Kaip nemokamai gauti licencijuotą “Windows 10” visiems

Tiems vartotojams, kurie šiek tiek nežino apie naujausias naujienas apie “Windows 10”, primename, kad jo produkcija bus planuojama liepos 29 d. “Microsoft” teigė, kad “Windows 7” ir “Windows 8.1” licencijuotų versijų savininkai galės nemokamai įdiegti. Tačiau daugybė piratinių kopijų savininkų, Microsoft teigimu, negali aktyvuoti “Windows 10”.

Tačiau birželis 19 programos vadovas Langai viešai Gabrielius aul buvo paskelbtas dienoraštyje apie į testavimo procesą operacinės sistemos pokyčius. Tarp kitų dalykų, jis rašė, kad visi vartotojų dalyvavimo programoje ir turėti “Windows” viešai “Microsoft” paskyrą, galės gauti Windows 10 nemokamai licencijuotą versiją.

Jei naudojate bandomąją statyti programos viešai peržiūros ir išlygino prie savo paskyros MSA ( “Microsoft paskyra), kurį naudojote registruodamiesi bandymo programą, jūs gausite galutinę versiją” Windows 10 nemokamai režimas. Įdiegę ir įjungę galutinį laidą, vėliau galėsite atlikti švarų sistemos diegimą, jei norite pradėti nuo nulio.

Gabriel Aul

Ką tai reiškia ir kokių veiksmų reikia imtis, jei norite gauti nemokamą “Windows 10, bet licencijuota” Windows “kopija buvimas negali pasigirti?

  1. Jei dar to nepadarėte, sukurkite “Microsoft” paskyrą. Galite tai padaryti čia.
  2. Prisijunkite prie “Windows Insider Peržiūros” programos čia. Norėdami tai padaryti, naudokite anksčiau sukurtą “Microsoft” paskyrą.
  3. Atsisiųskite “Windows 10 Insider Preview” šiame puslapyje. Atkreipkite dėmesį, kad “Windows 10” bandymo pradžios atsisiuntimo laikas gali būti apribotas galutinės versijos išleidimo data. Taigi, jūs turite skubėti!
  4. Įdiegę ir nustatydami sistemą iš anksto, būtinai naudokite “Microsoft” paskyrą, kuri buvo naudojama registruojant “Windows Insider”. Būtina, kad jūsų paskyrai būtų priskirta “Windows 10” licencija, kuri leis iki liepos 29 d. Ar vėliau suaktyvinti galutinę sistemos versiją. Atkreipkite dėmesį, kad taip pat yra privalomos įrangos, todėl negalėsite įdiegti kelių “Windows 10” kopijų skirtinguose kompiuteriuose.

Be to, jums reikia naudoti “Windows 10 Insider Preview”, palaukite liepos 29 d. Ir tikiuosi, kad “Microsoft” nieko nepakeis savo operacinės sistemos platinimo politikoje.

Ir jūs įdiegsite “Windows 10”, jei jis tikrai bus jums visiškai nemokamai?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 4 =