Ką reikia žinoti prieš įdiegiant “Windows 10”

Ar turėčiau atnaujinti “Windows 10”?

Kuriant naują operacinės sistemos versiją “Microsoft” parodė precedento neturintį atvirumą, suteikiantį plačią prieigą prie testavimo priemonių surenkamiesiems įrenginiams. Remiantis jų atsiliepimais, pridedamos naujos funkcijos ir klaidos, todėl logiška tikėtis, kad “Windows 10” galės pagrįsti mūsų viltis. Štai tik nedidelis inovacijų sąrašas, kuris laukia mūsų galutiniame leidime:

 • grąžinti pradžios meniu;
 • balso asistento Cortana išvaizda;
 • visiškai nauja naršyklė pakeitė IE;
 • viena vartotojo sąsaja ir visų prietaisų (staliniai kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai) programos;
 • Naujas platinimo modelis, kuris numato nemokamą ankstesnių versijų naudotojų atnaujinimą.

Šiuo metu šie ir daugelis kitų naujovių leidžia manyti, kad galutinis “Windows 10” verslas gali pakartoti “Windows 7” sėkmę ir tapti nauju mėgstamu vartotoju.

Kokie yra “Windows 10” diegimo sistemos reikalavimai?

Oficialus “Microsoft” puslapis teigia, kad jei jūsų kompiuteris atitinka “Windows 8.1” reikalavimus, tai pakanka įdiegti naują sistemos versiją. Tačiau, jei neturite pakankamai šios informacijos, čia pateikiamas išsamesnis jūsų kompiuteriui reikalingų parametrų sąrašas:

 • Procesorius: ne mažiau kaip 1 GHz.
 • RAM: 1 GB (32 bitų sistemai) arba 2 GB (64 bitų sistemai).
 • Laisva vieta standžiajame diske: 16 GB.
 • Vaizdo adapteris: grafinis įrenginys “Microsoft DirectX 9” su tvarkyklės WDDM.

Be to, jums būtinai reikės “Microsoft” paskyros ir prieigos prie interneto.

Ar mano kompiuteris tinka Windows 10?

Visiems vartotojams, kurie visiškai nežino, kad atstovauja visi šie tsiferki sistemoje reikalavimų sąraše, arba bijo bet kokių netikėtumų, kai System Update, “Microsoft” parengė specialų įrankį, vadinamą Gauk Windows 10. Jis bus automatiškai rodomi visuose kompiuteriuose, kurie tinka įdiegti naują operacinės sistemos versiją. Dėl šios sąlyga yra tai, kad esate prisijungę prie tinklo ir aktyvaus statuso automatinius naujinimus.

Ši programa yra naudojama sukurti atsargines kopijas savo duomenis, yra saugoma papildoma informacija apie Windows 10 ir patikrina savo prietaiso suderinamumą su Windows 10. Be to, sistema bus išbandyta bendrų problemų suderinamumo su nustatytais savo programas, periferinės ar komponentų kompiuterio buvimą.

Ką dar reikia žinoti, kol aš pradedu naudoti “Windows 10”?

Galite keisti naujausią “Windows” versiją keliais skirtingais būdais.

Jei šiuo metu naudojate “Windows 7 SP1” arba 8.1 versiją, “Windows Update” sistemoje “Windows 10” gausite nemokamą naujinį. Reikia žinoti:

 1. Atnaujinimas turėtų būti atliekamas per pirmuosius 12 mėnesių po galutinio “Windows 10” išleidimo.
 2. Licencijuotų versijų turėtojai galės nemokamai atnaujinti sistemą iki “Windows 10” ir visą atnaujinimo laiką gaus visą savo gyvavimo ciklą.
 3. Bendrovės pozicija dėl licencijuotų “Windows” kopijų savininkų nuolat keičiasi. Remiantis naujausiais duomenimis, jie vis dar gali gauti dešimtuką, bet bus rodomas nuolatinis įspėjimas apie pavogtų programinės įrangos nepriimtinumą. Tačiau, arčiau galutinės versijos išleidimo datos, šią informaciją vis tiek galima nurodyti.
 4. “Windows XP” ir “Vista” vartotojai galės įdiegti “Windows 10” tik tuo atveju, jei jų įrenginių techninės specifikacijos atitinka minimalius reikalavimus. Tada sistema bus švariai įdiegta, o ankstesnė versija nebus atnaujinta.
 5. Operacinė sistema “Windows 10” bus išleista keliais skirtingais versijomis: “Windows 10 Home”, “Mobile”, “Pro”, “Enterprise”, “Mobile Enterprise”, “Education”. Daugiau informacijos apie jų skirtumus galite rasti bendrovės tinklaraštyje.

Tai yra visų šiuo metu turimą informaciją, susijusią su montavimo ir atnaujinti operacinės sistemos Windows 10 Sprendžiant iš to, kad “Microsoft” planuoja, kad šį naujausią “į” Windows istorijos, o vėliau tiesiog išlaikyti jį atnaujinant sistemą, anksčiau ar vėliau, dauguma vartotojų vis dar turi eikite tiesiai į “Windows 10”.

O ką tu galvoji apie naujosios versijos išleidimą? Ar ketinate atnaujinti arba vis dar naudoti savo mėgstamą “Windows 7”, ar atsiprašau, net “XP”?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + = 9