Ezgif: ako rýchlo zmeniť veľkosť sadrovca ​​a pridať požadované logo

Pohyb obrázkov vo formáte GIF je skvelý spôsob, ako upútať pozornosť na článok alebo záznam v sociálnej sieti. Nie je však pre vás vždy k dispozícii gifka vhodná na publikovanie. Čo ak je obrázok príliš veľký alebo nadváha? Ako orezávať animáciu alebo pridať svoje logo?

Služba online Ezgif poskytuje odpovede na všetky tieto a mnohé ďalšie otázky. Jedná sa o univerzálny editor, určený na vykonávanie rôznych manipulácií so súbormi vo formáte GIF. Vďaka nej nemôžete upravovať iba existujúce animácie, ale vytvárať aj nové.

ezGIF main

Obrazovka štartu služby je rozdelená na niekoľko kariet, ktorých účelom je jasné znázornenie mena.

  • GIF Maker. Vytvárajte animácie z jednotlivých obrázkov. Môžete nahrať až 400 súborov, každá veľkosť nesmie presiahnuť 5 MB.
  • Video do formátu GIF. Konverzia videa, ktoré ste nahrali do animácie. Klipy vo formáte MP4 / AVI / WEBM / FLV / MOV môžete použiť až do veľkosti 80 MB.
  • Zmena veľkosti GIF. Zmena veľkosti GIF. Skvelý nástroj, ktorý vám príde vhod, ak miesto, na ktorom chcete animáciu umiestniť, má špeciálne požiadavky na veľkosť obrázka.
  • Orezanie GIF. Orezávanie pohyblivých obrázkov.
  • Optimalizátor GIF. Ak vaša existujúca sadra váži niekoľko desiatok megabajtov, môžete tento parameter znížiť z dôvodu dodatočnej kompresie, zjednodušenia farebnej palety alebo odstránenia medziľahlých rámov. Všetky tieto metódy sú k dispozícii v Ezgif.
  • GIF efekty. V tejto časti môžete obraz otáčať alebo rozvinúť, čiernobiely alebo rozmazaný a použiť ďalšie zaujímavé filtre. Tu môžete pridať svoje logo na obrázok.
  • Rozdeliť GIF. Chcete získať jednotlivé snímky z animácie? Žiadne problémy! V Ezgifu to môžete urobiť kliknutím na tlačidlo.

editor ezGIF

Ako môžete vidieť, služba Ezgif vykonáva takmer všetky operácie, ktoré potrebujete pri práci s animovanými obrázkami. A v neposlednom rade to robí aj kvalitatívne. V každom prípade autori spoločnosti Lifkhaker neustále využívajú túto službu.

Ezgif →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =