PhotoMania – generator online pięknych efektów dla twoich zdjęć

Te dni, w których edycja i obróbka artystyczna zdjęć stanowiły wąskie grono profesjonalistów znających magię Photoshopa, minęły nieodwołalnie. Dziś to, co tylko wymagało długich godzin przetwarzania w edytorze graficznym, odbywa się za pomocą jednego kliknięcia telefonu lub usługi internetowej. Dobrym przykładem takiego “jednego przycisku” jest usługa PhotoMania, która sprawi, że nawet z najprostszej klatki będzie skuteczna praca plastyczna.

Opis tej usługi można umieścić w kilku zdaniach. Bez rejestracji, bez szkolenia, po prostu prześlij zdjęcie z dysku lub z Facebooka i rozpocznij eksperymenty.

PhotoMania

W lewym panelu znajdują się przyciski wyboru kategorii. Jest ich czterech – Artystyczny, Zabawa, Karty, Boże Narodzenie. W każdej kategorii istnieje wiele predefiniowanych filtrów i efektów, możesz przełączać się między nimi w locie. Odpowiednie zmiany są natychmiast wyświetlane na przesłanych zdjęciach. Możliwości dla PhotoMania – ogromna liczba. Zgrubne wyobrażenie o nich otrzymasz z poniższej ilustracji.

PhotoMania

Tutaj możesz nie tylko zastosować różne filtry a-la instagram, ale także całkowicie oryginalne ramki, kolaże, montaże i tak dalej. Chociaż nie mają żadnych ustawień, jest ich tak wiele, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

PhotoMania

Aby porównać oryginalny i zmodyfikowany obraz, można podzielić okno na dwie części. Gotowy obraz zostanie pobrany na komputer lub przewinięty w sieciach społecznościowych.

Edytor online PhotoMania daje nam doskonałą okazję do tworzenia spektakularnych, zabawnych, niezwykłych prac opartych na twoich zdjęciach tak szybko i jakościowo, że wielu “dorosłych” edytorów graficznych może tylko pozazdrościć. Tak, nie można przekręcić kontrolek i przesunąć ustawień suwaka, ale nie wszystko to jest konieczne. Czasami potrzebujesz tylko wyniku.

PhotoMania

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 91