Büyük dosyaları paylaşmak için en iyi hizmetler

Bugün size her zaman ve her yerde büyük bir dosyayı bir kişiye aktarmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir hile sayfası derleme sunuyoruz.

E-posta adresi

E-posta uygun, ancak birçok popüler e-posta servisi eklerin büyüklüğü üzerinde ciddi kısıtlamalar getiriyor. Örneğin, Gmail ve Outlook’ta, her bir dosya boyutu 25 MB’ı geçemez.

Sen daha esnek çözüm lehine posta reddedebilir, ancak her nedense bu yapamazsanız, o zaman basit çok platformlu yarar frivarnaya olacak HJ-Bölünmüş. Bununla birlikte, kaynak dosya doğru boyutta parçalara bölünür ve parçalara gömülü / iletilir, daha sonra alıcı tarafında kolayca yapıştırılır.

Klasik Web Depolama

Dosya genellikle büyükse, en iyi çözüm bulut depolama olabilir: Dropbox, Google Drive, OneDrive ve onların muadilleri. Burada belirli bir hizmet için tercih, bir kural olarak, alışkanlık bir fonksiyonu olarak verilir, ancak aşırı durumlarda her mağaza sınırlama olasılığını bakmak gerekir.

onedrive 2 GB’a kadar maksimum boyuta sahip bir dosyayı doldurmanıza izin verir.

“Yandex.Disk 10 GB’lik bir limite sahiptir, ancak 2 GB’den daha ağır bir şey indirmeniz gerekiyorsa, bir masaüstü istemciye ihtiyacınız vardır.

Google Drive Bu bakımdan çok daha güçlüdür ve 5 TB’ye (5.000 GB) kadar bir dosya kullanır. Doğal olarak, burada büyük dosyalar da istemci üzerinden indirilmelidir.

Kullanıcının Google Drive’ın yeteneklerine sahip olamayacağı bir durumu hayal etmek zordur, ancak her ihtimale karşı, Dropbox bir dosyanın boyutu için belirlenmiş bir limite sahip değildir. Masaüstü istemci var mı? İleri, dünyanın bütün internetini doldurun! Son iki durumda, sınırlama dosyanın boyutu değil, kişisel havuzun büyüklüğüdür.

Paranoyak Köşe

Yüksek gizlilik sevenler serbest hizmete dikkat etmelidir WeTransfer. Kayıt istemez ve sadece alıcının e-postasını bildiğinden, tarayıcıdan doğrudan 2 GB’a kadar bir dosya aktarımı yapar. Buraya yüklenen dosya yedi gün boyunca saklanacak.

Süper Paranoyak Köşe

Yukarıda açıklanan tüm yöntemlerin bir dezavantajı vardır: bir şeyleri iletmek için, bir yere dökmek için “bir şey” gerekir. Basitçe söylemek gerekirse, verileriniz uzak sunucularda geçici olarak (veya sonsuza dek) saklanacaktır. Böyle bir ihtimal uygun değilse, o zaman bir seçenek kalır. JustBeamIt, eşler arası ilkeye dayalı. İletilen dosya herhangi bir yere taşmayacak, ancak doğrudan sizden alıcıya gönderilecektir. Hizmetin web tabanlı kabuğu, DragDrop’u destekliyor ve çok kullanıcı dostu. Dosyayı sürükleyin, bir bağlantı alın (ömür boyu referans 10 dakika), alıcıya kabul edilebilir herhangi bir yolla gönderin.

Diğer bir P2P modu iletim hizmeti olarak adlandırılır. Infinit. Önceki aracın yapabileceği her şeye ek olarak Infinit, indirme işlemini durdurmayı / sürdürmeyi destekler ve video dosyalarının aktarılması durumunda, aktarımın başlamasından hemen sonra önizlemeyi başlatmanıza izin verir.

Skype ve diğer haberciler

Modern ve o kadar da muhabirler, dosya aktarımı ile oldukça başarılı bir şekilde başa çıkıyorlar. Bu durumda, maksimum dosya boyutu kullanılan belirli servise bağlıdır. Örneğin, Skype popülaritesi yavaş olsa da, ama aslında, aktarılacak dosyanın boyutuna hiçbir sınırı vardır, P2P aynı prensiple çalışır ve.

Bu materyal, sadece gerçekten popüler ürünlerin ve hizmetlerin kullanımıyla ilişkili yolları etkiler. Birçok başka bulut depolama alanı, FTP ve büyük bir dosyayı aktarmak için düzinelerce daha fazla veya daha uygun yol vardır. Çok miktarda veri aktarmanın zarif ve basit bir sürümü varsa, bunları yorumlarda paylaşın.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =