Stereomood, Inmood i inne usługi, które stworzą nastrój

Muzyka przynosi przyjemność, zwiększa produktywność, inspiruje, oszczędza od nudy monotonnej pracy i hałaśliwych uciążliwych kolegów. Otacza nas i towarzyszy prawie wszędzie. Jego znaczenie trudno przecenić. Każda z tych pięciu usług może sprawić, że będziesz doskonałą playlistą jeszcze nie znudzonych i pasujących do nastroju utworów. Stwórz swój nastrój, odkrywając nową i interesującą muzykę.

Underlove

Ta rosyjskojęzyczna usługa może pochwalić się wieloma nastrojami lub działaniami, dzięki którym zbiera muzykę. W sumie jest ich 40, a to wystarczy, by znaleźć dla siebie ślady. Wśród proponowanych tematów są w standardzie – “Pracować“,”Czytanie“Lub”Chil-out“, A raczej niezwykłe -“Kodowanie“,”Gangster“Lub”Na prysznic“. Jakość doboru muzyki na dość dobrym poziomie. Wybierz listę odtwarzania «Pracownik“, I odtwarzaj spokojne i dyskretne utwory”Na śniadanie“- otrzymujemy proste, często dynamiczne i lekkie kompozycje, które staną się doskonałą ścieżką dźwiękową na początek cudownego dnia.

Co jest miłe, użytkownik może swobodnie zarządzać swoją listą odtwarzania i wybrać, która ścieżka zostanie odtworzona. Z wykonawcami i gustem muzycznym wszystko jest w porządku. Na liście znajdziesz znane piosenki z Weekend wampirów, Radiohead i The XX, a także może odkryć wiele wcześniej nieznanych zespołów muzycznych. Underlove ma swoje wady. Lista utworów się nie zmienia, co oznacza, że ​​po miesiącu możesz znudzić się słuchaniem tych samych piosenek w kółko. Ponadto, biorąc pod uwagę fakt, że źródłem list odtwarzania są nagrania “VKontakte”, nie można odtworzyć wielu utworów. I, najprawdopodobniej, w przyszłości sytuacja będzie tylko gorsza. Aplikacje mobilne również tego nie robią, a rozwój amatorski dla Androida wygląda dość nieszczęśliwie.

Underlove

Stereomood

Streomood zawsze będzie Cię informować o najlepszych wydarzeniach ze świata muzyki. Niezależnie od tego, którą playlistę wybierzesz, wśród utworów znajdziesz tegoroczne nowości. St. Vincent, Flying Lotus, Aphex Twin – jeśli nie masz czasu na oglądanie każdej muzyki, nie stracisz niczego ze Stereomood. Przy okazji, o nastroju. Jest ich wiele w usłudze i nie są ograniczone do prostych tagów. Możesz po prostu opisać w osobnej linii to, co czujesz (oczywiście po angielsku), a Stereomood przeanalizuje Twoje zapytanie i wybierze dla Ciebie najlepsze piosenki.

Bardzo dobrze z liczbą nagrań audio. Naskut oni po prostu nie będą wkrótce, i są aktualizowane, widocznie, dość często. Wszystkie utwory, których słuchasz, Stereomood może bazować bezpośrednio na Last.fm, co będzie świetną wiadomością dla fanów tej usługi. Jedynym problemem jest to, że niektóre utwory nie są odtwarzane. Jest to najprawdopodobniej spowodowane niedostępnością źródeł w naszych regionach i jest wyjątkiem, a nie regułą.

Serwis ma również aplikacje mobilne na smartfony i tablety na iOS, Androida lub Kindle Fire. Dostępny jest również budzik Mood O’Clock, który każdego ranka wybiera odpowiednią piosenkę zamiast monotonnych, brzydkich sygnałów.

Stereomood

8tracks

8tracks podnosi muzykę najlepiej. Ponadto wie, jak sortować kompozycje nie tylko poprzez nastrój czy zawód, ale także poprzez gatunek. Maksymalnie zbliża to do zwykłych usług przesyłania strumieniowego. Różnorodność artystów tutaj, jak w przypadku Stereomood, jest znakomita. Użytkownicy mogą tworzyć własne listy odtwarzania. Prawie co tydzień w oddzielnej sekcji będą dostępne najlepsze kolekcje według redakcji.

Niemniej jednak, nie bez smoły. Zgodnie z warunkami licencji masz tylko trzy przełączniki na godzinę. Jedyną dostępną opcją po wykonaniu tych prób jest zmiana listy odtwarzania. 8tracks jest dostępny na iOS, Android i Windows Phone, a to dobra wiadomość dla fanów, aby słuchać muzyki w drodze.

8tracks

Deezer

Deezer przypomina bardziej konkurenta Spotify lub Last.fm. Serwis ma 35 milionów utworów, które można słuchać całkowicie bezpłatnie, słuchając sporadycznie tylko małych jednostek reklamowych. A jeśli jesteś gotów zapłacić około euro miesięcznie, możesz się ich pozbyć i zwiększyć bitrate audio do 320 kbps. Przy pierwszym wejściu Deezer zaproponuje wybór wykonawców, którzy ci się podobają, aby w przyszłości móc dokładniej dobierać muzykę. Można to zrobić w przyszłości, zauważając artystów lub utwory jako ulubione.

Możesz słuchać obu rekomendacji radiowych i osobnego wykonawcy. Jednocześnie nie ma żadnych ograniczeń w przełączaniu, jak w wyżej wymienionych 8tracks, aw bibliotece multimediów na pewno znajdziesz swoich ulubionych artystów. Ponadto istnieją również wykresy, na których gromadzone są najlepsze utwory, artyści, albumy i listy odtwarzania użytkowników.

Deezer ma również stacje radiowe, które są tworzone według gatunków i nastrojów. Kilka ostatnich, ale wśród nich najbardziej podstawowe. Usługa jest dostępna nie tylko w oknie przeglądarki, ale także ma aplikacje mobilne na iOS i Androida.

Deezer

Inmood

Zrzut ekranu 2014-11-30 o 18.29.40

Inmood to Stereomood, skupiający się na rosyjskojęzycznej publiczności. Podobnie jak w przypadku poprzedniej wersji projektu Stereomood, chmura tag-moods spotyka się z Tobą na stronie głównej. Dokładność wyboru kompozycji można kontrolować za pomocą trzech przycisków: “Masz nastrój?“,”Dobry utwór?“I”Nie wpadłeś w nastrój?“. W tym samym czasie, obok każdej piosenki z listy odtwarzania, jest wskazane, jak dokładna, według użytkowników, piosenka pasuje do wybranego nastroju.

usługi dla nastroju

Również lista odtwarzania może zawierać tylko nowości lub te utwory, które najczęściej wpadają w nastrój – wszystko to można dostosować w odtwarzaczu. Poniżej znajduje się TOP-10 najbardziej odpowiednich piosenek i linki do podobnych artystów. Jeśli uważasz, że utwór nie pasuje do aktualnego nastroju, w osobnej linii możesz nadać mu własną wersję emocji lub załadować bardziej odpowiednią piosenkę. Wśród niedociągnięć serwisu – brak aplikacji mobilnych, a czasem dość zły gust w wyborze wykonawców.

Inmood

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2