TOP-20 zahraničných predajní online oblečenia

Na zahraničných webových stránkach z Európy a USA si môžete kúpiť skutočne kvalitné veci, ktoré nenájdete v našich butikoch. Okrem toho, teraz prichádza čas nového predaja, a to znamená – možnosť kúpiť veci so zľavou. V tomto článku vám predstavíme 20 populárnych online obchodov v zahraničí, kde si môžete samozrejme zakúpiť šaty a darčeky pre celú rodinu.

Táto recenzia by mala začať s veľkými nákupnými centrami v zahraničí, o ktorých sa nemôžete obávať – ​​vaše objednávky budú presne na vás, nebude existovať žiadne machinácie s bankovými kartami a dodatočnými poplatkami.

1. Asos

Asos

V tomto slávnom online obchode nájdete veci od viac ako 850 značiek, vrátane odevov od ASOS. Sortiment skladu obsahuje viac ako 35 tisíc tovaru a pravidelne sa pridávajú nové položky.

Teraz v spoločnosti Asos sa znižujú ceny odevov pre ženy a mužov – 25% z vecí od popredných svetových značiek pre mužov a 30% z odevov pre ženy. Okrem toho sa predáva až 70% zľava pre rôzne dámske oblečenie a doplnky. Vo všeobecnosti náklady na vec na stránkach sa pohybujú od 10 do 600 dolárov, existujú veľmi odlišné oblečenie – od spodnej bielizne na kabáty, doplnky, tašky atď.

Poteší bezplatnú dopravu, čaká – asi mesiac, takže ak si objednáte teraz, môžete dohnat k novoročným sviatkom.

2. Macys

Macys

To je obrovský obchod, kde nájdete nielen oblečenie pre ženy, mužov a deti, doplnky a kabelky, ale celý dom: bielizeň, riad, hodiny, dekoratívne predmety a ešte oveľa viac – v katalógu má distribúcie v každej izbe, takže nájdenie niečoho, napríklad v kuchyni alebo v kúpeľni, je dosť ľahké.

Okrem iného nájdete exkluzívne predmety rôznych značiek a samozrejme aj zľavnené produkty – v sekcii Predaj sa nachádzajú veci so zľavami až do výšky 20%.

V systéme Macys je priame doručenie do Ruska, ale bude musieť byť zaplatené. Viac informácií o cenách si môžete prečítať na stránke.

3. Debenhams

Debenhams

Široká škála tovaru: oblečenie pre ženy, mužov a deti, tovary pre domácnosť, spotrebiče, športové potreby. Oddelené sekcie sa venujú svadobným šatám a návrhárskym odevam, dokonca aj distribúcia pre konkrétnych návrhárov.

Teraz v Debenhame 15% zľava na parfumy a kozmetiku a 40% na hračky. Doručenie na stránkach len vo Veľkej Británii, takže ak sa rozhodnete kúpiť v tomto obchode, stojí za to nájsť spoľahlivého sprostredkovateľa.

4. UrbanOutfitters

Urban Outfitters

V tomto online obchode je lepšie kupovať tých, ktorí majú rád značkové veci. V sekcii Značka nájdete obrovské množstvo známych značiek, ktoré sú distribuované abecedne. Okrem oblečenia existujú sekcie so spotrebičmi a tovarom pre dom, darčeky a zľavnené veci. V poslednej časti nájdete veci od $ 20, $ 30 a $ 50.

Môžete platiť za tovar prostredníctvom služby PayPal pomocou Visa a MasterCard. Tovar je dodávaný do viac ako 100 krajín vrátane Ruska a Ukrajiny.

5. Medzera

medzera

Nájdete tu rôzne značky, vrátane GAP, Banana, Old Navy, Piperlime a Athleta. Prechádzajúce kartami na vrchole môžete vidieť všetky fantázie veci: pre ženy, mužov, dospievajúci a deti rôzneho veku, veci pre tehotné ženy, oblečenie pre vysoké, modelové športov – môžete vyberať oblečenie pre každú príležitosť. Súčasne sú všetky veci bezchybne štýlové, najmä v Piperlime, kde celý sortiment hodnotí stylisti.

Nákup v tomto obchode však musí opäť kontaktovať sprostredkovateľov, pretože dodávky do Ruska a Ukrajiny nie sú.

6. Modcloth

Modcloth

Internetový obchod pre milovníkov staroveku. Okrem bežného značkového oblečenia si môžete zakúpiť vinobranie, ktoré je kúpené po celom svete. Príslušenstvo, obuv, tašky, oblečenie a suveníry pre domácnosť. Šaty v šatách z 80. rokov, a nie lacné falošné, ale skutočné vec! Ak sa vám páči vec, môžete si sfotkatsya v ňom a dať ju do galérie stránky, ak nie – návrat do 30 dní.

K dispozícii je priame doručenie do Ruska a Ukrajiny, môžete platiť cez PayPal. Okrem toho v novembri aplikácia Modcloth pre smartfóny – v ňom môžete prezerať katalógy a objednať produkty.

7. Yoox

YOOX Group

Môžete tu tiež zakúpiť vinobranie a veľa značkového oblečenia. Samostatne, musím povedať o dizajnových veciach – zoznam návrhárov, ktorí predávajú svoje výtvory spoločnosti Yoox, je jednoducho obrovský. Môžete si zakúpiť návrhárske oblečenie pre akýkoľvek pohlavie a vek, zaujímavé interiérové ​​predmety, špeciálne darčeky a oveľa viac.

V Rusku budú Vaše nákupy dodané spoločnosťou EMS v priebehu 2-3 týždňov a za to budete musieť zaplatiť 1000 rubľov. Ak však objednáte 6500 rubľov, potom bude doručenie bezplatné. Vzhľadom na tieto podmienky si môžete objednať všetky darčeky pre návrhárov a mať čas na ich získanie počas prázdnin.

8. Marks a Spencer

Marks & spenser

V tomto obchode môžete objednať oblečenie, kozmetiku, darčeky, spodné prádlo. Aj tu sa predávajú potraviny a kvety, ale samozrejme by bolo zvláštne ich objednať z inej krajiny. Väčšinou na webe sú veci z prírodných materiálov za prijateľné ceny.

Dodávka do Ruska a na Ukrajinu je poskytovaná, ale nie pre všetky produkty, takže pred objednávkou stojí za to starostlivo čítať popis. Vo všeobecnosti bude doručenie stáť približne 600 rubľov.

9. Dress-for-less

Šaty za menej

Webová stránka Dress-for-less, podľa názvu, pomáha kúpiť veci lacnejšie – obchod kúpi zvyšky vecí zo zbierok v skladoch rôznych značiek a predáva ich za zľavnené ceny. Na mieste veľa značiek distribuovaných podľa abecedy, existujú také dobre známe značky ako je vznetový, Calvin Klein, Anna Klein, Armani, Marco Polo, Replay, O’Neill a ďalšie. Teraz existujú zľavy až do 70% na dámske a pánske džínsy a na odber bulletinu môžete získať 500 rubľov.

10. MCo

M & Co

Jedná sa o britský obchodný reťazec, ktorý predáva rozpočtové oblečenie pre ženy a mužov už 50 rokov. V katalógu sú tiež detské a dospievajúce veci, obuv, doplnky a tovary pre domácnosť. Tu nájdete obzvlášť veľa ponúk pre ženy: vysoké oblečenie, tuk, veci pre ženy so štandardnou postavou, rovnako ako oblečenie od kolekcií návrhárov.

11. JCPenny

JCPenny

Je to populárna značka s reťazcom obchodov po celých Spojených štátoch. Nájdete tu výrobky od známych značiek, ako sú Adidas, Clarks, New Balance, Nike, Jockey a ďalšie, oblečenie pre rôzne vekové kategórie, tovar pre domácnosť, hodinky, ozdoby.

V opise produktu môžete zistiť, kde výrobok bol vyrobený, zistiť jeho zloženie a pozrieť sa na hodnotenie. Prepravná cena závisí od hmotnosti tovaru, zahŕňa poistenie (približne 5-10 USD) a je vykonávaná expresnou službou UPS.

Pri zadávaní objednávky bude vaša karta zablokovaná 1 dolár – tento online obchod kontroluje kartu a až po balení a príprave tovaru budete vyzvaní, aby ste stiahli celú sumu za platbu.

12. Matalan

Matalan

Tento obchod je veľmi populárny, hlavne kvôli nízkym cenám, zásobám, tržbám, sezónnym zľavám a iným zníženiam cien. V britskom obchode si môžete zakúpiť oblečenie, topánky pre mužov, ženy, chlapcov a dievčatá všetkých vekových kategórií, kúpiť “luxusné” oblečenie, značkové predmety od Rogers Rogers, Calvin Klein a ďalší.

Okrem odevov v obchode je všetko pre dieťa: posteľná bielizeň, hodinky, umelecké predmety, dekorácie, sviatočné potreby a oveľa viac. Môžete platiť kartami Visa a Mastercard prostredníctvom služby PayPal. Dodanie – Royal Mail.

13. Abercrombie tchor

abercrombi & Fitch

Pre fanúšikov neformálneho štýlu ponúka tento americký obchod obrovský výber možností: svetre, džínsy, nohavice, sukne, spodná bielizeň – všetko je jednoduché a štýlové, bez ozdôb. Tu si môžete kúpiť pánske, dámske a detské oblečenie, nielen statické obrázky tovaru, ale aj modely v pohybe. Vo všeobecnosti je tento obchod určený pre tých, ktorí oceňujú jednoduchosť, pohodlie a vynikajúcu kvalitu.

Môžete platiť za tovar Visa a Mastercard, náklady na doručenie od 40 dolárov a vykonáva sa s pomocou FedEx.

