20 gadżetów, które każdy marzy o otrzymaniu prezentu na Nowy Rok

1. Płytka Mate

Kto to zrobi: ci, którzy nie zawsze potrafią znaleźć swoje rzeczy.

Miniaturowy moduł śledzenia Bluetooth w postaci breloka do kluczy lub wkładki do portfela. Działa za pośrednictwem aplikacji mobilnej i umożliwia wyszukiwanie zagubionego przedmiotu lub odwrotnie, smartfona. Opłata trwa przez rok. Następnie producent oferuje aktualizację do nowego modelu ze zniżką.

2. Chromecast Ultra

Kto to zrobi: miłośnicy treści multimedialnych 4K i nienawidzący przewodów.

Najnowsza wersja Google Extendera, która umożliwia transmisję treści multimedialnych z urządzeń mobilnych, a nie tylko do telewizora. Teraz z obsługą HDR i ultra-wysokiej rozdzielczości.

3. Xiaomi Mi Power Bank 20 000

Kto to zrobi: wszystkie gadżety.

Jedna z najbardziej zbalansowanych baterii zewnętrznych o doskonałej wartości do ceny. Bardzo pojemny i wystarczająco kompaktowy.

4. WD My Passport

Kto to zrobi: tych, którzy są ważni, aby nie utracić swoich danych.

Dyski masowe do tworzenia kopii zapasowych wszystkich danych. Młodszy, terabajtowy model jest wystarczający dla potrzeb przeciętnego człowieka, ale dla tych, którzy muszą pracować z treściami medialnymi, lepiej wybrać bardziej pojemny.

5. Głośnik Xiaomi Mi

Kto to zrobi: melomani.

Mały, ale głośny głośnik bezprzewodowy z dobrą obsługą dźwięku i karty pamięci. Aluminiowa obudowa, stylowy design, jakość i przystępna cena.

6. Samsung Gear VR

Kto to zrobi: poszukiwacze nowych wrażeń.

Hełm wirtualnej rzeczywistości do nowoczesnych smartfonów Samsunga. O wiele bardziej stonowane punkty budżetowe, ale nie kosztuje to dużo pieniędzy i nie wymaga drogiego komputera, takiego jak Oculus Rift.

7. Amazon Kindle Oasis (2017)

Kto to zrobi: tych, którzy naprawdę dużo czytają.

Kindle to urządzenie cyfrowe z wszystkimi zaletami czytania z papieru. Najlepsze dla bibliofilów nie zostało jeszcze wynalezione. Model Oasis, wydany w 2017 roku, uzyskał większy ekran i wodoodporną obudowę – teraz jest łatwy do odczytania nawet w łazience.

8. Xiaomi Mi Band 2

Kto to zrobi: właściciele pierwszej wersji i wszyscy, którzy jeszcze nie mają bransoletki fitness.

Druga generacja popularnej bransoletki fitness w przystępnej cenie. Inteligentny budzik, liczenie kroków, pulsometr i co najważniejsze – zegar!

9. Wiedza Zenith ZST

Kto to zrobi: koneserzy jakości dźwięku.

Ubiegłoroczny hit firmy Knowledge Zenith, wiodącego producenta słuchawek w segmencie budżetowym. Dwusuwowy układ hybrydowy jest w stanie wytworzyć dźwięk, który przyjemnie zaskoczy.

10. iPhone X

Kto to zrobi: wszyscy bez wyjątku (z wyjątkiem zagorzałych nienawidzących Apple’a).

Nowy Rok to najlepszy czas, aby zmienić stary smartfon na nowy. Dla większości ludzi w tym roku iPhone X jest najbardziej pożądanym prezentem. Jest drogi, ale na pewno będzie, możesz być spokojny.

11. Google Pixel 2

Kto to zrobi: ci, którzy wolą zielony robot zamiast ugryzionego jabłka.

Flagowy smartfon Google to ten sam upominek dla fanów Androida, na przykład iPhone X dla fanów Apple. Użytkownik otrzymuje zaawansowaną kamerę, potężny nadzienie i najnowsze oprogramowanie od programistów Androida.

12. MacBook Pro 2017

Kto to zrobi: fani technologii Apple śledzącej nowości.

Innowacyjny laptop z panelem dotykowym, czytnikiem linii papilarnych, ogromnym trackpadem i wydajnym nadzieniem. Bardzo drogi, ale warto.

13. Sony PlayStation 4 Pro

Kto to zrobi: konsolschikam z obozu Sony.

Obciążona wersja PlayStation, jak nazywa ją Sony. Wyjdź z PS4 Pro – doskonała okazja, aby zdobyć pierwszą konsolę lub przejść do nowej wersji starej PlayStation, aby uzyskać pełne wsparcie dla rzeczywistości wirtualnej i 4K.

14. Microsoft Xbox One X

Kto to zrobi: konsole z obozu Microsoft.

Flagowa konsola Microsoft w połączeniu z najpotężniejszą konsolą do gier na rynku. Jego wydajność będzie wystarczająca z marginesem nawet dla najbardziej zaawansowanych gier.

15. Przełącznik Nintendo

Kto to zrobi: miłośnicy przenośnych gier.

Konsola kieszonkowa Nintendo Switch jest gorsza w zasilaniu domowych dekoderów. Ale tylko na nim dostępne są takie bestsellery gier Nintendo, jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild i Super Mario Odyssey. Ponadto Switch pozwala grać zarówno na dużym telewizorze w domu, jak i na wbudowanym wyświetlaczu – w podróży.

16. GoPro Hero6 Black

Kto to zrobi: miłośnicy aktywnego i ekstremalnego wypoczynku.

Jedna z najlepszych kamer akcji. GoPro Hero6 Black obsługuje fotografowanie w ultra wysokiej rozdzielczości i całkowicie wodoodporny, bez dodatkowych osłon ochronnych. Kamerą można sterować za pomocą głosu bez naciskania jednego przycisku.

17. Sony PlayStation VR

Kto to zrobi: właściciele PS4, PS4 Slim i PS4 Pro.

To okulary rzeczywistości wirtualnej dla czwartej generacji konsol do gier firmy Sony. Idealny prezent dla każdego gracza, który chce uwolnić cały potencjał PlayStation.

18. iPad Pro 10,5

Kto to zrobi: ci, którzy potrzebują maksymalnych możliwości w stosunkowo niewielkim formacie.

12-calowy iPad Pro – fajna rzecz, ale dla wielu jest za duża. Jego młodszy brat zachował te same zalety, ale jest znacznie mniejszy i lżejszy.

19. Apple Watch 3

Kto to zrobi: ci, którzy potrzebują pięknego trackera fitness, który idealnie pasuje do ekosystemu Apple.

Trzecia generacja Apple Watch otrzymała wsparcie dla sieci komórkowych. Za pomocą godzin można wykonywać połączenia bez telefonu i słuchać muzyki online. Apple Watch stał się idealną opcją dla inteligentnych zegarków. Specjalnie dla posiadaczy innych urządzeń Apple.

20. SYMA X5SW

Kto to zrobi: dzieci i chłopcy w każdym wieku.

Quadrocoptery od dawna warte są dużo pieniędzy. Za dość niewielką kwotę można kupić całkowicie znośny model. Nadchodzące wakacje to doskonała okazja, aby ożywić stare marzenie o helikopterze sterowanym radiem.


I jakie gadżety chcesz znaleźć pod drzewem noworocznym? Powiedz nam w komentarzach o tym, jakie prezenty marzysz!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =