Kaip konfigūruoti kontekstinį meniu našiems darbams “Windows” sistemoje

Jums reikės mažo įrankio, kurį pavadinsite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjimu. Tai siūlo įspūdingą komandų sąrašą, kurį galima įtraukti į bet kurios “Windows” versijos kontekstinį meniu, pradedant “Vista”.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite

Pradėjus Teisė Spauskite Enhancer (jei esate supainioti Anglų sąsaja, spustelėkite Kalba → Russian, pereiti į rusų), pamatysite įrankių rinkinys, kurių kiekvienas daro savo pakeitimus kontekstinio meniu. Pažiūrėkime įdomiausių iš jų.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Tweaker

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite stiprintuvą: paspauskite dešiniuoju pelės klavišu

Naudodami dešiniojo spustelėjimo Tweaker įrankį, kontekstinio meniu galite pridėti beveik dvi dešimtis naudingų komandų. Štai keletas labiausiai pastebimų dalykų.

  • «Kopijuoti į» Atidaro langą, norint pasirinkti aplanką, į kurį dabartinį objektą galima kopijuoti.
  • “Perkelti į” Jis veikia kaip ankstesnė komanda, tik nespausdina, bet perkelia objektą.
  • «Kopijuoti į kelią» išsaugo esamo objekto kelią į mainų sritį. Ši parinktis gali sutaupyti laiko, jei jums reikia, pavyzdžiui, įkelti nuotrauką į kokią nors svetainę ar grafinį redaktorių. Jūs tiesiog įtrauksite kelią į failą, o ne rankiniu būdu nurodydami.
  • “Naujas aplankas” iškart sukuria aplanką iš kontekstinio meniu, o standartinis “Windows” metodas reikalauja pirmiausia eiti į submeniu “Sukurti”, tada pasirinkite “Aplankas”.
  • “Valdymo skydas” atidaromas atitinkamas skyrius su sistemos parametrais.

Norėdami pridėti komandą kontekstinio meniu, tiesiog pažymėkite jį čekiu.

Deja, kai kurie dešiniojo spustelėjimo Tweaker variantai netinkamai veikia su kirilicos simboliais. Todėl komandos, pvz., “Kopijuoti turinį”, kuri išsaugo teksto rinkmenų turinį į buferį, geriau naudoti tik anglų kalbos tekstus.

Naujas meniu redaktorius

Kontekstinio meniu yra elementas “Sukurti”. Pagal numatytuosius nustatymus jis gali greitai kurti kelių tipų objektus: teksto dokumentą, aplanką, nuorodą ir kitus.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite

Naujojo meniu redagavimo priemonę galite žymiai išplėsti šį sąrašą su kitais formatais. Pakanka paleisti šį įrankį ir pažymėti pageidaujamų failų tipus su “JAB”. Jei norite iš sąrašo neįtraukti objektų, kuriuos planuojate sukurti, pažymėkite juos kryžiumi – jie išnyks iš submeniu “Sukurti”.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite

Siųsti valdytojui

Jei dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką ar failą, elementas “Siųsti” pasirodys kontekstinio meniu. Jame yra nedidelis aplankų ir programų sąrašas, į kurį galite eksportuoti pasirinktą objektą saugojimui ar atkūrimui.

Dešiniuoju pelės klavišo stiprintuvu: Siųsti valdytojui

“Siųsti valdytojui” įrankis leidžia jums padidinti šį sąrašą. Norėdami pridėti naują katalogą į kontekstinį meniu, kuriame jūs atsiųsite objektus, pradėkite Siųsti valdytojui ir spustelėkite Pridėti aplanką. Jei norite pridėti programą, spustelėkite Pridėti failą ir pasirinkite jo piktogramą.

Dešiniuoju pelės klavišo stiprintuvu: Siųsti valdytojui

Visi pridėtiniai aplankai ir programos bus rodomi submeniu “Siųsti”.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite “Enhancer Professional”

Šis įrankis yra prieinamas tik mokama programos versija. Mokėdami 10 JAV dolerių galite pridėti sparčiuosius klavišus sparčiųjų klavišų meniu, kad galėtumėte greitai pasiekti programas, failus ir aplankus, kurti ir pritaikyti submeniu. Visos kitos šiame straipsnyje išvardytos funkcijos yra nemokamos.

Atsisiųskite dešiniuoju pelės klavišo stiprintuvu →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =