OneDrive bulut depolama alanında yalnızca iki tıklamayla +200 GB arasında sizi ayırır

İlk işlem, arama Bing’i kullanmaya başlamanızı teşvik etmek için tasarlanmıştır. Zevk şüphelidir, ancak bu Microsoft size iki yıl boyunca ekstra yüz gigabayt verecektir. Başlangıçta, katılımcılar sadece ABD kullanıcıları için de geçerli olan Bing Rewards programına kaydolmaları gerekiyordu.

OneDrive 5

Ama sonra bir şeyler ters gitti ya da eylemin şartları değişti – önemli değil. En alt satır şu ki, bu linke tıklayarak herkesin istediği yerden ödül kazanması mümkün. Elbette geçerli bir Microsoft hesabınız olmalıdır.

İkinci promosyon Dropbox kullanıcıları içindir. Onları bulut depolarının yanına çekmek için Microsoft onlara bir yıl boyunca 100 GB’lık ücretsiz bir ek sunuyor. Ancak bu teklifi kullanmak isteyenler birkaç işlem yapmak zorunda kalacaklar.

1. Bu bağlantıyı takip edin.

OneDrive 1

2. Mavi tuşa basın. Dropbox hesabı için hesap bilgilerini girmeniz ve bu bulut deposuna bir dosya kaydetmeniz istenecektir.

OneDrive 3

3. OneDrive ile çalışmak için referans kılavuz olan önerilen dosyayı kaydedin. Bundan sonra, OneDrive hizmetinin servis sayfasına yönlendirileceksiniz, burada kendi gözlerinizle bonusu ücretsiz gigabaytınız olduğundan emin olabilirsiniz.

OneDrive 4

Şahsen, anladım ve her iki promosyonda da fazladan bir koltuk var. Ve başarılı oldun mu?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1