14. Americký orol

Americký orol

Uložte originálne a pohodlné oblečenie v USA. Tu nájdete oblečenie pre mužov a ženy, spodné prádlo. V katalógu hlavne každodenné oblečenie: pohodlné svetre, džínsy, tričká, všetko vyzerá pomerne jednoducho a zároveň štýlové. Dodávame do Ruska pomocou USPS Express, cena je 50 USD. Môžete platiť za tovar pomocou Visa, Mastercard a PayPal.

15. Ďalej

ďalšie

Jedná sa o obchodnú spoločnosť z Veľkej Británie, ktorá ponúka návrhárske veci pre ženy, mužov a deti. Stránka má oblečenie a obuv, doplnky a tovary pre domácnosť. Mnohé tovary pre deti stačia, všetky sú pohodlne distribuované počas vekov. Vo všeobecnosti je výber veľmi výhodný, pretože stránka je v ruštine.

Platené sú kreditné a debetné karty Visa, Mastercard a American Express. Môžete tiež platiť prostredníctvom platobného systému Qiwi Wallet.

16. BlueInc

Blue Inc

Tento obchod osloví každého, kto má záujem pritiahnuť pozornosť. Tu nájdete naozaj zaujímavé veci, ktoré nie každý bude súhlasiť s nosením.

Oblečenie pre mládež od Ben Sherman, Polícia, NY a ďalšie značky: svetlé farby, neobvyklý štýl, originálne ozdoby. Stránka má však viac jednoduchých modelov, takže môžete nájsť oblečenie, doplnky a obuv pre každú vkus.

Doručenie poštou Royal Mail, emisná cena je £ 9,99 + 50 centov za každú ďalšiu vec.

17.Quizclothing

Quizclothing

Tento britský obchod je určený len pre ženy. Väčšinou existujú ženské oblečenie – veľa krásnych, originálnych a lacných šiat, elegantných topánok, pančúch, šperkov a tašiek, sú čelenky. V predajnej sekcii si môžete kúpiť veci a príslušenstvo až do výšky 20 USD.

Za platbu môžete použiť plastovú kartu alebo PayPal, doručenie pomocou služby Royal Mail, Yodel alebo Interlink Express.

18. Vlna presahuje

Vlna skončila

Stránky tohto internetového obchodu sú preložené do ruštiny, takže je oveľa jednoduchšie vyhľadávať a objednávať. Tu si môžete kúpiť viac ako 150 modelov od spoločnosti Woolmark: veci len z prírodnej bavlny, vlny a kašmíru, v rôznych farbách.

Bundy, svetre a svetre, vesty a vesty pre mužov a ženy, priadza z britskej vlny, kašmír, hodváb a bavlna, kolekcia pleteného tovaru. Základný sortiment: teplé oblečenie z kvalitatívnych, prírodných tkanín – vynikajúca voľba pre ruské zimy.

Doručte tovary so spoločnosťou Royal Mail (2-4 týždne) alebo FedEx (3-6 dní, ale sú tu obmedzenia množstva vecí – nie viac ako 5 v jednom balení).

Ceny tovaru na stránkach sú už označené odpočítaním DPH (z objednávok odoslaných mimo EÚ, 20% z hodnoty sa odpočíta).

19. Treadless

reliéfne

Ak dlho hľadáte tričká a mikiny s chladnými výtlačkami, internetový obchod Treadless je to, čo potrebujete. Tu nájdete nielen oblečenie, ale aj kryty pre smartfóny, tašky na notebooky a niekoľko doplnkov.

Všetko sa robí originálnym spôsobom, s nezvyčajnými, štýlovými obrázkami. Na stránke môžete hneď vyhľadávať témy tlače, aby ste rýchlo našli tie správne. T-košele stojí asi 10 dolárov, zatiaľ čo sú veľmi kvalitné, výtlačky sú jasné a dlho nezmiznú.

K dispozícii je dodávka do Ruska, asi 9 dolárov za 1-3 tričká. Objednávka je približne 10 dní (v Moskve).

20. Kožušinový svet

Fur Hat World 1

Hlavným cieľom obchodu je kožušina. K dispozícii sú klobúky, kožušinové kabáty a kožušiny, bundy s kožušinovým lemom, šály a rukavice, kožušinové topánky. V podstate králičie kožušiny alebo mýval, s rôznymi farbami, takže ceny sú viac ako prijateľné.

Dodanie poštou UPS (od 37,95 USD) alebo USPS (od 7,95 USD) môžete platiť prostredníctvom VISA a MasterCard prostredníctvom služby PayPal alebo Google Checkout. Produkt ide asi mesiac, takže ak si myslíte, že si pre nový rok dáte kožušinové papuče, objednáte to čo najskôr.

Ak si vyberiete internetový obchod bez priameho doručenia do Ruska, budete potrebovať sprostredkovateľskú spoločnosť. Ak sa doručíme do Ruska, ostáva len čakať a dúfať, že tovar príde pred sviatkami. Úspešné všetky nákupy!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − 30 =