Bilgisayarınızı normalden yaşamanızı engelleyen mail.ru adlı bilgisayardan nasıl kaldırılır

roem.ru çok hacimsel Yapılan çalışmada ise çevrimiçi anonim yazar şirketi vardır ilginç bir ürüne [email protected] hakkında bir makale yayınladı “sessizce” setleri hem siz ile sallamak böyle Ajan veya ICQ gibi ve üçüncü taraf ürünleri ile ürünleri ile Mail.ru adresindeki yazılım kataloğu. Ürünlerin kurulumunu iptal edip etmediğiniz veya bahis yapmamanız durumunda, sabuntan Gard her durumda sizin için sürünecektir.

yazara göre bu modülün davranış, Trojan davranışı benzer o bilgisayara kullanıcı için bir örtülü yol var olan, böylece varsayılan olarak tarayıcılar ve kullanıcının bilgisayarına reklam iter, alternatif arama motorlarına mücadelede son derece aktif başlar. Bu ürünün bariz davranışıyla ilgileniyorum, bu malzemenin sonundaki linke başvuruyorum. Ve Mail.ru ürünlerini ya da şirketin yazılım kataloğunun programlarını yazan herkese, bu korkuyu sistemden ayırmak için bir kaç dakika harcamayı öneririm.

Bilgisayarınızı normalden yaşamanızı engelleyen mail.ru adlı bilgisayardan nasıl kaldırılır

İlk önce, Uydu, Ajan, ICQ, Internet @ MailRu’yu silin. Sonra Muhafızı bul, süreçler ve servislerde saklanıyor.

Bunu silmek için şu adımları izleyin:

1) Koruma servisini devre dışı bırakın.
2) Koruma işlemini devre dışı bırakın.
3) Korumayı Windows Denetim Masasından çıkarın.
4) Sistem klasörlerindeki Guard tarafından dağıtılan sistemdeki tüm dosyaları silin.
5) Firefox’taki konfigürasyonu aşağıdaki gibi kaldırın: Mail.ru’nın içerdiği her şeyi (veya varsayılan olarak sıfırla) ve kullanılan tarayıcıların geri kalanındaki konfigürasyon dosyalarını temizleyin.
6) Muhafızlarla ilgili tüm şubeleri kayıt defterinden kaldırın.

GuardMailRu.exe programı hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

Bu ürünün satıcısının davranışını ahlaksız buluyor ve normal kullanıcı deneyimine müdahale ediyorsanız, bu gönderiyi veya orijinali roem.ru adresine dağıtın. Belki dünyayı biraz daha temiz hale getirebiliriz …

çalışma [email korumalı] üzerinde roem.ru

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1