10 výhod v živote, ktoré vám poskytnú znalosti angličtiny

1. Získajte prístup k novým informáciám

V službe RuNet nenájdete desatinu toho, čo je v anglickom jazyku. Na porovnanie: od existujúcich miest v roku 2017Používanie obsahových jazykov pre webové stránky. iba 6,7% v ruštine a 51,3% v angličtine.

Po štúdiu angličtiny prestanete závisieť od názoru copywriterov, ktorí sa rozhodnú preložiť a čo nie.

Vyhľadávate informácie, nie sú obmedzené na Runet, prečítajte si názory zahraničných odborníkov, študujte vedecký výskum, skontrolujte zahraničné správy.

Veľa informácií môžete získať z videí na anglickej stránke na YouTube: od skúmania cvičení po receptúry na varenie a prehrávanie hudobných nástrojov.

Ak sa rozhodnete učiť angličtinu online a hľadáte vhodný zdroj, vyskúšajte Puzzle English. Je to vážny nástroj, ktorý rozvíja všetky zručnosti – čítanie, písanie, hovorenie a počúvanie – a má veľký záujem o učenie sa. V súčasnosti sa s jeho pomocou dozviete o štyroch miliónoch používateľov s rôznymi úrovňami školenia.

Aby ste rýchlo sprísnili znalosti angličtiny a objavili svet nových informácií, vyskúšajte “Osobný plán” z Puzzle English. Jedná sa o flexibilný, prispôsobiteľný tréningový plán, ktorý sa zameriava na vašu úroveň jazyka, záujmov a potrieb. Pomocou tohto plánu sa môžete zamerať na čítanie, porozumenie podľa uší alebo slovnej zásoby, čo je užitočné pre zvládnutie akýchkoľvek informácií na internete.

2. Sledujte filmy v origináli

Môžete konečne zistiť, ako skutočne hovoria vaši obľúbení herci, počujú ich jedinečné intonácie. S najväčšou pravdepodobnosťou sa nové filmy otvoria pred vami novým spôsobom a budete chcieť prezrieť všetky svoje obľúbené obrázky a seriály – teraz bez prekladu.

Spočiatku môže byť pre vás ťažké porozumieť anglickej reči, pretože bude rýchle, s osobitným dôrazom, s slangovými slovami a skratkami.

Ak chcete rýchlo zvyknúť na to, Puzzle English ponúka unikátnu vyučovaciu metódu – “Video puzzles”. Pozeráte krátke video v angličtine a potom z oddelených slov pridáte vety z videa. Fascinujúci spôsob učenia, ktorý súčasne doplňuje vašu slovnú zásobu a učí vás porozumieť anglickej reči.

3. Získajte viac z cestovania

Angličtina je oficiálnym jazykom v 59 krajinách. Okrem Spojeného kráľovstva sa hovorí aj v USA a Kanade, Austrálii, Indii, Pakistane a mnohých krajinách v Afrike. Anglický prejav sa chápe prakticky v celej Európe a tiež v mnohých krajinách, ktoré sú medzi turistami populárne.

V angličtine môžete rýchlo vysvetliť, bez strachu z nepochopenia, bez cudzej pomoci sa objednať jedlo v reštaurácii, aby vysvetlil taxikára, kde ťa vziať a robiť známosti s turistami z rôznych krajín a hlbší vhľad do kultúry navštívenej krajiny.

Ak sa chcete naučiť angličtinu pre turistické výlety, Puzzle English ponúka kurz na výlety Puzzle Academy – fascinujúce video lekcie s rodenými hovoriacimi, ktorí sa venujú téme cesty. Z vyučovania írskeho učiteľa sa naučíte všetko potrebné pre úspešný výlet do anglicky hovoriacej krajiny: doprava, jedlo, nakupovanie, bývanie, kultúra a oveľa viac.

