10 telegramových robotov, ktoré zjednodušia váš život a zabávajú

Hovorili sme o zaujímavých robotoch pre populárneho posla, keď sa začali objavovať. Odvtedy sa stali ešte viac, takže je čas na novú zbierku. V tomto sme venovali pozornosť robotom, zjednodušili sme rôzne úlohy a bavili sme sa.

meteorológ

Telegram Bots: Weatherman meteorológ

Odstráňte všetky aplikácie počasia zo svojho smartfónu: už ich nepotrebujete. Teraz sa dá predvídať predpoveď z tejto boty. Okrem aktuálnych správ pre dnešok, zajtra a päť dní sú automatické upozornenia. Vyberáme, kedy je potrebná predpoveď, a v danom čase dostaneme presnú správu o počasí.

Pridať bot →

MyCookBot

Telegram Bots: MyCookBot MyCookBot

Neviete, čo chcete na večeru variť? Pridajte tento bot a nikdy nebudete mať takýto problém! MyCookBot vám povie recepty a, čo je najdôležitejšie, vyzdvihnú niekoľko jedál založených na prísadách, ktoré máte. Jednoducho napíšte čiarku medzi tým, čo máte v chladničke, vyberte recept zo zoznamu a postupujte podľa postupných pokynov na varenie. Bon appetit!

Pridať bot →

TempMail

Telegram Bots: TempMail TempMail

Nechcete určiť svoj e-mail pri registrácii na rôzne služby, bojíte sa získať hory nevyžiadanej pošty a začať nový špeciálne pre túto vec lenivosť? Takže to nie je nutné! Použite tento bot: vytvorí pre vás dočasné pole a zobrazí jeho obsah. Kliknite na aktivačný odkaz a zabudnite na pole – po 10 minútach sa už odstráni.

Pridať bot →

Do formátu PDF

Telegram Bots: Do formátu PDF Do formátu PDF

Ako naznačuje názov, tento bot vykonáva jednu funkciu – konvertuje na dokumenty a súbory PDF, ktoré mu pošlete. Zoznam podporovaných formátov nie je taký skvelý, ale všetko, čo potrebujete, je: DOC, DOCX, ODT, TXT a JPG.

Pridať bot →

PronunciationBot

Telegram Bots: PronunciationBot PronunciationBot

Tí, ktorí sa zaoberajú cudzími jazykmi, vedia jednoducho urobiť chybu vo výslovnosti. Tento bot vám pomôže naučiť sa výslovnosť akéhokoľvek slova v 84 jazykoch. Stačí napísať slovo alebo frázu a dostať odpoveď na hlasovú správu. Pracuje v skupinových rozhovoroch. Okrem vysvetľovania výslovnosti môžete použiť aj bot na generovanie zvuku z textu. Ukázalo sa, prísne povedané, koryavvenko, ale príde to.

Pridať bot →

Pomodoro Timer

Telegram Bots: Pomodoro Timer Pomodoro Timer

Diskusia o technike Pomodoro na stranách Layfhakera žiadny zmysel: všetci naši čitatelia vedia o tom, a väčšina z jeho použitia. Teraz časovač kuchyne nahradil aplikácie, ktoré nahradili roboty. Pomodoro Timer môžete robiť všetko, čo potrebuje: meria “paradajky”, pošle oznámenie, že je čas na odpočinok, alebo sa dostať do práce, rovnako ako Sprint má funkciu pre prácu sedenie počas dvoch hodín (s prestávkami) a zobrazuje štatistiky pre celý deň.

Pridať bot →

YouTube Downloader

Telegram Bots: YouTube Downloader YouTube Downloader

Na uloženie videa zo služby YouTube samozrejme existuje milión spôsobov, ale prečo ísť ďaleko, ak si ho môžete stiahnuť priamo do telegramu? Odošlite odkaz na video bot, vyberte si kvalitu a získajte od neho priamy odkaz na video. Jednoduché a pohodlné.

Pridať bot →

InstaSave

Telegram Bots: InstaSave InstaSave

Stiahnite si svoju obľúbenú fotografiu alebo video z Instagram ešte ťažšie ako video z YouTube, ale s touto úlohou vám bude trvať niekoľko sekúnd. Zásada je rovnaká: pošlite odkaz – v reakcii dostaneme mediálny súbor. Funguje nielen s fotografiami, ale aj s videom! A dokonca aj z YouTube.

Pridať bot →

Gifs.com Bot

Telegram Bots: Gifs.com Bot Gifs.com Bot

Keďže mediálny obsah sa už objavil, nemožno nezmieňovať sadry. Myslíte si, že ich možno prezerať a vyhľadávať iba v Telegrame? Nezáleží na tom, ako to je! S takou užitočnou topánkou, ako je táto, si dokonca môžete vytvoriť! Nie od samého začiatku, ale z videa z takmer všetkých služieb (Instagram, Vine, Facebook, Twitter, Gfycat). Čo robiť, pravdepodobne ste už uhádli. 🙂

Pridať bot →

Hra “Hello, Stranger!”

Interaktívne vyhľadávanie textu priamo do telegramu. A čo? Stále si pamätajte hlasný úspech Lifeline a “marťanských” – mobilných hier, ktorých interakcia sa úplne a úplne uskutočnila prostredníctvom upozornení v reálnom čase. Tu je všetko približne rovnaké: máme hrdinu v ťažkostiach a musíme ho zachrániť, dávať rady a naznačovať, čo robiť v tejto alebo tej situácii.

Pridať bot →


Povedzte v komentároch o vašich obľúbených robotoch a ako sa s nimi zaobchádzať vôbec. A tiež nezabudnite, že Lifehacker má v telegrame oficiálnu botku a dva kanály. Pridajte a povedzte svojim priateľom!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 82