Nebia, Tim Cook’un da yatırım yaptığı ekonomik bir ruh projesidir.

Çok uzun zaman önce dünya, insan yaşamının ürünlerinin filtrelenmesinden sonra elde edilen suyun camından süzülen Bill Gates’in bakışları sırasında gaz çıkardı ve gaz verdi. Gözlük ürkütücü ve rahatsız edici, ama içme suyunun gerçek fiyatını açık hale getiriyor.

Ve son zamanlarda, Apple’ın başının da küresel sorundan ciddi şekilde şaşkına uğradığı ve Nebia’nın gelişmesine kişisel bir maddi katkı yaptığı bilinmektedir – ev için ekonomik bir duşun prototipi. Aynı şekilde, diğer tanınmış yatırımcıların yanı sıra Kookstarter kalabalığındaki binlerce insan da girdi. Sonuç olarak, girişim sadece 100.000’e ihtiyaç duyulmasına rağmen 2 milyon dolardan fazla para aldı.

Nebia’nın tüm gelecekteki sahiplerinin, suyun kendisini kurtarmasıyla ilgili endişeleri olmadığı güvenli bir şekilde varsayılabilir. Aksine, elektrik faturalarını önemsiyorlar. Ve sebepsiz değil, çünkü duşun geri ödeme süresi 399 dolarlık “mağaza” fiyatında iki yıldan az. Geliştiricilerin hesaplamalarına göre, ABD’deki ortalama ailenin tasarrufları yılda yaklaşık 230 dolar olacaktır. Ve eğer ön sipariş verirseniz, o zaman kâr biraz daha yakın olacaktır.

Bu tür rakamlar? Tanıdık duşun aksine, Nebia,% 70 daha az su kullanarak milyonlarca minik damlacık spreyini püskürtür. Ve kaplanacak olan yüzeyin alanı 10 kat arttırılır.

Ekonomik duş Nebia

Sıhhi tesisat, yüksek kaliteli dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Nebia görsel güzelliğe, rahatlığa ve işlevselliğe odaklanarak oluşturuldu. İdeal mühendisler ve tasarımcılar için uğraşmak, yüzlerce prototip oluşturdu ve en iyi seçeneği buldu.

Duş Nebya su ve para tasarrufu sağlar

Bunun üzerine gelişmiş ruhun avantajları bitmez. Cihazın günlük su rutininden tamamen farklı bir rahatlık ve memnuniyet vaat ettiğini belirtmekten de vazgeçemeyiz.

Sıcak ve rahat bir sis, cildi sarar, temiz ve ferah hissetmenizi sağlayacak kadar su sağlar. Banyodan çıktıktan sonra Nebia hissi sizinle uzun süre kalır. Cildiniz tatlı kokuyor, saçlarınız parlıyor ve kaslarınız rahatlıyor. Güne başlamak için daha iyi bir yol yoktur.

Nebia

Bazı yabancı blogcular Nebia’yı kendi başlarına test ettiler ve ilk olarak, duşun modern ve şık görünmesini kabul ettiler. İkincisi, potansiyel olarak atılım yaptılar. Üçüncüsü, hala sevdikleri alışılmadık (ve daha alışılmamış) duygular. Bazı test ediciler tamamen tarif edilemezdi. Buradaki içerik oluşturucuların sözlerinin, davadan boşanmadığı anlaşılıyor.

Tabii ki, su tarifelerimizle, bu kadar önemli tasarruflar bile yeterince uzun bir süre dayanacak. Bu nedenle, Nebia, müşterileri veya çalışanları büyük miktarlarda su tüketen işletme sahipleri gibi sıra dışı hileler ve / veya standart dışı deneyimlerin hayranlarıyla ilgileniyor olabilir. Örneğin, bu zaten Google’da yapıldı.

Duş için dört yüz dolar vermeye hazır mısın?

Nebia

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =