Kaip pakeisti numatytąjį “Windows” programų diegimo katalogą

Aš, kaip ir bet kuris iš mūsų skaitytojų, kurie artimuosius tarp iš “pažangių vartotojui” reputaciją, turi nuolat reaguoti į klausimus ir prašymus dėl pagalbos jų mažiau skirto kompiuterio išminties draugams ir kolegoms. Ir vienas iš labiausiai paplitusių jų: “Bandau įdiegti programą, ir ji sako man, kad ten nėra vietos.”

Gerai. Nesvarbu, kiek laisvos vietos diske D, mūsų broliai galvoje vis dar atkakliai įdėti visus savo žaidimų ir Photoshop sistemos diske C. Tiesiog todėl, kad ji negali pakeisti įdiegimo katalogą montuotojas. Taigi galime padėti jiems ir tiesiog pakeisti numatytąjį diegimo kelią.

Norėdami atlikti šią operaciją, turime atlikti nedidelį “Windows” registro pakeitimą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką Pradėti ir įveskite paieškos juostą regedit.exe.

Windows

Prieš atidarę registro rengyklės langą, kuriame turite rasti šį raktą:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion

Dabar dešinėje srityje pasirinkite vertę ProgramFilesDir ir / arba ProgramFilesDir (x86) priklausomai nuo to, kokią “Windows” versiją naudojate (32 bitų arba 64 bitų). Dukart spustelėkite šį įrašą ir pasirodžiusiame pop-up lange pakeiskite jo vertę D: \ Program Files. Išsaugokite padarytus pakeitimus ir uždarykite registro rengyklę.

Windows

Dabar visos naujos programos bus įdiegtos tame diske ir nurodytame kataloge. Tai ne tik padeda išvengti sistemos disko perpildymo problemų, bet ir padeda spręsti bet kokias “Windows” problemas. Daugeliu atvejų, kai jūs iš naujo įdiegti sistemą, jums nebereikia įdiegti programa, nes daugelis iš jų išliks gana lengvai. Jei naudojate šio straipsnio patarimus ir rūpinatės naudotojo duomenų perkėlimu, sistemos avarija neturės jokių pavojingų padarinių.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =