Jak włączyć nowy wygląd YouTube

Projektanci Google stale pracują nad aktualizacją licznych usług firmy. Czasami zmiany te są nieznaczne i ledwo zauważalne, a czasami całkowicie zmieniają wygląd produktu.

Zazwyczaj aktualizacje globalne są testowane przez długi czas na ograniczonej liczbie użytkowników, a dopiero później stają się dostępne dla wszystkich pozostałych. W przypadku YouTube możemy teraz spojrzeć w przyszłość już teraz i zobaczyć, co stanie się po pewnym czasie.

Aby ocenić przyszłe zmiany, po prostu kliknij to zdjęcie. Na jego odwrotnej stronie pojawi się nowy serwis YouTube.Interfejs usługi stał się jeszcze prostszy. Jeśli podoba Ci się planowane przez programistów zmiany, możesz je teraz zastosować. Aby to zrobić, otwórz narzędzia programistyczne za pomocą skrótu klawiaturowego Ctrl + Shift + I (Windows) lub ⌘ + ⌥ + I (Mac) i przejdź do zakładki Console.

nowy wygląd YouTube

Tutaj wstaw wiersz document.cookie = "PREF = f6 = 4; ścieżka = /; domena = .youtube.com"; i naciśnij przycisk “Enter” na klawiaturze. Zamknij narzędzia programistyczne i odśwież stronę.

Jeśli w którymś momencie chcesz wrócić do starego projektu, kliknij ikonę wyjścia w prawym dolnym rogu strony YouTube. Zostaniesz poproszony o wystawienie opinii o nowym projekcie i zwrócenie wszystkiego, jak było.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 54 =