4. Pochopte, čo sa spieva v obľúbenej skladbe

Keď sa naučíte porozumieť angličtine podľa ucha, objavíte zmysel vašich obľúbených zahraničných piesní. Jedna vec je prečítať si preklad na webových stránkach a celkom iný, aby ste pochopili v procese počúvania.

Avšak texty sú naplnené alegóriami a slangom viac ako filmy a správne ich prekladať a rozumieť, potrebujete určitý zážitok. V Puzzle English «piesní” nájdete mnoho známych piesní s prekladom a karaoke, rovnako ako videorazbory, z ktorých sa učíme veľa o trvalo udržateľných podmienok a podobenstvami.

5. Zarobte viac peňazí

PodľaAko napísať pracovný životopis v angličtine: 5 hlavných pravidiel. HeadHunter, v Rusku na pozíciách, ktoré vyžadujú znalosť anglického jazyka, je plat zamestnancov o 30-40% vyšší, než tam, kde to nie je potrebné.

Spravidla je potrebný cudzí jazyk pre programátorov a testerov, finančníkov, HR špecialistov, top manažérov. Ak firma už spolupracuje so zahraničnými partnermi alebo to urobí v budúcnosti, angličtina môže byť potrebná pre všetkých zamestnancov: od inžiniera až po hlavu.

Znalosť angličtiny spolu s ďalšími profesionálnymi kvalitami sa môže stať poukážkou na zahraničnú zastupiteľskú kanceláriu spoločnosti alebo pomôcť získať prácu v zahraničných gigantoch, ako je Google.

Ak potrebujete angličtinu na prácu alebo na podnikanie, Puzzle Academy má kurz obchodnej angličtiny. Počas kurzu vám kanadský učiteľ povie, ako napísať životopis, urobiť prezentáciu, uskutočniť telefonický rozhovor a oveľa viac.

6. Rozbaľte kruh komunikácie

Komunikácia s cudzincami, sa dozviete veľa o kultúre a spôsobe života v rôznych krajinách, a ak je to vôbec pôjde na cestu, bude kamarátmi ukáže skutočnú krajinu – ďaleko od turistických trás.

Môžete sa zoznámiť s cudzincami na špecializovaných stránkach alebo prostredníctvom sociálnych sietí, komunikovať prostredníctvom korešpondencie alebo prostredníctvom internetu. Rozprávať sa s videohovormi je užitočné pre učenie sa jazyka a je zaujímavé, ale najprv vám môže byť ťažké vyrovnať sa s rozpakmi a strachom.

Podcasty Puzzle Angličtina vám pomôže prekonať strach. Počúvanie rozhovorov rodených hovorcov o najjednoduchších veciach sa naučíte porozumieť anglickej reči a naučiť sa najpotrebnejšie slová, z ktorých je budovaná každodenná komunikácia.

7. Zlepšite kognitívne funkcie

V procese učenia si zapamätáte pravidlá a nové slová, ktoré školia váš mozog a zlepšujú jeho funkcie. V revízii vedeckého výskumuBilingvizmus: Dôsledky pre myseľ a mozog. Ellen Bialystoková (York University) tvrdí, že ľudia, ktorí hovoria v dvoch jazykoch, majú lepšiu výkonnú kontrolu.

Ide o súbor kognitívnych zručností, medzi ktoré patrí zmena pozornosti, pracovná pamäť a inhibičná kontrola – schopnosť ignorovať rozptýlenie a potlačiť impulzívne reakcie.

Po výučbe angličtiny zvýšite schopnosť rýchlo prepínať a zachovať si pozornosť a zlepšiť pamäť, čo bude mať pozitívny vplyv na vzdelávanie a prácu.

V tréningu pamäte môžete použiť produkt Puzzle English «Word Training». Využíva špeciálnu metódu memorovania – “zrenie slov” – zameranú na presun učeného materiálu z krátkodobej pamäti do dlhodobej pamäte. Naučené slová sú vrátené do vašej slovnej zásoby, aby sa opakovali v rozširujúcich sa intervaloch, kým sa nezakrývajú v pamäti.

