15 nezvyčajných položiek, ktoré sme našli na AliExpress

Ak máte záujem o tovar z našej zbierky, potom pred zakúpením sa zaregistrujte na Kopikot.ru a získajte 200 rubles ako darček. Ak ste už zaregistrovaný, nezabudnite sa prihlásiť a získať vrátenie peňazí zo všetkých nákupov na AliExpress.

1. Tlačiareň na manikúru

Tlačiareň na manikúru

Prečo tráviť čas a peniaze v kozmetickom salóne alebo utrpieť, snažiť sa niečo vyfotiť na nechty, keď sa dá vytlačiť výtlačok? Vyberte šablónu a potom jednoducho vložte prsty. Táto vec urobí všetko pre vás.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

2. Hrnček

Hrnček-násypka

Ak nemáte lyžicu na ruky alebo len lenivosť na miešanie cukru, nie je to dôvod, prečo si piť nesladenú kávu. V tomto pohodlnom priestrannom hrnčeku z nehrdzavejúcej ocele sa obsah zmieša sami, stačí stlačiť tlačidlo.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

3. Slúchadlá s ušami

Slúchadlá s ušami

Tieto jasné slúchadlá nenechajú nikoho ľahostajným. V tisícoch bodov k atraktívnosti sú pridané svetelné mačacie uši. Gadget sa skladá a ľahko zapadne do batohu alebo vrecka a dlhý vodič dlhý jeden a pol metra umožňuje jeho držiak byť mobilnejší.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

4. Cube-anti-stress

Cube-antistresová

Kliknutím s automatickým guličkovým perom sa snažíte sústrediť, je minulé storočie. Pokročilí ľudia si vyberajú Fidget Cube.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

5. Prilba pre hlavu

Prilba na hlavu

Návrh vyzerá fantasticky. Mäkké gumové podložky v prilbe lisu na určitých miestach na hlave, ktoré pomáhajú uvoľniť. Masér sa pripája k zásuvke a vibruje. Kupujúci v komentároch tvrdia, že pocítili magický efekt od neho.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

6. Konektor pre fľašu vína

Zástrčka kódu pre fľašu vína

V prípade, že susedia v byte nemajú nič, budú dokonca jesť z vašich akcií.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

7. LED sprchová hlavica

LED sprchová hlavica

Ak drahý kúpeľ s chromoterapiou si nemôžete dovoliť, nebojte sa. Podobný relaxačný efekt je možné dosiahnuť sprchou s jasným podsvietením. Čím silnejší je tlak vody, tým intenzívnejšia je farba.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

8. Podsvietenie záchodovej misy

Podsvietenie pre záchodovú misku

Malé zariadenie, ktoré funguje na batériách s tromi prstami, zmení toaletu na pobočku nočného klubu. Podsvietenie reaguje na pohyb, takže toaleta bude svietiť magickým svetlom, akonáhle sa k nemu dostanete.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

9. Píšťal, pomáhajú schudnúť

Píšťanie, pomáha schudnúť

V skutočnosti táto vec pomáha dýchať bránicu. Hovorí sa, že takýto dych spúšťa proces rozpadu tukových buniek a znižuje úroveň stresu. A ak je menej stresu, nemusíte ho zaseknúť!

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

10. Univerzálna silikónová misa

Univerzálna silikónová misa

Ak chcete – zamiešajte šalát, chcete – moje ovocie, a ak chcete – držte ryby. Táto plastová misa s prackou je vhodná pre rôzne manipulácie v kuchyni. Môže sa umývať v umývačke riadu a umiestniť do mikrovlnnej rúry.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

11. Popruh pre škrečok

Popruh pre škrečok

Nie je to všetko, cestuje v plastovej hale okolo bytu. Niekedy musíte prechádzať zviera a čerstvou trávou.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

12. Svetlé gumené topánky

Svetlé gumené topánky

Topánky, v ktorých môžete ľahko prechádzať kaluže a vychutnať si aj najplávavejšie počasie. A šťavnaté sfarbenie topánok je ďalšia +10 na dobrú náladu!

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

13. Rúž v podobe fľaše vína

Rúž v podobe fľaše vína

Nie je to ani rúž, je to tekutý nádych, ktorý trvá dlho na perách. Mimochodom, potešenie nie je len dizajn rúžu, ale aj jej smiešna cena.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

14. Projekčná laserová klávesnica

Projekčná klávesnica

Písanie textu priamo na stôl je fantastické? Vôbec nie! Zariadenie sa cez Bluetooth prepája na smartphone alebo tablet a zobrazuje klávesnicu na akomkoľvek rovnom povrchu. Štýlové a pohodlné.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

15. 3D nálepka na dverách

3D nálepka na dverách

Známe dvere do miestnosti sa môžu premeniť na dvojakú magickú platformu z filmu Harry Potter.

Kúpiť s vyrovnávacou pamäťou

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − = 35