Socialkit – jediný nástroj, ktorý je potrebný na pokrok v aplikácii Instagram

Na rozdiel od iných aplikácií a služieb, ktoré sa zaoberajú špecifickými úlohami, Socialkit pokrýva absolútne všetky nuansy, ktoré sa môžu vyskytnúť pri propagácii účtov Instagram. Je to nástroj vytvorený profesionálmi pre profesionálov.

Ako to funguje

Propagácia v akejkoľvek sociálnej sieti je nekonečné opakovanie monotónnych akcií a Instagram nie je výnimkou. Ak chcete zaujať publikum a prilákať nových odberateľov, budete mať dlhý a zdĺhavý súbor rád, komentárov a odosielať žiadosti o predplatné. Avšak všetky tieto rutiny môžu byť plne automatizované s pomocou Socialkit. To je jeho hlavný účel.

Pomocou aplikácie môžete vylúčiť účet Instagram aj bez jediného účastníka. Socialkit vám umožňuje zostaviť publikum, zbaviť nezaujímavých následkov a komunikovať s nahromadenou používateľskou základňou. A v úplne offline režime bez vašej účasti a paralelne pre niekoľko účtov.

Tu z akých štádií reťazec, ktorý povedie k požadovanému výsledku, spočíva.

Zberateľská základňa kolekcie

Socialkit: kolekcia účastníkov
Hlavné okno programu

Stačí, aby ste pred programom zadali úlohy a bude to robiť sám. Hlavné úlohy sú štyri: predplatné, odhlásenie, likes a komentáre. Každá z nich sa vykonáva v automatickom režime a zohľadňuje špecifikované parametre.

V Socialkit obrovský počet možností a možností, ktoré ovplyvňujú výsledky. V predvolenom nastavení sú konfigurované pre optimálne parametre, ale ak chcete a špecifické úlohy sa pre vás meniť, môžete absolútne všetky detaily.

  • predplatné. Ako naznačuje názov, táto úloha je zodpovedná za odosielanie žiadostí o predplatné ostatným používateľom, ktorých výberové kritériá sú flexibilne prispôsobené popularite, hashtagom, huskies a tak ďalej.
  • come-off. Reverzná akcia, ktorá vám umožňuje vymazať účet z nerecipročných odberov a odhlásiť od určitého počtu používateľov podľa plánu. To všetko samozrejme v automatickom režime.
  • Huskies. Úlohy pre psy sú tiež vytvorené na základe rôznych podmienok. Napríklad celkový počet, počet likes na používateľa, likes hashtagov a ďalšie.
  • Komentáre. Komentár je k dispozícii pre zoznam používateľov alebo daných hashtagov na základe obmedzení používateľov a štítkov, ako aj celkový počet komentárov.

Okrem toho všeobecné podmienky plánovania fungujú pre všetky úlohy. Môžete predbežne naplánovať intervaly a prestávky pre akékoľvek kroky a vložiť vygenerovaný skript do automatického spustenia. Súčasne spoločnosť Socialkit spochybňuje obmedzenia určitých činností, ktoré boli určené skúsenosťami, a zastavenie vykonania úlohy v prípade výskytu chyby.

Formovanie publika

Socialkit: tvoriť publikum
Zhromažďovanie stránok na základe geografickej polohy

Keďže Socialkit je celý softvérový balík na propagáciu, a nielen nástroj na zvýšenie počtu účastníkov, má oveľa viac príležitostí. Analyzátor používateľa je jedným z nich.

Táto funkcia vám umožňuje zhromažďovať celú stránku stránok vybranú podľa určených kritérií a použiť tieto vzorky na propagáciu svojich produktov pre cieľové publikum. Ako kritériá môžete určiť umiestnenie používateľov, odberateľov vašich konkurentov, hashtagov, skupiny “VKontakte” alebo aktívne publikum na základe počtu hodnotení “rád” a komentárov.

Každá zo spôsobov ponúka množstvo možností, ktoré môžete nastaviť podľa vlastného uváženia. Napríklad geolokačné analýzy pomocou geografických značiek na fotografiách uverejnených používateľmi budú užitočné pri vytváraní zoznamov na propagáciu vašej značky alebo služieb v konkrétnom regióne.

