Najlepsze słuchawki douszne z 2015 roku

Niech wkładki i nie mogą pochwalić się taką samą jakością dźwięku jak słuchawki nauszników, są znacznie lepiej przystosowane do uprawiania sportu, poruszania się po mieście i aktywnego stylu życia. Portal GeeksTopTen opublikował artykuł z przeglądem dziesięciu najlepszych słuchawek w 2015 roku. Przetłumaczyliśmy ten artykuł.

10. Słuchawki douszne Bose Freestyle

Bose-Freestyle-Earbuds-Top-10-najlepsze słuchawki douszne 2015

Jedna z najlepszych słuchawek do treningu na siłowni. Wygodny gumowany drut i szczelna walizka. Dostarczany w trzech wersjach:

  1. Bez panelu kontrolnego.
  2. Z pilotem i mikrofonem do Samsunga.
  3. Z pilotem i mikrofonem dla iPhone’a.

9. Słuchawki douszne Bose SoundTrue

Słuchawki douszne Bose-SoundTrue

Jeden z najlepszych i stosunkowo niedrogich brzmiących słuchawek dousznych. Na prawej słuchawce znajduje się panel sterowania odtwarzaniem. W słuchawkach aktywny system redukcji szumów, który blokuje wszystkie przychodzące dźwięki.

8. Sony MDR-EX650 Słuchawki douszne

Sony-MDR-EX650-Słuchawki douszne

Sony jest znane ze swojego sprzętu muzycznego od czasu wydania odtwarzacza Walkman. To jeden z najbardziej zrównoważonych słuchawek na rynku. Bas jest mocny, ale nie blokuje innych częstotliwości. Średnie częstotliwości są miękkie, bardzo przejrzyste. Ogólnie rzecz biorąc, wciąż panują niskie częstotliwości. Jeśli potrzebujesz słuchawek w cenie 50-60 USD – to idealny wybór.

7. A-jays Five Earbuds

DSC07211

Słuchawki o niesamowitej jakości wykonania. Drut i same słuchawki są bardzo przyjemne w dotyku i wystarczająco mocne. Możesz kupić w trzech różnych wersjach: na Androida, iOS i Windows.

6. Zwycięstwo w drużynie iSport

Monster-iSport-Victory

Godne słuchawki do uprawiania sportów. Nie mogą pochwalić się dobrą jakością dźwięku, ale doskonale trzymają się w uchu i są dość wytrzymałe. Dobra absorpcja hałasu zewnętrznego i ochrona przed potem.

5. Bowers $ Wilkins C5

Słuchawki Bowers-and-Wilkins-C5-Best-In-Ear-to-buy-in-2015

C5 jest prawie taki sam jak jakość wykonania i dźwięk Shure SE425, ale kosztują o połowę mniej. Doskonała jakość dźwięku dla Twoich pieniędzy. W 2015 roku pojawił się nowy model tych słuchawek, ale nie warto o tym wspominać z powodu podobieństwa.

4. Bose QuietComfort 20i

Słuchawki z redukcją szumów Bose-QuietComfort-20i

Doskonałe słuchawki z dobrym systemem redukcji szumów. Nadaje się do codziennego noszenia, a panel sterowania współpracuje z urządzeniami iOS bez żadnych problemów.

3. RHA T10i

RHA-T10i - słuchawki douszne z izolacją o wysokim poziomie zakłóceń

RHA T10i może pochwalić się doskonałą jakością wykonania. Dźwięk jest dobry, same słuchawki są wykonane z hartowanej stali. Wspierają pracę z urządzeniami Apple, ale nie działają z Androidem.

2. Sennheiser Momentum In-Ear

Sennheiser-MOMENTUM-Słuchawki douszne

Za ich cenę (99 USD), te słuchawki Sennheiser są doskonałym wyborem. Są dobrze zaprojektowane, mają konsolę do zarządzania muzyką i połączeniami, i oczywiście świetnie brzmią. Jeśli nie odnosisz się do audiofilów, te słuchawki wysadzą Cię w powietrze swoim dźwiękiem. Basy są potężne, średnie częstotliwości są pełne i dźwiękowe “bogate”, bardzo czyste.

1. Shure SE425

Słuchawki douszne Shure-SE425-CL-Sound-Isolating

Ale jeśli mówisz o audiofilach, Shure SE425 jest idealnym wyborem. Jest to jedna z najlepszych słuchawek dousznych wypuszczonych w ciągu ostatnich 3-4 lat. Wszystkie częstotliwości brzmią tak, jak powinny i jesteśmy pewni, że Ci się spodoba.

(przez)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 14