Herkesin ihtiyaç duyduğu 20 iPhone uygulaması

Wunderlist

Tüm işlerinizi planlamanıza ve tamamlanmasına yardımcı olacak en basit ve net görev yöneticisi.

Projeler, listeler, hatırlatıcılar oluşturun, klasörleri kullanarak görevleri organize edin, belgeleri ve dosyaları onlara ekleyin. Wunderlist’in takım çalışması için çok sayıda fırsatı vardır: Görevler, Apple Watch dahil olmak üzere herhangi bir platformda ve cihazda gerçekleştirilebilir.

fantastik

Sadece Apple cihazlarına odaklanmış ve standart takvime en iyi alternatiflerden biri olarak kabul edilen çok kullanışlı bir takvim.

Fantastik yerine kesin tarihi, sen «Google Maps», Facebook, Twitter, 1Password dahil birçok üçüncü taraf hizmetleri ve uygulamalarıyla “yarın” veya “yarım saat toplantı”, hem de entegrasyon yazabilir, doğal dil tanıma, ana özelliğidir.

kıvılcım

Birçok ayar ve özelleştirme özelliği olan iyi bir e-posta istemcisi.

Gmail, Exchange, iCloud, Yahoo ve diğer popüler servislerin yanı sıra bulut hizmetleriyle entegrasyon için destek var. Rahat jest yönetimi, takvim, akıllı gelen kutusu ve arama, push bildirimleri, özelleştirilebilir paneller, dosya yöneticisi Spark’i seveceğiniz avantajlardan sadece birkaçıdır.

Scanbot 6

Dokümanlarınızın dijital kopyalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz Evernote’dan mükemmel bir tarayıcı.

Hemen hemen tam bir “makinede” çalışır ve hem standart belgeleri hem de daha küçük kartvizitler, makbuzlar ve diğer kağıt parçalarını eşit derecede iyi tanımlar. Tabii ki, Dropbox, iCloud Drive ve diğer hizmetler ile entegrasyon var.

evraklar

Bu uygulama ile tüm belgelerinizi parmaklarınızın ucunda tutabilir, kolayca tarayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Emrinizde, bulut depolama ve çeşitli servislere bağlanabilecek birçok formatı anlayan tam özellikli bir dosya yöneticisi vardır. PDF, .DOC, JPG veya MP4 – hiçbir değer yoktur, çünkü yerleşik görünüm herhangi bir dosyayı açabilir.

Snapseed

Fotoğrafları kırpmadan ve döndürmekten, renk düzeltme ve filtrelere kadar çeşitli araçlarla iyi bir ücretsiz fotoğraf editörü.

Uygulama, hareketlerin yardımı ile iki veya daha fazla işlem gerçekleştirmenizi sağlayan çok kullanıcı dostu bir arayüzdür. Snapseed’de, her fotoğraf için, değişikliklerin geçmişi korunur, ancak rakiplerin temel farkı, fotoğrafın tamamını etkilemeden çerçevenin belirli bölümlerini düzenleme yeteneğidir.

Google Translate

İPhone için belki de en iyi çevrimiçi çevirmen.

80 dilden çeviri yapabilir, ses ve el yazısı girişini, “Fotoğraf Çevirisi” işlevini ve ayrıca tek tek kelime ve kelime öbeklerinin kullanımını örnekler. Her iPhone’da yüklü olması gereken tüm durumlar için mükemmel tercüman.

konvertibl

Adil bir işlevsellik övünebilecek miktarların bir dönüştürücü.

Burada 160’tan fazla ülkede para birimi desteğiniz, hızlı dönüşüm için bir widget ve yerleşik bir hesap makinesi ve daha pek çok kullanışlı var.

1Password

Site verilerini, kredi kartlarını, belgeleri ve diğer gizli bilgileri depolayabileceğiniz en iyi şifre yöneticisi.

Sadece tüm verilerinizi bir kez girin ve ihtiyacınız olduğunda onları hatırlamanız gerekmez – tüm bilgiler her zaman parmaklarınızın ucunda olacaktır. Verilerin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok – güvenilir 256-bit AES şifrelemenin yanı sıra tek bir ana şifre ile korunacaklar.

VKarmane

Belgelerinizin ve kişisel verilerinizin kopyaları için mükemmel yönetici ve güvenli.

Sayı ve pasaport, vergi kimlik numarası, kredi kartı numaraları ve diğer önemli bilgilerin serisi – “VKarmane” sadece bir veya birden fazla doküman eklemek gerekir ve onlar her zaman elinizin altında olacak, sizin için tüm bu hatırlar. Eklenen tüm veriler bir Touch ID veya şifre ve 256 bit AES şifreleme ile güvenli bir şekilde korunacaktır.

MoneyWiz 2

Maliyelerinizi muhasebeleştirmek için faydalı bir uygulama. Bununla birlikte, borçlarınızı kredi ile azaltmanız daha kolay olacaktır – sadece tüm harcamalarınızı ve gelirlerinizi ödemeyi unutmamalısınız ve tüm para ellerinizde olacaktır.

Anahtar yeni özellikleri birden fazla hesap için destek, bütçe vardır ki, hızlı hatta uygulamasını açmadan bir işlemi eklemek sağlayacak seçilen dönemde, widget Mac-sürümü ile senkronizasyon ve “Bildirim Merkezi”, oluşturuyor.

Wikipanion

Vikipedi’yi kullanmak için pratik bir müşteri. Uygulama, makaleden makaleye uygun bir arama, okuma ve geçiş sağlar. Sadece makaleye değil, aynı zamanda kendi bölümlerine de yer imlerine ekleyebilirsiniz.

Buna ek olarak, arkadaşlarınızla bir makaleye giden bir bağı paylaşabilir, görüntüyü “Kamera Rulosuna” kaydedebilir veya eşlemede belirtilen konuma haritadan ulaşabilirsiniz. Bir mobil cihazdan genellikle bir Wiki okuyan herkese Wikipanion’u öneriyoruz.

cep

Bu araç, Internet’iniz olmasa bile, istediğiniz makaleleri, videoları ve diğer içerikleri web’den yerel mağazaya eklemenizi sağlar.

Uzantı sayesinde, herhangi bir uygulama ve sistem konumundan Pocket’e gönderilerinizi gönderebilirsiniz.

Feedly

RSS beslemelerinin en iyi toplayıcısı, abone olduğunuz kaynakların içeriğini hızlı ve kolay bir şekilde okumanıza yardımcı olur.

Sadece ilgi alanlarını belirtmeniz gerekir ve Flipboard sizin için kişisel bir dergi oluşturur. İçindeki makaleler, içerik seçiminin doğruluğunu daha da artırarak, tembel olabilir. Malzemeleri arkadaşlarınızla paylaşabilir veya çeşitli servislere gönderebilirsiniz (örneğin Cep’de).

bulutlu

Kullanışlı bir podcast yöneticisi. Overcast ile Apple Watch dahil olmak üzere tüm cihazlarınızın favori gösterilerinden keyif alabilirsiniz.

Yeni podcast’lere abone olmanın yanı sıra, uygulama mevcut aboneliklerinizi düzenlemenize ve hatta şifre korumanıza izin verir. Tüm cihazlarda oynatma hızını, senkronizasyon aday bölüm ayarlamak yanı sıra dahili tarayıcı ve tam AirPlay desteği Apple TV’de oynatmak hiç, hareketleri için destek Orada geliştirilmiştir.

Shazam

Bir şarkının bir fragmanına göre, sizi bir oyuncu olarak adlandırabilir ve tüm ayrıntılı bilgileri verebilir.

İPhone’u ses kaynağına getirin ve uygulamanın parçayı tanımasını bekleyin. Güçlü gürültülü ve keskin yabancı seslerle bile çalışır. Şimdi bir kez daha ne kadar havalı bir şarkının radyoda çaldığını tahmin etmenize gerek yok – her zaman parmaklarınızın ucunda olacak olan Shazam’ı kullanmak için yeterli.

oturaklı

Kullanıcının arkadaşlarının nerede olduğunu öğrenmesine ve konumunu göstermesine izin veren popüler bir sosyal ağ müşterisi.

En iyi fırsatlar hakkında bilgi edinmek için yakındaki iyi yerler bulmak için tüm arkadaşlarına maceralarını haberdar olmak istiyorum ve tek partiyi kaçırmak yoksa oturaklı vazgeçilmez olacaktır.

Yandex.Maps

Birçoğu Google’dan benzer bir çözümü tercih eden Rus İnternet devinden kartografik hizmet.

Uygulama yardımı ile herhangi bir adresi bulabilir, trafik sıkışıklıkları ve hem toplu taşıma araçları hem de kendi arabanızdaki geziler için en iyi rotaları hakkında en ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz. Uydu görüntüleri, sokak panoramaları, halk haritası, toplu taşıma yolları (Rusya’nın 38 şehri ve Ukrayna’nın 21 şehri için) ve çevrimdışı haritalar – hepsi iPhone’unuzda.

2GIS

Her zaman güncel tutulan ve çevrimdışı çalışabilen, şehrin organizasyonlarının ayrıntılı bir rehberi.

2GIS, şehrinizin tüm kurumlarının yanı sıra onların iletişim bilgileri, adresleri, çalışma süresi, ayrıca üç boyutlu bir harita ve araba ya da toplu taşıma araçlarıyla ilgili detaylı yol tarifleridir.

Opera mini

Tabii ki, Safari iyidir, ancak kullanışlı bir tarayıcıya sahip olmak güzel bir şey. Ana katil özellikleri: VPN üzerinden sitelere erişim, trafiğin ekonomi modu ve reklam engelleyicileri.

Ve bu listeye hangi uygulamaları eklersiniz? Günlük kullanım için en sevdiğiniz uygulamaları bize bildirin.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 16