Filter publika

Socialkit: filter publika
Filtrovanie publika pomocou filtrov

Bez ohľadu na to, ako presne nastavíte kritériá vyhľadávania na vytvorenie databázy a výberov, kvalita publika sa môže ešte zlepšiť analýzou a filtráciou neaktívnych a irelevantných profilov. Na tieto účely slúži funkcia “Filter publika”.

Okrem takých banálnych veciach, ako je pohlavie a súkromie, filtrovanie sa vykonáva na viac ako 10 kritérií, od druhu činností a ukazovatele účtu a končiaci stop slová v popise stránky alebo používateľské meno.

Interakcia so zoznamami

Po aktívnej práci so spoločnosťou Socialkit, najmä ak propagujete niekoľko účtov naraz, budete hromadiť tematické zoznamy, s ktorými budete musieť pracovať v budúcnosti. Pre jednoduchosť aplikácia poskytuje mechanizmus na interakciu s nimi.

Zoznamy možno rozdeliť na niekoľko malých alebo kombinovať do jedného veľkého, rovnako ako odstránenie duplicitných profilov z kombinovaných zoznamov. Každá možnosť je individuálne konfigurovateľná.

Hromadné operácie

Osobitnou črtou spoločnosti Socialkit je masová interakcia s účtami a rôznymi činnosťami. Zahŕňa to automatickú registráciu profilov, ktorá umožňuje získať potrebnú databázu technických účtov, profilového editora a automatického príspevku na publikovanie vybratých fotografií v určenom čase bez vašej účasti. Okrem toho existujú také funkcie ako autolaying a auto-commenting, ktoré sú zodpovedné za automatické vloženie likes a pridanie komentárov.

Čo iné?

Aby sme opísali všetky možnosti programu Socialkit, nestačí len jeden článok, takže sme sa zastavili len na hlavných funkciách. Kompletný zoznam a podrobný prehľad o každom nástroji nájdete v rozsiahlej znalostnej báze na oficiálnom fóre služieb. A na záver chcem stručne uviesť niekoľko užitočných a zaujímavých príležitostí v jednom riadku.

  • Správca účtov. Spoločnosť Socialkit môže pracovať s viacerými účtami naraz, takže existuje samostatný nástroj na ich riadenie.
  • Práca prostredníctvom proxy. Možnosť používania serverov proxy, vrátane partnerstiev so zľavami.
  • Automatizácia potvrdení. Samotná aplikácia je schopná zadávať potvrdzovacie kódy SMS a rozpoznať captcha.
  • Vložte do systému. Schopnosť alokovať zdroje počítača pre viacvláknové úlohy.
  • Kvalita komunikácie. Výber šablóny závisí od rýchlosti pripojenia, automaticky upravuje rôzne parametre, ako sú časové limity a časový limit pre dotazy.

Kto bude využívať Socialkit

Takýto propagačný nástroj, ako je Socialkit, je potrebný akýmkoľvek podnikaním, a nie len odborníkmi z agentúr SMM. Reštaurácie, obchody, kiná, fitness kluby – služba bude užitočná pre každého, kto sa zaujíma o uznanie svojej značky, úspešnú propagáciu produktu pre cieľovú skupinu a vytváranie výhod oproti konkurencii.

výhody

Hlavnou výhodou aplikácie Socialkit je neuveriteľný počet nastavení, ktoré vám umožnia veľmi presné filtrovanie používateľov rôznymi kritériami. Druhou silou aplikácie je komplexný prístup k propagácii, ktorý kombinuje všetky potrebné nástroje na jednom mieste. Geografické zacielenie, zoznamy, multithreading – ešte niekoľko trumfov Socialkit na dosiahnutie výsledkov.

cena

Aby ste sa oboznámili s funkciami aplikácie, vývojári poskytli skúšobnú verziu. Je úplne zadarmo a líši sa od dokončenia len obmedzením počtu účtov a prístupu k pokročilým funkciám.

Náklady na propagáciu v spoločnosti Socialkit závisia od trvania licencie: čím dlhší je termín, tým lacnejšie je používanie služby. Cena jedného dňa propagácie sa pohybuje od 23 do 43 rubľov. Zároveň užívatelia, ktorí prejdú z iných služieb, dostanú 30% zľavu.

Ak hľadáte plnohodnotný nástroj na propagáciu vášho účtu od A po Z, potom je vašou voľbou Socialkit. Je to naozaj jediný program pre Instagram, ktorý je potrebný na prilákanie publika a získavanie nových zákazníkov.

Skúste Socialkit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 12