Pojawił się klient WhatsApp dla systemów Windows i Mac

Komunikuj się w swoim ulubionym komunikatorze za pomocą komputera, który może być wcześniej, ale tylko za pośrednictwem wersji internetowej lub aplikacji innych firm. Teraz można to już zrobić u oficjalnego klienta. Niestety, nie może to być całkowicie autonomiczne: w przeciwieństwie do Telegram i innych konkurentów, aby uwierzytelnić pulpit WhatsApp, nadal potrzebujesz smartfona, który będzie musiał zeskanować kod QR.

Zrzut ekranu z dnia 2016-05-11 o 10.54.05

Aplikacja różni się od wersji mobilnej, z tym że nie ma połączeń. W przeciwnym razie możliwości są całkowicie analogiczne: rozmowy, grupy, wysyłanie plików multimedialnych i dokumentów, wiadomości głosowe. Interfejs nie jest przeciążony, ma minimalną liczbę elementów i jest dość wygodny, wszystko możesz zobaczyć sam.

Zrzut ekranu z dnia 2016-05-11 o 10.57.53

Aplikacja jest dostępna na komputerach Mac i Windows i można ją pobrać z oficjalnej witryny. Jedyną rzeczą, która może się zdenerwować, jest brak obsługi systemu Windows 7: twierdzi, że jest kompatybilny tylko z Windows 8, 8.1 i 10. Na komputerze Mac WhatsApp działa z wersji OS X 10.9.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 + = 31