Stereomood, Inmood a ďalšie služby, ktoré vytvoria náladu

Hudba prináša potešenie, zvyšuje produktivitu, inšpiruje, šetrí z nudy monotónnej práce a hlučných nepríjemných kolegov. Obklopuje nás a sprevádza takmer všade. Jeho význam je ťažké preceňovať. Každá z týchto piatich služieb vám môže poskytnúť skvelý zoznam skladieb, ktoré zatiaľ nie sú znudené a náladu. Vytvorte si náladu skúmaním novej a zaujímavej hudby.

Underlove

Táto rusko-jazyková služba sa môže pochváliť veľkým množstvom nálad alebo akcií, pod ktorými sa zbiera hudba. Existuje celkom 40, a to je viac než dosť na to, aby ste našli stopy pre seba. Medzi navrhované témy sú štandardné – “pracovný“”čítania“Alebo”Upokojte sa“A dosť neobvyklé -“kódovanie“”gangster“Alebo”Pri sprchovaní“. Kvalita výberu hudby na pomerne dobrej úrovni. Výber zoznamu skladieb «pracovný“A hrajte pokojné a nenápadné stopy,”Na raňajky“- získame jednoduché, často dynamické a ľahké kompozície, ktoré sa stanú vynikajúcim soundtrackom na začiatok nádherného dňa.

Čo je pekné, môže používateľ voľne spravovať svoj playlist a vybrať si, ktorá z nich bude hrať ďalej. S umelcami a hudobným vkusom je všetko v poriadku. V zozname nájdete známe skladby Víkend upírov, Radiohead a XX, a tiež môže objaviť množstvo predtým neznámych hudobných skupín. Underlove má svoje nevýhody. Zoznam skladieb sa nemení, čo znamená, že po mesiaci sa môžete nudiť počúvať rovnaké skladby znova a znova. Vzhľadom na skutočnosť, že zdrojom zoznamov skladieb sú nahrávky “VKontakte”, nie je možné reprodukovať mnoho skladieb. A s najväčšou pravdepodobnosťou sa situácia v budúcnosti ešte zhorší. Mobilné aplikácie tiež nemajú a amatérske vývojárstvo pre Android vyzerá dosť nešťastne.

Underlove

Stereomood

Streamood vás vždy informuje o tom, čo sa nedávno stalo v hudobnom svete. Bez ohľadu na playlist, ktorý si vyberiete, medzi skladbami nájdete tento rok veľké novinky. Svätý vincent, Lietajúci Lotus, Aphex Twin – ak nemáte čas pozerať sa na každé vydanie hudby, s Stereomoodom nič nestratíte. Mimochodom, o nálade. Mnohé z nich sú v službe a nie sú obmedzené na jednoduché značky. Môžete jednoducho popísať v samostatnom riadku, čo máte pocit (samozrejme v angličtine), a spoločnosť Stereomood bude nezávisle analyzovať váš dopyt a vybrať si tie najlepšie skladby pre vás.

Veľmi dobre s počtom zvukových nahrávok. Naskut to jednoducho nebudú čoskoro a oni sú aktualizovaní, očividne, pomerne často. Všetky skladby, ktoré počúvate, môžu Stereomood zapísať priamo do Last.fm, čo bude skvelá správa fanúšikom tejto služby. Jediným problémom je, že niektoré skladby sa neprehrávajú. Je to pravdepodobne spôsobené nedostupnosťou zdrojov v našich regiónoch a je výnimkou, nie pravidlom.

Služba ponúka aj mobilné aplikácie pre smartphony a tablety v systémoch iOS, Android alebo Kindle Fire. K dispozícii je tiež budík Mood O’Clock, ktorý si každé ráno zvolí vhodnú pieseň namiesto monotónnych otravných signálov.

Stereomood

8tracks

8 skladieb zachytáva hudbu najlepšie. Okrem toho vie, ako triediť skladby nielen náladou alebo okupáciou, ale aj žánrom. To maximálne prináša bližšie k bežným streamingovým službám. Rozmanitosť umelcov tu, ako v prípade Stereomood, je vynikajúca. Používatelia si môžu vytvoriť svoje vlastné zoznamy videí. Takmer každý týždeň v samostatnej sekcii budú k dispozícii najlepšie zbierky podľa redakcie.

Napriek tomu nie bez múky z dechtu. Podľa podmienok licencie máte iba tri stopy na hodinu. Jedinou dostupnou možnosťou po dokončení týchto pokusov je zmena zoznamu skladieb. 8tracks je k dispozícii pre iOS, Android a Windows Phone a je to dobrá správa pre fanúšikov, aby počúvali hudbu na ceste.

8tracks

Deezer

Deezer je skôr ako súťažiaci Spotify alebo Last.fm. Služba ponúka 35 miliónov skladieb, ktoré môžete počúvať absolútne zadarmo, počúvať len príležitostne malé reklamné jednotky. A ak ste ochotní zaplatiť za euro mesačne, môžete sa ich zbaviť a zvýšiť bitovú rýchlosť zvuku na 320 kbps. Na prvom vstupe si Deezer ponúkne, aby ste si vybrali tých umelcov, ktorí sa vám páčia, aby ste si v budúcnosti mohli presnejšie vyberať hudbu. To sa dá urobiť v budúcnosti, pričom umelci alebo skladby sú obľúbené.

Môžete počúvať oba odporúčania rádia a samostatný interpret. Súčasne neexistujú žiadne obmedzenia na prepínanie, ako v horeuvedených 8 skladbách a v knižnici médií určite nájdete svojich obľúbených umelcov. Okrem toho existujú aj grafy, v ktorých sa zhromažďujú najlepšie skladby, umelci, albumy a zoznamy skladieb používateľov.

Deezer má tiež rozhlasové stanice, ktoré sú vytvorené podľa žánrov a nálad. Posledných niekoľko, ale medzi nimi aj najzákladnejšie. Služba je k dispozícii nielen v okne vášho prehliadača, ale má aj mobilné aplikácie pre iOS a Android.

Deezer

Inmood

Snímka obrazovky 2014-11-30 o 18.29.40

Inmood je spoločnosť Stereomood zameraná na rusky hovoriace publikum. Rovnako ako v prípade predchádzajúcej verzie dizajnu Stereomood sa na hlavnej stránke stretne oblak tag-nálad. Presnosť výberu skladieb sa dá ovládať pomocou troch tlačidiel: “Máte náladu?“”Dobrá trasa?“A”Nedostali ste náladu?“. Súčasne sa vedľa každej skladby zoznamu skladieb uvádza, ako presná, podľa používateľov, skladba zodpovedá zvolenej nálade.

služby pre náladu

Aj playlist môže pozostávať iba z noviniek alebo tých skladieb, ktoré najčastejšie spadajú do nálady – to všetko sa dá prispôsobiť vo vnútri prehrávača. Nižšie nájdete TOP 10 najpriaznivejších skladieb a odkazy na podobných umelcov. Ak si myslíte, že skladba nezodpovedá súčasnej nálade, môžete ju v samostatnom riadku dať svojej vlastnej verzii emócií alebo nahrať vhodnejšiu skladbu. Medzi nedostatky služby – nedostatok mobilných aplikácií, a niekedy aj veľmi zlá chuť pri výbere umelcov.

Inmood

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 91