10 najlepszych alternatywnych pasków i bransoletek dla Apple Watch

Wielokrotnie twierdził, że Apple Watch – urządzenie najbardziej osobiste kiedykolwiek do robienia Apple, a obfitość dostępnych bransolet i pasków do wyboru przy zakupie zegarka, to naprawdę potwierdza. Jednak nie wszystkie z nich pasują: ktoś ze względu na ceny, ktoś ze względu na projekt lub materiały. Ale producenci zewnętrzni już tłumili się, aby to naprawić. Oto kilkanaście najlepszych alternatywnych pasków i bransoletek na każdy gust i torebkę.

Mediolańska bransoletka sieciowa Baseus (32 USD)

ETAPWCH38-MH-H

Firma “Milan loop” Apple wygląda cholernie elegancko i przyciąga spojrzenia, ale nie jest tania, 10 690 rubli. Analog z chińskiego producenta akcesoriów Baseus wygląda bardzo podobnie do “natywnego”, ale różni się zapięciem – to tutaj zwykle, zamiast magnetycznego. Biorąc pod uwagę bardziej demokratyczną cenę, fakt ten można wybaczyć.

Choć bransoleta jest dostępna w kolorze srebrnym, ale wkrótce pojawią się opcje na złoto i stal.

Czarna bransoletka z Mediolanu z @ akcesorium (17,99 $)

51SisbQiQwL

Jeszcze bardziej dostępna siatkowa bransoletka w rozpoznawalnym kolorze to “szara przestrzeń”. Ta bransoletka jest idealna do zegarków w stalowej obudowie i sportowych aluminiowych wersjach. Zapięcie niestety nie jest magnetyczne, ale zwyczajne. Jednak ta bransoletka będzie doskonałym wyborem dla fanów korporacyjnego koloru Apple. Chociaż istnieje wersja srebrna.

Srebrna bransoletka z siatki JETECH (49,99 $)

81qVFAkpceL._SL1500_

Podobnie jak w przypadku oryginalnej bransoletki Apple, tutaj również znajduje się magnetyczne zapięcie, które pozwala dopasować pożądaną długość do każdego nadgarstka. Łączenie przeplotem nie jest oczywiście tak eleganckie, ale przecież cena jest trzykrotnie mniejsza. Doskonała opcja jako dodatkowa bransoletka zastępcza na odpowiednie okazje.

Bransoleta ze stali szlachetnej od Hoco (79 USD)

Zrzut ekranu 2015-07-27 o 18.33.48

Stalowa bransoleta blokowa jest najbardziej klasyczna. Apple prosi o prawie 32 tysiące rubli. I chociaż istnieje “specjalne” zapięcie motylkowe, nadal jest ono bardzo drogie. Podobna stalowa bransoleta Hoco ma bardziej humanitarną metkę. On wygląda nie gorzej niż marki, plus pakiet zawiera urządzenie, które pozwala na usunięcie linków, aby dostosować rozmiar bransoletki na nadgarstku i zapewnić niezawodne działanie czujnika tętna.

Bransoletka jest dostępna w kolorach srebrnym, kosmicznym, szarym i różowym dla obu rozmiarów zegarka Apple Watch.

Pasek ze skóry naturalnej od Olixar (1842,99 rubli)

Zrzut ekranu 2015-07-27 o 18.24.49

Ceny markowych skórzanych pasków Apple zaczynają się od 10 690 rubli, co jest dość drogie. Podobny w treści i stylu paska od popularnego Olixar akcesoria producenta jest nieco ponad 1800 rubli (plus 100 $ dostawy), a to wychodzi nawet taniej niż Apple prosty pasek silikonowy. Akcesorium wykonane jest w bardzo wysokiej jakości i pasuje do wersji Apple Watch w obudowie ze stali.

Pasek jest dostępny w czterech kolorach, w tym klasycznym czarnym i brązowym, a także niebieskim i czerwonym.

Vintage skórzany pasek od Jisoncase (24,90 £)

71bF6JphWkL._SL1000_

Czy pociąga Cię skóra w stylu vintage? Jisoncase może zaoferować różnorodną skórę (w tym krokodyl) w kolorach od jasnobrązowego do czarnego. Najpiękniejsze, być może, możesz nazwać opcję na czerwono. Mechanizm mocujący jest tutaj klasyczny, bez żadnych dodatków.

Miękki silikonowy pasek Olixar (1326.99 rubli)

Zrzut ekranu 2015-07-27 o 18.37.32

Paski sportowe – doskonały wybór dla fanów jasnych kolorów. Jeśli jednak kolory oferowane przez Apple wydają się zbyt mało jasne – Olixar może zadowolić Twój gust.

W sumie dla tej wersji pasek dostępny jest w pięciu kolorach: białym, czerwonym, czarnym, zielonym i niebieskim. Cena też powinna cię zaskoczyć.

Polimerowy “pleciony” pasek Case-Mate (1842 rubli)

Nieznane

Podobnie jak paski sportowe firmy Apple, ten jest wykonany z tego samego materiału – elastomeru. Ciekawy wiklinowy wzór i mała zawieszka przymocowana do paska (jak różowy kolor) sprawiają, że jest wyjątkowo kobieca. Niska cena pozwala ją kupić do użytku jako pasek zastępczy.

Silikonowy pasek sportowy w etui ochronnym firmy Poetic (5,95 USD)

81H40UWvZPL._SL1500_

Niezwykle budżetowy pasek z dodatkową ochroną etui na zegarek będzie dobrym wyborem dla fanów sportu, którzy martwią się o bezpieczeństwo swojego zegarka Apple Watch. Konstrukcja paska i zapięcia jest podobna do oryginalnych pasków sportowych firmy Apple. Krawędź pokrywy wystająca ponad ekran chroni wyświetlacz przed uderzeniami. Jedyne, czego należy się bać, to woda.

Akcesoria są dostępne w pięciu podstawowych kolorach, w tym niebieskim, białym i czarnym.

Elastic Strap Shear Glam z Case-Mate (35 USD)

cmi_Sheer-Glam_Apple-Watch-Band-38mm__20Clear_CM032781_2_1024x1024

Na tym pasku jest tyle iskier, że będzie świecić jak złoto. Chociaż być może ze złotą wersją Apple Watch nie powinno się jej używać – oczywiście jasne jest dla niego prawdziwe złoto. Ale w każdym razie jest to doskonały, krzykliwy pasek wykonany z elastycznego materiału, który zadowoli wiele kobiet mody. A cena nie jest tak wysoka.

Choć jest dostępny w jednym kolorze, ale wkrótce producent powinien wypuścić wariant w jasności koloru.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 19 =