Beatmaker – müzik oluşturmak için ücretsiz editör

Beatmaker, müzikal kompozisyonlarınız için kaliteli ritmik çizimler oluşturmanızı ve kaydetmenizi sağlayan yeni bir web uygulamasıdır. Sonra kaydında diğer müzik aletleri, vokal, özel efektler koymak ve son bitmiş üründe alabilirsiniz.

Beatmaker: Ana pencere

Bu editörü kullanmak çok basit. Her şeyden önce, en üstteki açılır menüyü kullanarak uygun temposu seçmeniz gerekir. Sonra, sekiz sütunun her biri için, sol sütunda göreceğiniz simgeler için sesin bir resmini ayarlamanız gerekir. Bunu yapmak için renkli kareleri editörün ses alanına yerleştirin. Sol üst köşedeki oynat düğmesini tıklayarak sonucu hemen kontrol edebilirsiniz.

Beatmaker: demo

Belirgin sadeliğe rağmen, Beatmaker olağanüstü sonuçlar üretebiliyor. Bu, bu editör kütüphanesinin işinizde özgürce kullanabileceğiniz yaklaşık 850.000 ücretsiz ücretsiz örneğe sahip olması nedeniyle başarılmıştır. Sonuç olarak, çıkışta tamamen farklı kompozisyonlar alabilirsiniz: dik rapten rahat bir dip evine.

Büyük ihtimalle, Beatmaker profesyonel müzisyenlerin yüksek taleplerini karşılayamayacaktır. Ancak yeni başlayanlar ve hayranlar için bu ses editörü oldukça uygundur, çünkü kısa sürede ve ek yatırımlar yapmadan mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Beatmaker →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =