Hudba pre náladu: 5 služieb, ktoré vám pomôžu vybrať perfektný zoznam skladieb

VibesMood

náladová hudba

Vyberte si jednu z piatich možností: prebudenie hudby, relax, smútok, vytvorenie romantickej atmosféry alebo zvýšenie energie. V každej kategórii môžete vybrať niekoľko zoznamov skladieb, aby ste sa presnejšie dostali do správnej nálady.

VibesMood →

Moodfuse

náladová hudba

Táto služba ponúka najväčší zoznam možných postojov a aktivít, takže so zoznamom skladieb to nestratíte. Na obrazovke sa zobrazujú videá z YouTube: môžete nielen počúvať hudbu, ale aj sledovať videoklip. Pre tých, ktorí nechcú trpieť s voľbou, je tu kúzlo náhodný, ktorý vygeneruje náhodný zoznam skladieb.

Moodfuse →

Yandeks.Radio

hudba pre veselú náladu

Na “Yandeks.Radio” si môžete vybrať skladby nielen podľa žánru, ale aj v závislosti od vašej nálady alebo povolania. Systém zohľadňuje akcie používateľov (počúvanie alebo preskočenie skladieb, hodnotenia “Páči sa mi” a “Nepáči sa mi”) a na základe týchto informácií vytvára zoznam hudobných preferencií. Rádio sa prispôsobí vám a vášmu vkusu a potom vysiela zodpovedajúcu hudbu.

Yandex.Radio →

InMood

veselá hudba, ktorá sa rozveselí

Je to jednoduché: v mraku značiek vyberte náladu a služba vytvorí zoznam skladieb. Zoznamy skladieb vytvárajú samotní používatelia a po registrácii môžete tiež hlasovať, získať stopy v nálade alebo nie. Môžete pridať svoje obľúbené skladby. Okrem toho počas prehrávania skladby sa zobrazia podrobné informácie o umelcovi a zoznamu podobných umelcov.

InMood →

Best-Muzon.me

náladová hudba

Táto stránka obsahuje veľkú zbierku zoznamov skladieb: hudbu ruských a zahraničných umelcov, inštrumentálne skladby, hudbu rôznych žánrov a rôzne aktivity. K dispozícii sú aj kolekcie nálady: ráno, veselé, pracovné, romantické … Potešené skladby nielen počúvajú, ale aj sťahujú.

Best-Muzon.me →

A aké služby poznáte?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5