Torrent istemcisi uTorrent için layık alternatifler

Torrent-client uTorrent, dünya çapında on milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Endüstrileri indirmek için ilk araçlardan biriydi ve sadeliği ve rahatlığı nedeniyle en popüler hale geldi. Ancak, zamanla, daha kötü olmayan ve bazı açılardan uTorrent’den daha iyi olan başka müşteriler vardı. Son haberlerin arka planında, kullanıcıların uTorrent’e olan güveni zayıflatılmıştı ve alternatiflere daha önce ihtiyaç duyuldu.

transmisyon

transmisyon
transmisyon

İletim, Mac ve Ubuntu için en popüler ve en uygun torrent istemcilerden biridir. Yardımcı programın kullanımı çok kolaydır ve torrentleri indirmek ve dağıtmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İletim ücretsizdir ve geliştirici bir bağış yardımı ile ödüllendirilebilir.

Windows için İletim’in resmi olmayan sürümü buradan indirilebilir.

transmisyon

qBittorrent

qbittorrent
qBittorrent

İstemci tüm masaüstü işletim sistemlerinde çalışır: Linux, BSD, OS X ve Windows. Olağandışı: yardımcı programı, web arayüzü üzerinden uzaktan kontrol edilebilir ve aynı zamanda en popüler izleyicilerdeki torrentleri arar. Müşterinin gelişimi devam ediyor, son güncelleme 23 Şubat’ta yapıldı.

qBittorrent

Vuze

Vuze
Vuze

Vuze sadece bir torrent istemcisi değil, aynı zamanda bir uygulamada bir medya işlemcisidir. Bununla birlikte, torrentleri arayabilir ve abone olabilir, bunları doğrudan yardımcı programlarda kullanıma sunabilir ve bunları iOS ve Android cihazların yanı sıra PlayStation ve Xbox oyun konsolları gibi tüm bağlı cihazlara gönderebilirsiniz.

Yardımcı program ücretsiz olarak indirilebilir veya reklamlar olmadan ve dahili bir antivirüsle birlikte 29,90 USD ücretli bir sürüm satın alabilir.

Vuze

Büyük tufan

Büyük tufan
Büyük tufan

Diğer müşteriler gibi, Deluge de korkunç görünüyor. Ancak, bunu almaz. Yardımcı program multiplatform (Linux, OS X, Windows ve Unix için sürümler vardır) ve ileri düzey kullanıcılar için daha fazla tasarlanmıştır. İstemci çok sayıda eklentiyi destekler ve giriş yapmak için bir parola belirlemenizi sağlar.

Büyük tufan

uTorrent 2.2.1

uTorrent 2.2.1
uTorrent 2.2.1

Dört yıl önce piyasaya sürülen müşterinin eski versiyonu, uTorrent için kullanılan ve başka bir programa değiştirmek istemeyenler için yararlıdır. uTorrent 2.2.1 sürümü reklam pankartları içermez, gerekli işlevselliklere sahiptir ve daha önemlisi üçüncü taraf programlarını yüklemez.

uTorrent 2.2.1

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1