Napíšte svoje meno v rôznych štýloch a jazykoch

Pozrite sa, ako napísať svoje meno v rôznych štýloch? Tu je niekoľko nástrojov, ktoré vám pomôžu urobiť to veľmi jednoduché!

Ako napísať svoje meno v rôznych štýloch a jazykoch

1. Google Transliterate

India je viacjazyčná krajina a online nástroj spoločnosti Google vám pomôže napísať vaše meno takmer vo všetkých jazykoch tejto krajiny, vrátane Hindčina, Urdu, Tamil a Bengálčina.

2. Prekladač Google

Ak chcete napísať svoje meno v gréčtine, japončine alebo čínštine, stačí použiť Prekladač Google. Alebo nájsť niekoho, kto pozná všetky tieto jazyky. Súhlasíte s tým, že prvá možnosť je jednoduchšia.

3. Elfský jazyk

Ak ste fanúšikom “Pán prsteňov”, potom je to len pre vás. Môžete vygenerovať svoje meno v jazyku Elven pomocou skriptu Tengwar. Názov musí byť zadaný v angličtine.

4. Braillov generátor

Vďaka tejto službe môžete vidieť, ako sa vaše meno píše v Braillovom jazyku pre ľudí so zrakovými problémami.

Ako napísať svoje meno v rôznych štýloch a jazykoch-1

5. Hobitové runy

Tieto runy sa používali v prvom storočí pred nl a neskôr sa transformovali do latinskej abecedy. Tento nástroj vám pomôže napísať vaše meno pomocou starých runov.

6. Babylonové tablety

Použite tento nástroj na napísanie svojho mena vo veľmi prvom písacom jazyku, ktorý sa objavil počas Babylónskej éry. Symboly boli napísané na malých hlinených tabletách a potom pečené v rúre.

7. Morse kód

Pomocou tohto nástroja môžete napísať svoje meno pomocou Morseovho kódexu, ktorý bol vytvorený v 19. storočí, aby prenášal informácie prostredníctvom telegrafu. Najobľúbenejšie slovo, ktoré takmer každý vie, je SOS “… – …” tri body, pomlčky, tri bodky.

8. Staroveký egyptský

Tento nástroj vám pomôže napísať vaše meno v starobylej egyptskej. Starí Egypťania používali na písanie slov hieroglyfy – symboly a kresby (sova, krokodíl atď.).

9. FDCA CYULICIC

Spomínate si, čo bolo napísané na inzeráte pre film “Borat”? Áno, BORDT. Táto služba preloží všetky vaše slová v tomto štýle – zmes angličtiny a ruštiny.

(Via)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 78 =