Ako rýchlo voláte predplatiteľov v službe Instagram

Prečo potrebujete odberateľov?

Nielen zvýšiť sebavedomie majiteľa účtu pomocou likes. Čím viac divákov, tým viac príležitostí na propagáciu vašich produktov a služieb. Nakoniec, aké je použitie aj najzaujímavejšieho profilu, ak sa len niekoľko desiatok ľudí zaregistrovalo na aktualizáciu? Tak sa ukazuje, že bez armády nasledovníkov, všetky ostatné snahy nepovedú k dobrému výsledku.

Môžete získať nových odberateľov pomocou masového zacielenia a hromadnej pošty, ale môžete to robiť ručne – to je zábava. Výsledok nemôže vždy odôvodniť úsilie a čas. Riešením je automatizovať proces prilákania publika. Môžete to urobiť pomocou služby InstaPlus.me.

Čo môže InstaPlus robiť

Opakovane sme vám povedali, aký dobrý je InstaPlus: komunikuje s vašim cieľovým publikom prostredníctvom rádov, jedinečných komentárov a odberov. Za niekoľko hodín môžete výrazne zvýšiť počet účastníkov.

V tomto článku budem zdieľať svoje dojmy z nových funkcií InstaPlus.

Takže, aby ste pritiahli pozornosť, ktorú chcete dať ako komentár alebo komentovať fotografie vybrané podľa niektorého kritéria. Takýmto kritériom môže byť hashtag. Tiež existuje možnosť pracovať s používateľmi, ktorí sa prihlásili na odber určitého účtu, v prípade, že chcete prilákať niektoré publikum konkurentov. Nakoniec môžete zaznamenať len tie fotky, ktoré sú vytvorené na určitom mieste a sú označené príslušnou geografickou značkou. Tu je postup, ako to urobiť: napísať mesto na mape, služba zobrazuje všetky geografické značky v meste a vy si môžete vybrať iba tie, ktoré vám vyhovujú (reštaurácie, nákupné centrá, univerzity alebo mestské atrakcie).

InstaPlus

Ďalším tajomstvom gramotnej komunikácie s publikom je správny čas kontaktovať potenciálnych klientov. Dali sme dieťa v noci a očakávame, že adresát sa okamžite prihlási na váš účet? S najväčšou pravdepodobnosťou čakáte márne. Len málo ľudí sa ráno zobudí z náhleho upozornenia, takže nemožno hovoriť o lojalite. Ale musíte každý deň znova nakonfigurovať úlohu? Vôbec nie. InstaPlus má inteligentný časovač. Zložte úlohu, určite dátum a čas jej vykonania a potom jednoducho skopírujte tieto časovače. Takže môžete vytvoriť rozvrh aspoň týždňa dopredu.

InstaPlus: časovač

Dobré publikum je živé publikum. A balast vo forme “mŕtvych duší” – používateľov, ktorí v poslednej dobe neukázali žiadnu činnosť – nepotrebujete. Aby sme sa ich zbavili, vývojári InstaPlus pridali funkciu blokovania neaktívnych účastníkov. Tiež sa môžete ľahko odhlásiť od recipročných a nerecipročných odberateľov a odstrániť zo zoznamu predplatného všetky tie, ktoré ste našli v InstaPlus.

InstaPlus: zrušiť odber

Automatické uverejňovanie v službe Instagram

Túto novú funkciu InstaPlus sme izolovali v samostatnej položke. Každý vie, že fotografie v aplikácii Instagram nemožno rozložiť z počítača a InstaPlus má teraz túto možnosť. I keď je k dispozícii iba v anglickom jazyku, ale vývojári sľubujú, že sa čoskoro objaví v ruskej verzii. To je moment, kedy InstaPlus urobí všetko pre vás. Nemusíte ani otvoriť aplikáciu na odoslanie fotografie v Instagram – môžete naplánovať publikácie vopred.

InstaPlus: Autopost v spoločnosti Instagram

Zvlášť užitočné odložené vysielanie, ak máte niekoľko účtov. A vo webovej verzii je oveľa pohodlnejšie vytvárať dlhé titulky na fotografiu.

výsledok

InstaPlus ocenia všetci, ktorí chcú v Instagrame rozvinúť svoj profil bez veľkého úsilia. Všetko je naozaj tak jednoduché, ako popisujeme: vytvoriť úlohu, nastaviť čas na jej vykonanie a potom sa všetko stane, ako keby sama.

Aby sa vývojári mohli bezplatne oboznámiť s možnosťami poskytovania služieb, zvyčajne poskytujú 5 dní, ale InstaPlus poskytuje 10 dní voľnej práce čitateľom Life Launcher. Túto ponuku použite kliknutím na tlačidlo nižšie.

Po uplynutí skúšobného obdobia môžete obdobie predplatného predĺžiť o 7, 30 alebo 60 dní. Ceny, mimochodom, sú úplne ľudské. Úspora propagácie vášho profilu v silách a čase spoločnosti Instagram je však oveľa drahšia.

Spustite svoj Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 63 =