40 ciekawych etui dla iPhone’a, znalezione na AliExpress

1. Pokrowiec antygrawitacyjny

Najlepsze obudowy iPhone'ów: obudowa antygrawitacyjna

Specjalną osłonę z rzepem Velcro przykleja się do każdej powierzchni, w tym szkła, drewna, betonu i plastiku. Możesz umyć zęby i nadal patrzeć na telefon podłączony do lustra w łazience. Pasuje do iPhone 6/6 Plus / 6s / 6s Plus / 7/7 Plus.

Cena: od 154 rubli.

2. Silikonowa obudowa 3D

Najlepsze etui na iPhone'a: ​​silikonowa obudowa 3D

Miękki futerał ze stromym wzorem i napisem spodoba się tym, którzy są przyzwyczajeni do bycia w centrum uwagi. Pasuje do iPhone 6/6 Plus / 7/7 Plus.

Cena: od 252 rubli.

3. Obudowa z obiektywami do aparatu

Najlepsze etui na iPhone: futerał na obiektyw aparatu

Obudowa z dodatkowymi obiektywami do aparatu: teleobiektywem, obiektywem typu “rybie oko”, obiektywem do zdjęć szerokokątnych i makrofotograficznych. Wiele możliwości dla kogoś, kto patrzy na życie przez obiektyw aparatu. Pasuje do iPhone 6 Plus / 6s Plus.

Cena: 615 rubli.

4. Sprawa fikcyjna

Najlepsze etui na iPhone: sprawa Pulp Fiction

Silikonowa obudowa spowoduje bicie serca fanów kultowego filmu Quentin Tarantino. Chroni przed kurzem, brudem, zadrapaniami. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 7/8 Plus.

Cena: 122 rubli.

5. Skrzynia z kluczami

Najlepsze okładki do iPhone'a: ​​Etui z kluczami

Aby skomponować kilka melodii podczas oczekiwania na połączenie? To proste, jeśli masz pod ręką rękaw pianinowy. Miękki futerał doskonale dopasowuje się do telefonu i chroni przed wstrząsami. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 7/8 Plus.

Cena: 653 ruble.

6. Pokrycie dla fanów malarstwa

Najlepsze przypadki dla iPhone'a: ​​okładka dla fanów malowania

Ulubione dzieła sztuki będą zawsze przed oczami z futerałem z twardego plastiku dla fanów klasycznego malarstwa. Chroni przed kurzem, zadrapaniami i uderzeniami. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 7/7 Plus.

Cena: od 164 rubli.

7. Pokrowiec “przezroczysty”

Najlepsze przypadki dla iPhone'a: ​​sprawa

Silikonowa obudowa z wbudowanymi słuchawkami telefonu po mistrzowsku wprowadza w błąd osoby w pobliżu i jednocześnie chroni ulubiony smartfon przed zadrapaniami i kurzem. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 6s Plus.

Cena: 204 ruble.

8. Pokrywa króliczka

Najlepsze etui na iPhone: woreczek z króliczkiem

Okładka z uchem wykonanym ze sztucznego tworzywa docenią delikatne natury. Etui chroni również przed uderzeniami i zadrapaniami. Pasuje do iPhone 4s / 5s / SE / 5c / 6/7.

Cena: 315 rubli.

9. Osłona termicznie wrażliwa

Najlepsze etui na iPhone'a: ​​termiczna walizka

Jeśli ktoś zabrał twój telefon bez pozwolenia, natychmiast się zorientujesz: wyświetli on termoczułe pokrycie. Reaguje na dotyk rąk zmieniając kolor. Pasuje do iPhone 5s / 6/7/8 / H.

Cena: 125 rubli.

10. Święta kina

Najlepsze etui na iPhone'a: ​​Kino Cinema

“Motor, camera, started!” – oryginalna okładka dla wszystkich zaangażowanych w świat kina. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 7/7 Plus.

Cena: od 128 rubli.

11. Przykryć podświetleniem

Najlepsze przypadki dla iPhone'a: ​​Okładka z podświetleniem

Opcja dla kochanków do samodzielnego wykonania – okładka z podświetleniem. Teraz Samolubny o zmierzchu zostanie uzyskany w stu procentach. Podświetlenie włącza się także podczas połączeń przychodzących – w ustawieniach dostępna jest opcja. Pasuje do iPhone 7/7 Plus.

Cena: 478 rubli.

12. Tetris Cover

Najlepsze etui na iPhone'a: ​​Tetris Cover

Gra zerowa powraca w modzie. Osłona chroni przed nudą, kurzem, zadrapaniami i uderzeniami. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7/7 Plus / 8/8 Plus / H.

Cena: 713 rubli.

13. Wargi osłonowe

Najlepsze pokrowce na iPhone: etui na usta

Jasna, silikonowa obudowa dla jasnej osobowości. Delikatnie leży w dłoni, chroni przed wstrząsami i zadrapaniami. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus / 7/8.

Cena: od 359 rubli.

14. Saszetka z samoprzylepnym uchwytem

Najlepsze etui na iPhone: etui Self-stick

Nie trzeba już nosić samoprzylepnych, wyciągniętych kieszeni ani torebki. Specjalna obudowa z łatwością zmienia się w wygodny monopod z regulowanym kątem nachylenia. Pasuje do iPhone 7/7 Plus / 8.

Cena: 1 073 rubli.

15. Zestaw etui

Najlepsze etui na iPhone: etui na telefon

Zabawna miękka walizka z kieszenią na słuchawki lub plastikową kartą. Chroni przed zadrapaniami, nie ślizga się po stole. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE.

Cena: 328 rubli.

16. Cover-antystresowy

Najlepsze etui na iPhone: Etui-antystres

Bańka może być nieskończenie długa do wybuchu – wspaniała lekcja dla znudzonych dłoni. W przeciwieństwie do folii opakowaniowej, bąbelki te nie znikają, ale łatwo przywracają dawną formę. Sprawa jest odpowiednia dla iPhone 5 / 5s / SE.

Cena: 393 ruble.

17. Koperta z haftem

Najlepsze etui na iPhone: etui z haftem

Oryginalna okładka z haftowanym niedźwiedziem z tkaniny i paska docenią kreatywni ludzie i entuzjaści rękodzieła. Twarde rogi chronią smartfon przed uderzeniami. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 6s Plus / 7/8/8 Plus / X.

Cena: 814 rubli.

18. Okładka z labiryntem

Najlepsze etui na iPhone'a: ​​okładka z labiryntem

Okładka z grą uratuje Cię od nudy, jeśli wszystkie gry w smartfonie już dawno minęły. Dodatkowy plus – niezawodna ochrona przed brudem, zadrapaniami i kurzem. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 7/8/8 Plus.

Cena: 262 rubli.

19. Powłoka-powłoka

Najlepsze etui na iPhone: futerał

Czy życie jest pełne niespodzianek? Wzmocniona wielowarstwowa skorupa chroni przed wilgocią, kurzem, wstrząsami, brudem, zadrapaniami. Plus – wbudowane hartowane szkło do ekranu. Producent zapewnia wodoodporność do dwóch metrów. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 7/8/8 Plus / H.

Cena: od 1 212 rubli.

20. Sprawa Kimoji

Najlepsze przypadki dla iPhone'a: ​​sprawa Kimoji

Solidna silikonowa obudowa dla tych, którzy oglądają życie gwiazdy telewizyjnej lub chcą na pewno przypominać divę. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 7/8 Plus / X.

Cena: 119 rubli.

21. Pokrywa baterii

Najlepsze etui na iPhone: etui na baterię

Osłona akumulatora o pojemności 2 500-7 300 mAh. Cechy – nowoczesny design, lekka waga i wbudowany magnes do uchwytów magnetycznych. Zapewnia ochronę przed zwarciem i przeładowaniem. Pasuje do iPhone 6s / 6s Plus.

Cena: od 1 263 rubli.

22. Retrochechol

Tanie etui na iPhone'a: ​​Retrochechol

Wszystko jest modne – dobrze zapomniane stare. Stylowa okładka dla tych, którzy pamiętają ciepło lat 90-tych lub tęsknią za magnetofonami, zabytkowymi aparatami i innymi atrybutami przeszłości. Pasuje do iPhone 6/6 Plus / 6s / 7/7 Plus / 8/8 Plus / X.

Cena: 100 rubli.

23. Sprawa z matrioszkami

Tanie etui na iPhone'a: ​​Etui z matrioszkami

Z Rosji z miłością – stylowa okładka ozdobiona jest tradycyjną rosyjską matrioszką w całej okazałości. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus.

Cena: od 72 rubli.

24. Skórzane etui

Tanie etui na iPhone'a: ​​Skórzane etui

Klasyczna wersja w stylu vintage to solidny skórzany portfel z przegródkami na karty plastikowe i gotówkę. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE.

Cena: 251 rubli.

25. Przypadek 18+

Tanie etui na iPhone: Etui 18+

Modny silikonowy pokrowiec z elementami stylu sweg dla tych, którzy już skończyli 18. Nadaje się do iPhone 6 / 6s.

Cena: 55 rubli.

26. Case-Designer

Tanie etui na iPhone'a: ​​Futerał

Projektantka okładek niezależnej kreatywności będzie lubiana przez kogoś, kto lubi tworzyć oryginalne rzeczy własnymi rękami. Drobne detale są mocno przymocowane do plastikowej podstawy. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 7/7 Plus.

Cena: 305 rubli.

27. Etui z futrem

Tanie etui na iPhone: futerał z futerkiem

Wykwintna okładka z prawdziwego futra ozdobiona jest kwiatami i koralikami. Miękka w dotyku, delikatnie chroni telefon przed kurzem i zadrapaniami. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 6s Plus.

Cena: 378 rubli.

28. Wodoodporna osłona

Tanie etui na telefony iPhone: wodoszczelna obudowa

Chroń swój telefon, w tym ekran, przed rozpryskami, zadrapaniami i uderzeniami. Jest pętla do zapięcia paska. Miękka osłona jest przyjemnie w dłoni. Pasuje do iPhone 5s / SE / 6 / 6s.

Cena: 441 rubli.

29. Pokrowiec ze zdjęciem

Tanie etui na iPhone'a: ​​Etui ze zdjęciem

Świetna okazja, aby wyrazić indywidualność i umieścić na okładce zdjęcie siebie, swojej ukochanej osoby, aktora lub kogokolwiek. Możesz również napisać nazwisko lub zrobić inny napis. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 7/8/8 Plus / X.

Cena: 378 rubli.

30. Przykryć kropkami

Tanie etui do iPhone'a: ​​okładka z kropkami

Pływające kaczki są takie urocze. Sprawa nie tylko cieszy oko i powoduje zazdrość innych, ale także chroni przed kurzem i brudem. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7/7 Plus / 8 / X.

Cena: 264 ruble.

31. Trawiasta trawa

Tanie etui na telefony iPhone: pokrowiec z trawy

Przyjemna w dotyku, pluszowa pokrywa przypomina pierwszą wiosenną trawę. Zielony kolor uspokaja nerwy i pozytywnie nastawia nastrój. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6s Plus / 7/7 Plus.

Cena: 195 rubli.

32. Pokrywa baterii

Tanie etui na iPhone'a: ​​pokrywa baterii

Stary dobry klasyk to pojemnik na baterie o pojemności 2 000-4 999 mAh. Wygodna konstrukcja, solidna rama obudowy i do 500 pełnych cykli ładowania odróżniają obudowę od innych. Istnieje zabezpieczenie przed zwarciem. Pasuje do iPhone 5 / 5s / 5c / SE.

Cena: 599 rubli.

33. Okładka «Czarne lustro»

Cheap pokrowce na iPhone: okładka «czarne lustro»

Silikonowa obudowa przypadnie do gustu fanom słynnego brytyjskiego serialu telewizyjnego. Pasuje do iPhone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 7 Plus / 8 / X.

Cena: 119 rubli.

34. Futerał

Tanie etui na iPhone'a: ​​etui na telefon komórkowy

Oryginalny futerał dla kogoś, kto tęskni za pierwszymi telefonami komórkowymi i słynną neubivaemy Nokia 3310. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s.

Cena: od 72 rubli.

35. Okładkowa czekolada

Tanie etui na iPhone: skrzynie na czekoladę

Solidne pyszne silikonowe etui na prawdziwy słodki ząb. Podnosi nastrój, cieszy oko i chroni przed zadrapaniami, kurzem i brudem. Pasuje do modeli iPhone od 4 do X.

Cena: od 101 rubli.

36. Osłona lusterka

Tanie pokrowce na iPhone: lustrzana oprawa

Praktycznie: okładka z lustrzaną powierzchnią ochroni Cię przed koniecznością rozglądania się po lustrze, aby naprawić makijaż lub włosy. Drugi plus – niezawodna ochrona przed zadrapaniami, wstrząsami i zabrudzeniem. Powierzchnia lustra nie znika z upływem czasu. Pasuje do iPhone 6/6 Plus / 7/7 Plus / 8 / H.

Cena: 189 rubli.

37. Przykryć otwieraczem do butelek

Tanie pokrowce na iPhone'a: ​​Etui z otwieraczem do butelek

Przypadek 2 w 1: ochrona telefonu i wygodny wciągany otwieracz do butelek. Pasuje do iPhone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 7.

Cena: 252 rubli.

38. Cienki przypadek

Tanie etui na iPhone'a: ​​wąski futerał

Bardzo cienka, stylowa okładka ze sztucznej skóry, na której nie ma odcisków palców. Pasuje do iPhone 6 / 6s / 7/8 Plus / X.

Cena: 125 rubli.

39. Etui z uszczelką

Tanie etui na iPhone'a: ​​Etui z kotem

Oryginalna silikonowa obudowa z cocky seal. Przyciąga uwagę, chroni przed uderzeniami, zadrapaniami i zabrudzeniami. Pasuje do iPhone 4 / 4s / SE / 5 / 5s.

Cena: 125 rubli.

40. Pokrowiec z przegrodą

Tanie pokrowce na iPhone: etui z przegrodą

Odporna na wstrząsy osłona z tajną przegródką na karty plastikowe. Stylowy wygląd, niezawodnie chroni przed zadrapaniami i uderzeniami. Pasuje do iPhone 5 / 5s / 6 / 6s / X.

Cena: 220 rubli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 82 =