Beatmaker – darmowy edytor do tworzenia muzyki

Beatmaker to nowa aplikacja internetowa, która pozwala tworzyć i nagrywać wysokiej jakości rysunki rytmiczne dla twoich kompozycji muzycznych. Wtedy będziesz mógł nałożyć na tę płytę inne instrumenty muzyczne, partie wokalne, efekty specjalne i uzyskać w efekcie końcową pracę.

Beatmaker: główne okno

Użyj tego edytora jest bardzo prosty. Przede wszystkim musisz wybrać odpowiednie tempo, korzystając z menu rozwijanego u góry. Następnie musisz ustawić obraz dźwięku dla każdego z ośmiu instrumentów, których ikony zobaczysz w lewej kolumnie. Aby to zrobić, umieść kolorowe kwadraty na polu dźwiękowym edytora. Możesz natychmiast sprawdzić wynik, klikając przycisk odtwarzania w lewym górnym rogu.

Beatmaker: demo

Pomimo pozornej prostoty, Beatmaker jest w stanie osiągnąć niezwykłe rezultaty. Osiąga się to dzięki temu, że biblioteka tego edytora ma około 850 000 bezpłatnych darmowych próbek, które można swobodnie wykorzystać w swojej pracy. W rezultacie na wyjściu można uzyskać zupełnie różne kompozycje: od stromego rapu do zrelaksowanego domu zanurzeniowego.

Najprawdopodobniej Beatmaker nie będzie w stanie sprostać wysokim wymaganiom profesjonalnych muzyków. Ale dla początkujących i fanów ten edytor dźwięku jest całkiem odpowiedni, ponieważ pozwala osiągnąć doskonałe wyniki w krótkim czasie i bez dodatkowych inwestycji.

Beatmaker →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − 63 =