8. Kúpiť v zahraničných internetových obchodoch

V zahraničných internetových obchodoch nájdete obrovský výber produktov, z ktorých mnohé sa v Rusku nikdy neobjavia. Okrem toho, nákup originálnych značkových položiek priamo z USA je oveľa výnosnejší, a to aj vzhľadom na náklady na doručenie.

Samozrejme, môžete sa poradiť s objednávkou bez toho, aby ste vedeli jazyk, pomocou manuálu v ruskom jazyku a prekladateľa Google. Ak poznáte angličtinu, budete sa cítiť istejšie, môžete si prečítať popis produktu a recenzie, dozvedieť sa o pravidlách doručenia a platby a položiť si otázku servisnej službe obchodu.

Rýchlejšie zaplnenie slovníka pre jednoduché a príjemné nakupovanie online pomôže “Tréningové slová” a hry Puzzle English. Play “situácia puzzle”, v ktorom budete musieť rýchlo reagovať v prípade, že správny preklad slova ponúka počítače, alebo “Batožina slová”, kde budete musieť zadať slovo vysloví.

9. Online učenie sa v cudzom jazyku

Internet ponúka veľké množstvo bezplatných kurzov v anglickom jazyku od špičkových zahraničných univerzít. História a architektúra, ekonomika a politológia, medicína, obchod, informatika a mnoho ďalších – každý špecialista nájde niekoľko jedinečných kurzov užitočných pre svoju sféru.

Navyše v angličtine existuje veľa učebníc a online kurzov na učenie sa iných jazykov. Anglický jazyk vám umožní prístup ku svetu vzdelávacích materiálov na takmer akúkoľvek tému.

Ak sa snažíte poznať, dávajte pozor na “Duel of Wits” z Puzzle English. Je to zložitá, ale veľmi zaujímavá a informatívna hra pre intelektuálov. Tu sa zúčastňujete duelu, ktorý odpovedá na otázky týkajúce sa rôznych tém, ktoré sú uvedené v angličtine. Počas hry sa naučíte veľa nových slov a naučíte sa veľa zaujímavých faktov.

10. Udržujte blog v angličtine

Ak máte blog alebo ste ho chceli mať dlhú dobu, vedieť, že angličtina vám otvorí mnoho príležitostí.

Po prvé, publikum blogu v anglickom jazyku môže byť oveľa širšie ako blog, orientovaný iba na Runet. Po druhé, takýto blog vám umožní nielen písať v angličtine, ale aj naučiť sa premýšľať o tom.

V procese písania článkov v angličtine pochopíte, že myšlienky vo vašej hlave sú štruktúrované inak, ako keby ste písali v ruštine. Toto je jedinečný zážitok, ktorý by mal byť skúsený.

Okrem toho blogov v angličtine – je príležitosťou na stretnutie, aby s priateľmi a vymieňať si s mnohými ľuďmi z celého sveta a ukázať všetkým (vrátane potenciálnych zamestnávateľov), ktoré sú úplne plynule anglicky.

Ak chcete prekladať z ruštiny do angličtiny, použite nástroj “Translates”. Sú to malé útržky textu na určitej téme. Najprv sa pozriete na zoznam anglických slov použitých v pasáži a potom preložte text z ruštiny do angličtiny v jednej fráze.


Ak sa chcete naučiť angličtinu od začiatku alebo vážne študovať jazyk, zvážte produkt “Metóda Tichera”. Jedná sa o komplexný prístup k učeniu: s video lekciami, úlohami, testami a možnosťou online komunikácie s učiteľom. Program je vhodný na štúdium angličtiny v akomkoľvek veku as akoukoľvek úrovňou jazykových znalostí.

Okrem toho môžete investovať do svojho vývoja zakúpením ziskovej sadzby All Inclusive. Pomocou tohto tarifu budete môcť používať všetky nástroje Puzzle English pre rýchle a vzrušujúce školenie.

Začnite sa učiť s Puzzle English

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 88