Ako hrať nové hry na slabom počítači

Počítače si nemôžu dovoliť

Veľký upgrade alebo nákup výkonného herného počítača s dnešným rubľom je porovnateľný s nákupom ojazdeného auta.

  • Rozpočet GeForce GTX 1060 + priemerné Core i5 bude stáť asi 40 tisíc rubľov.
  • Priemerný GeForce GTX 1070 + starší Core i5K alebo junior Core i7K je okolo 60 tisíc rubľov.
  • Najvyššia technológia GeForce GTX 1080 +, ktorá odhaľuje staršie zariadenie Core i7K, uľahčí peňaženku o 80 a viac tisíc rubľov.

Pridanie sestru, chladenie, pamäť RAM, SSD, prípad, napájanie, monitor (v prípade GTX 1080 prijať 4K obrazovku, inak marí účel), príslušenstvo a cena počiatočnú konfiguráciu z dôležitých zložiek k dobrým odrazovým mostíkom pre budúcnosť príde na 80 tisíc rubľov , Serednyachok je viac ako 100-120 tisíc. Náklady na zostavu špičkovej hry sú dokonca aj strašidelné.

Systémové požiadavky v hrách rastú, nie sú žiadne peniaze pre nové počítače alebo upgrade pre ľudí, a to je výsledok:

  • V priebehu posledných troch rokov klesol podiel oprávnených herných počítačov a prenosných počítačov v populácii z 23 na 5%.
  • 76% hráčov nie je spokojných s výkonom svojich počítačov.
  • 48% hráčov je zbavených možnosti investovať do modernizácie počítača a modernizácia viac ako 20 tisíc rubľov si môže dovoliť len 6% fanúšikov hier.

Čo mám robiť? Úver? Vodka sa udusí, žena nerozumie. Uložiť – dlho, ale teraz chcem hrať. Zosúladiť a hrať, čo vytiahne aktuálny počítač? Nie, nie. Moderné technológie prichádzajú na záchranu.

Herný počítač ako služba

Používate cloud storage, mail, instant messenger, sociálne siete atď. Ich prácu zabezpečujú dátové centrá. Posielate a prijímajte dáta a vzdialené servery spracovávajú a uchovávajú.

Služba Playkey, o ktorej sa bude diskutovať, ponúka rovnaké dátové centrá, ale aj hry. Hrajete ako obvykle, len hra je spustená a spracovaná na výkonnom serveri, ktorý je nabitý grafikou.

A ako vlastne hrať, ak je server niekde ďaleko a ste doma? Prostredníctvom internetu, samozrejme.

Playkey.net

Počítač používateľa odošle správy na správu na server, server ho spracuje a pošle späť video tok, ktorému sa dokáže vyrovnať aj veľmi slabý počítač.

Jednoducho povedané, Playkey je najsilnejší herný počítač na veľmi, veľmi dlhom drôte na prenájom.

Všeobecne platí, že myšlienka vzdialených herných počítačov vznikol už dávno, ale projekt stočený z jedného prostého dôvodu: servery majú dostatočnú kapacitu, ale normálne Internet nebol u ľudí.

Bez širokom kanála siete na získanie vysoko kvalitné high-rozlíšenie obrazu s minimálnym ping nefunguje, ale teraz v každom malom meste má z optických vlákien internet s dobrou ping. Dokonca aj v našich poskytovateľov Ulyanovsk ponúkajú 30-50 megabitov za byt za menej ako 500 rubľov, a pekných Playkey 5-10 megabitov.

A čo hry?

Playkey podporuje viac ako 150 hier, vrátane všetkých relevantných jediného užívateľa a multi-AAA-selling ako GTA V, «Witcher 3», Fallout 4, len príčina 3, temné duše III, Far Cry Primal, World of Warcraft, Overwatch, World of Tanks a ostatné najväčšie hity. Nové položky sa pridávajú veľmi rýchlo hneď po uvoľnení.

Playkey.net

Ak chcete prehrávať cez Playkey, budete používať vlastné herné účty Steam, Battle.net alebo Uplay (pôvod, bohužiaľ ešte nie je podporovaný).

Pokiaľ je hra zaplatená alebo s platením predplatného, ​​musí byť zakúpená pomocou herného účtu.

Pre myšlienky: Playkey je oficiálny distribútor hier. Pri kúpe alebo predobjednávaní niektorých hier cez Playkey môžete získať pekné bonusy, ako je voľný čas hry alebo nishtyakov v hre.

Ako začať používať Playkey

  1. Vytvorte účet Playkey.
  2. Stiahnite a nainštalujte klienta Playkey do počítača.
  3. Vyberte tarifu.
  4. Ihneď hrajte.

Samostatným šarmom je, že hry sú už nainštalované na serveroch Playkey, to znamená, že nemusíte sťahovať a čakať.

tarify

Skúšobná tréningová “skúška” zahŕňa 60 minút hry a stojí iba 70 rubľov (alebo dokonca 35 rubľov, ak je akcia platná). Ideálne na kontrolu a testovanie kvality služieb.

Mesačné predplatné stojí 590 rubľov (390 rubľov za akciu na karte alebo “Yandex peňazí”) a zahŕňa 4200 minút hry (ak sa deliť o 30 dní, dostaneme 140 minút denne – viac než dosť, ak nemáte frank zadrot). Ak prekročíte limit, môžete si kúpiť viac vriec 1 200 minút za 200 rubľov.

Pre hardcore stanovenej šesťmesačnej predplatné za 2940 rubľov, s limitom 4200 minút za mesiac, a možnosť nákupu viac minút na 1 200 200 rubľov.

Môžete naozaj hrať?

Ako vidíte, naozaj. Dokonca aj na nettop, dokonca aj na MacBook. Pocity sú pozoruhodné, nie sú žiadne prerušenia, všetko je hladké a detailné. Oneskorenie je rovnaké ako v akejkoľvek online hre na európskom serveri a často ešte menej, pretože Playkey má okrem Nemecka a Írska servery v Rusku a najmä v Moskve. Hrajte veľmi pohodlne. Hlavná vec je mať normálny internet.

Playkey →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 87