikite į nuorodą ir užsiprenumeruokite beta versiją, tada atsisiųskite savo “Messenger” naujinį.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6