Ako vytvoriť webové stránky? Weebly.com!

Aby sa stal ideálnym “návrhárom stránok pre čajníky”, nie je vôbec jednoduché – čím sú k dispozícii užitočné funkcie, tým je ťažšie pochopiť nepripraveného používateľa. Avšak zdá sa, že tvorcovia služby Weebly dokázali nájsť strednú úroveň. Napriek tomu, že je to jeden z najpokročilejších návrhárov stránok, je to jednoduché použitie. Pozrime sa, ako vytvoriť webové stránky zadarmo.

Weebly – Jedná sa o bezplatnú službu pre vytváranie vizuálnych (WYSIWYG) stránok a ich následné umiestnenie na serveroch spoločnosti. Táto služba je úplne bezplatná a má veľa funkcií, ktoré ocenili viac ako 10 miliónov používateľov, ktorí s ňou vytvorili svoje stránky.

Po zaregistrovaní a prihlásení do vášho účtu hľadáme tlačidlo Pridať stránku a potom vyplňte formulár s názvom stránok, jeho adresou a kategóriou. Potom musíte vyberať vzhľad stránok z viac ako stovky šablón a môžete začať s úpravou a plnením stránok. Stáva sa to v jednoduchom a zrozumiteľnom vizuálnom editore. Celý proces je vybrať požadovaný modul na paneli s nástrojmi zhora, pretiahnuť ho a umiestniť ho na správne miesto, potom je potrebné upraviť vlastnosti.

ako jednoducho vytvoriť svoje stránky

Moduly, ktoré sú k dispozícii na použitie, sú veľké, takže sú rozdelené na niekoľko záložiek. Medzi základné prvky patrí textový blok, obrázok, názov, kontaktný formulár, vlastný html kód. Na karte multimediálne existujú fotogaléria, prezentácie, flash, video z YouTube, audio a video prehrávač. K dispozícii je tiež sekcia o elektronickom obchode a rôznych ďalších moduloch na vkladanie formulárov, prieskumov verejnej mienky, RSS kanálov atď. Ďalšie podrobnosti o práci editora stránok nájdete na nasledujúcom videu:

Ak chcete spravovať stránky a zmeniť vlastnosti svojich stránok, existujú samostatné karty, na ktorých môžete pridávať alebo mazať stránky, nakonfigurovať navigačné menu, špecifikovať popis webu, meta tagy, pripojiť štatistiky spoločnosti Google Analytics a vykonať ďalšie potrebné kroky.

vhodný nástroj na vytvorenie webovej stránky

Dokončené miesto sa nachádza v sieti stlačením tlačidla publikovať na paneli s nástrojmi. Aj napriek tomu, že Weebly nenadobudol stav, neverejní žiadne reklamy alebo vyskakovacie okná na webových stránkach používateľov. Okrem toho môžete umiestniť reklamu, napríklad AdSense, a získať príjem.

Zhrnutie môžeme konštatovať, že služba Weebly je jednou z najdôležitejších možností pri výbere miesta na vytvorenie a hosťovanie osobnej stránky. Dokonca aj v prípade bezplatného modelu použitia nemá služba obmedzenie počtu strán, prevádzky a priestoru na stránkach. Plus úplný nedostatok reklamy, schopnosť viazať vašu doménu, nádherný jednoduchý editor – a je zrejmé, že táto služba nie je za nič, čo predstiera, že je najlepším bezplatným tvorcom stránok pre začiatočníkov.

Weebly  

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2