Jak zrobić zrzut ekranu całej strony internetowej

Zrzuty z sieci

screenshot-ctrlq-org-screenshots-1476636241368

Aby przechwycić zrzut ekranu, wprowadź nazwę witryny i kliknij przycisk Przechwytywanie ekranu. Usługa działa zaskakująco szybko, a za chwilę można zapisać obraz w formacie PNG.

Zrzuty internetowe →

Przechwytuj pełną stronę

screenshot-capturefullpage-com-1476636310609

Jest to jedna z najstarszych i najbardziej znanych usług przechwytywania stron. To, jak się okazało, nie gwarantuje jego dobrej pracy. Z adresami oferowanymi do weryfikacji usługa bardzo wolno się kręciła, a niektóre z nich okazały się dla niego zbyt trudne.

Przechwytuj pełną stronę →

 Snapito

screenshot-snapito-com-1476636345574

Ta usługa jest dobra nie tylko dlatego, że był w stanie poradzić sobie z najbardziej złożonymi i długimi stronami, ale także z wieloma dodatkowymi funkcjami. Na przykład możesz pobrać ekran na Pinterest jednym kliknięciem, wykonać przechwycenie z opóźnieniem, umieścić sygnaturę czasową na zdjęciu i tak dalej.

Snapito →

 Thumbalizr

screenshot-www-thumbalizr-com-1476636590005

Ta usługa może przechwycić zarówno całą stronę jako całość, jak i tylko jej widoczną część. Ponadto funkcja Thumbalizr usuwa stronę z reklam i innych zbędnych elementów i daje możliwość wyboru rozmiaru obrazu.

Thumbalizr →

Mam nadzieję, że jedna z usług przedstawionych w ankiecie pomoże ci, gdy potrzebujesz obrazu strony internetowej. Co więcej, usługi te mogą być również wykorzystywane jako serwer proxy do zaznajomienia się z treścią stron, do których dostęp jest zabroniony z jakiegokolwiek powodu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 71