Ako nainštalovať platené aplikácie pre iOS a OS X zdarma a legálne

Rastúce ceny v obchodoch s aplikáciami Apple prinútili mnohých, aby sa k nákupu platených hier a aplikácií priblížili vyváženejšími spôsobmi alebo dokonca úplne opustili. Nemusíte sa však obmedzovať, pretože existuje legálny spôsob, ktorý vám umožňuje bezplatne nainštalovať platenú aplikáciu.

V skutočnosti to, ako vám o tom budem hovoriť, existuje dlho a mnohí ju už niekoľko rokov používajú, ale vzhľadom na nedávne udalosti sa stáva dôležitejšou.

Okamžite poviem, že budeme potrebovať americký účet iTunes, takže ak ho ešte nemáte, začnite ho najprv. Ruský alebo akýkoľvek iný – nebude fungovať.

Podstatou tejto metódy je použitie služby FreeMyApps, ktorá na inštaláciu sponzorských aplikácií poskytuje darčekové karty iTunes (darčekové karty) rôznych denominácií. Vydavatelia hier a aplikácií, aby kupovali od servisného reklamy, ako sa k širokému publiku, ktoré paliva záujem o ich výrobky a užívateľom na oplátku dostane odmenu vo forme úverov, ktoré možno vymeniť za rôzne darčeky, vrátane darčekové certifikáty App Store, Google Play, Amazon , Steam, PSN, Xbox Live a ďalšie obchody.

Proces môže byť ľubovoľne rozdelený do 4 krokov: registrácia, stiahnutie sponzorských žiadostí, získanie pôžičiek a vyplatenie darov. Zvážte ich v poradí.

Krok 1: Registrácia

Na registráciu potrebujeme akékoľvek mobilné zariadenie Apple so systémom iOS (začínajúcim na iOS 6.0), čiže iPhone, iPad alebo iPod touch.

fma1 fma2

 • Otvorte Safari a prejdite na stránku freemyapps.com. V tomto prípade by mal byť súkromný prístup vypnutý a sú zapnuté súbory cookie.
 • Stlačte tlačidlo Začnite, Potom sa otvorí dialógové okno nastavenia profilu nastavení. Súhlasíme a vytvoríme profil (je potrebné sledovať používanie sponzorských aplikácií a bez neho služba nebude fungovať).
  fma00
 • Prvá aplikácia musí byť stiahnutá a spustená v priebehu 15 minút – to je druh aktivácie. Takéto obmedzenie nebude existovať.

Krok 2: Stiahnite aplikácie

fma3 fma4

Potom môžete pokračovať v sťahovaní všetkých dostupných aplikácií, pretože ponuky sú časovo obmedzené, je lepšie to urobiť čo najrýchlejšie.

 • Vyberte aplikáciu zo zoznamu a na jej podrobnej obrazovke stlačte tlačidlo dobre a po prechode do aplikácie App Store, stiahnite aplikáciu zvyčajne.
 • Po spustení aplikácie ju spustite a použite ju po dobu 30 sekúnd (najlepšie asi minútu za vernosť).

Krok 3: Získanie pôžičiek

 • Teraz prejdite na Safari a pozrite sa na počet vašich pôžičiek, namiesto nuly by už mali byť 100-200 kreditov (v závislosti od aplikácie). Sú účtované takmer okamžite, ale niekedy to môže chvíľu trvať.
 • Stiahnite si všetky dostupné aplikácie a nezabudnite ich otvoriť po dobu najmenej 30 sekúnd do 24 hodín po stiahnutí. V opačnom prípade sa úvery nemusia nahromadiť.

Krok 4: Vykúpenie darčekových certifikátov

Keď zbierate dostatok kreditov, môžete ich vymeniť za drahocennú darčekovú kartu iTunes. Napríklad pre 3000 si môžete vziať kartu za 10 dolárov, za 7500 dolárov za 25 dolárov, niekedy sú tu karty za 5 dolárov za 1500 kreditov, ktoré sú vhodné pre netrpezliví.

fma5

 • Prejdite na sekciu darčeky, vyberte kartu, na ktorej máme dostatok kreditov a kliknite vykúpiť.
 • Objaví sa obrazovka s Ridim kódu a tlačidlo pre prechod na App Store za náplň (len v prípade, skopírujte kód pred stlačením tlačidla, v prípade akejkoľvek poruchy, potom možno aktivovať manuálne).
 • Stlačte tlačidlo Aktivovať a po vstupe do aplikácie App Store zadajte svoje heslo na doplnenie účtu.

Váš zostatok by sa mal zvýšiť o stanovenú sumu. Teraz ju môžete minúť na aplikácie alebo hry.

zistenie

 • Metóda je úplne funkčná a mnohokrát som o ňom overovala (už som nahromadila asi 50 dolárov). Zvyčajne trvá asi tri týždne, aby ste získali 3 000 kreditov a vykúpili 10-dolárovú darčekovú kartu. Prvýkrát to môže byť rýchlejšie (budete mať viac aplikácií), ďalšia trochu pomalšie – v oblasti mesiaca.
 • Medzi žiadosťami niekedy narazíte na zaujímavé, ale ak sa vám nepáči – môžu byť odstránené okamžite po pripísaní kreditov.
 • Zvýšte svoje šance pomocou viacerých zariadení viazaných na váš účet iTunes. V takom prípade sa na každom z nich objavia sponzorské prihlášky, ale inštalačné kredity sa uskutočnia na spoločnej prasiatke.
 • Môžete prilákať priateľov tým, že s nimi zdieľate odkaz na odkaz – po inštalácii aplikácie dostanete bonus (ak chcete, môžete prejsť na moju referenciu). Tiež pre 200 kreditov môžete získať tweet alebo záznam na Facebooku.
 • Veľkou výhodou je všeobecný účet pre App Store a Mac App Store, takže pridaním takým jednoduchým spôsobom, môžete si kúpiť hry a aplikácie nielen pre jeho iPhone a iPad, ale aj pre Mac.
 • Ak už máte v ruskom obchode účet, kde ste si zakúpili veľa aplikácií – nebojte sa, vytvorením nového, môžete medzi nimi ľahko prepínať.

Som spokojný so službou. Prepustil som sa na americký účet kvôli Rádiu iTunes viac ako pred rokom a počas tejto doby som ho nikdy nedoplňoval kupovaním darčekových kariet za peniaze – len FreeMyApps. 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 + = 31