Jak zrobić stronę internetową? Weebly.com!

Stworzenie idealnego “projektanta witryn dla czajników” wcale nie jest proste – im więcej przydatnych funkcji jest dostępnych, tym trudniej jest im zrozumieć nieprzygotowanego użytkownika. Wydaje się jednak, że twórcom serwisu Weebly udało się znaleźć pośredni punkt. Pomimo tego, że jest to jeden z najbardziej zaawansowanych projektantów witryn, jest łatwy w użyciu. Zobaczmy, jak zrobić stronę internetową za darmo.

Weebly – Jest to darmowa usługa do wizualnego (WYSIWYG) tworzenia stron i ich późniejszego umieszczania na serwerach firmy. Usługa jest całkowicie bezpłatna i ma wiele funkcji, które zostały docenione przez ponad 10 milionów użytkowników, którzy utworzyli swoje witryny za jej pomocą.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na konto szukamy przycisku Dodaj witrynę, a następnie wypełnij formularz nazwą, adresem i kategorią witryny. Następnie musisz wybrać wygląd stron z ponad stu szablonów i możesz rozpocząć edycję i wypełnianie strony. Zdarza się to w prostym i zrozumiałym edytorze wizualnym. Cały proces polega na wybraniu pożądanego modułu na pasku narzędzi od góry, przeciągnięciu go i umieszczeniu go we właściwym miejscu, a następnie edycji właściwości.

jak po prostu zrobić swoją stronę

Moduły dostępne do użytku są duże, więc są podzielone na kilka kart. Podstawowe elementy to blok tekstu, obrazek, tytuł, formularz kontaktowy, niestandardowy kod HTML. Na karcie Multimedia są galeria zdjęć, pokaz slajdów, flash, wideo z YouTube, odtwarzacz audio i wideo. Istnieje również sekcja poświęcona e-commerce i różne dodatkowe moduły do ​​wstawiania formularzy, ankiet, kanałów RSS i tak dalej. Więcej szczegółów na temat pracy edytora stron można znaleźć, oglądając następujący film:

Aby zarządzać stronami i zmieniać właściwości witryny, istnieją oddzielne zakładki, w których można dodawać lub usuwać strony, konfigurować menu nawigacji, określać opis witryny, metatagi, łączyć statystyki Google Analitics i wykonywać inne niezbędne czynności.

wygodne narzędzie do tworzenia strony internetowej

Gotowy serwis jest hostowany w sieci przez naciśnięcie przycisku Opublikuj na pasku narzędzi. Pomimo bezpłatnego statusu Weebly nie publikuje żadnych reklam ani wyskakujących okienek na stronach użytkowników. Ponadto możesz umieszczać reklamy, na przykład AdSense, i uzyskiwać dochody.

Podsumowując, możemy stwierdzić, że usługa Weebly jest jednym z najbardziej godnych wyborów przy wyborze miejsca do stworzenia i obsługi osobistej strony. Nawet z modelem darmowej obsługi usługa nie ma ograniczeń co do liczby stron, ruchu i miejsca na stronie. Plus kompletny brak reklam, możliwość wiązania domeny, wspaniały prosty edytor – i staje się jasne, że ta usługa nie jest dla niczego udawaniem najlepszej darmowej strony dla początkujących.

Weebly  

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =