Stanica – jeden pracovný priestor so všetkými potrebnými aplikáciami

Stanica je desktopová aplikácia určená na to, aby ste nemuseli otvárať veľa programov a kariet prehliadača vždy, keď potrebujete pracovať. Prihláste sa do služby pomocou svojho účtu Google, pridajte produkty, ktoré používate na ľavej strane, a každé ráno budete mať prístup k všetkým pravým kliknutiam myši.

Aplikácie, ktoré môžu byť pripojené, viac ako 300, a zoznam je doplnené týždenne. Sú rozdelené do kategórií ako “Financie”, “Správa”, “Komunikácia” a “Nástroje pre vývojárov” – celkom 16 sekcií. Existujú obaja obľúbené služby, a nie veľmi. Pre seba som našiel Disk Google, Google Maps, Feedly, Telegram, Diskord, Inbox, Todoist a Trello – skoro všetko, čo používam každý deň.

Aplikácie sa spúšťajú priamo v prostredí stanice – to znamená, že sú dostupné v jednom okne. V ľavom hornom rohu je vyhľadávanie, pomocou ktorého nájdete prakticky čokoľvek v niektorom z pridaných služieb.

V ľavom dolnom rohu pod špeciálnou ikonou sú skryté upozornenia na všetky pripojené aplikácie. Na rovnakom mieste – režim “Focus”. Vyberiete si interval od 20 minút do 24 hodín a začnete pracovať tvrdo – v tomto okamihu nebudete mať žiadne upozornenie.

Stanica je bezplatný program dostupný v systémoch Windows a MacOS.

Stiahnuť stanicu →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 14