Jak podać swój adres IP dla Amerykanów

Wystarczy pobrać niewielki program na urządzenie, wybrać w ustawieniach amerykańskich i włączyć tryb VPN. Wtedy zrobi dla ciebie wszystko, a będziesz miał dostęp do amerykańskich stron zablokowanych w twoim kraju.

Powiemy ci, jak to zrobić na przykładzie usługi Betternet VPN. Jest bardzo prosty, obsługuje amerykański IP, jest wieloplatformowy i działa w przeglądarce za darmo. Dlatego Betternet jest odpowiedni dla większości ludzi, którzy chcą ukryć się jako użytkownik Internetu ze Stanów Zjednoczonych.

Aby korzystać z Betternet na komputerze, najłatwiej pobrać specjalne rozszerzenie przeglądarki. Istnieją wersje dla Firefoksa i Google Chrome. Po zainstalowaniu wtyczki kliknij jej ikonę i wybierz Stany Zjednoczone w sekcji Wybierz lokalizację. Następnie kliknij Połącz. Wtyczka zamaskuje twój adres IP pod amerykańskim, dopóki nie rozłączysz go, klikając Odłącz.

Tak łatwo jest podłączyć wtyczkę do strony internetowej radia internetowego Pandora, oficjalnie dostępnego tylko w USA:

Jeśli wariant z przeglądarką nie pasuje do ciebie, możesz użyć Betternet na komputerze za pośrednictwem klienta pulpitu. Można go pobrać i zainstalować w systemie Windows lub macOS z oficjalnej strony projektu.

Betternet działa również na urządzeniach z Androidem i iOS. Zasada działania tych platform jest prawie taka sama: zainstaluj aplikację, wybierz USA i aktywuj VPN. Ale aby używać amerykańskich adresów IP na urządzeniu mobilnym, musisz dokonać płatnej subskrypcji. Jednak nic zaskakującego, dobrego i jednocześnie całkowicie darmowego serwisu VPN, którego prawdopodobnie nie znajdziesz.

Strona internetowa Betternetu →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =