Jak pobierać muzykę ze sklepu iTunes Store za darmo?

4291413264_a73a24c387

Większość melomanów woli teraz kupować muzykę w formacie cyfrowym niż na nośnikach fizycznych. Mercury Records zdecydowało się całkowicie zrezygnować z fizycznych nośników na rzecz technologii cyfrowej.

Oznacza to, że płyty lub tarcze pod marką Mercury Records pojawi się tylko w przypadku, gdy będzie to obiecują niesamowite zyski firmy lub jeśli jest to pojedynczy charytatywny.

W chwili obecnej najpopularniejszym sklepem reprezentującym muzykę w formacie cyfrowym jest sklep iTunes Store, który przynosi swoim twórcom miliony przychodów. Przycisk do nawigacji do sklepu iTunes Store znajduje się na pasku bocznym Apple iTunes.

Warto, oczywiście, nie jest tanie. Jeden lub dwa nie jest zapięty bagażnika budżetu w tygodniu, ale jeśli zawsze chcesz posłuchać czegoś nowego, to będzie kosztować ładny grosz. Tutaj na ratunek przyjdą darmowe pliki do pobrania, których niewątpliwą zaletą jest także możliwość odkrycia czegoś nowego. W końcu zawsze kupujemy to, czego jesteśmy pewni, a czego będziemy słuchać na pewno. Ale muzyka jest tak różnorodna, więc dlaczego pozbawić się przyjemności słuchania świeżego muzycznego kierunku?

Są oczywiście przeciw. Nigdy nie pobierasz darmowych kompozycji naprawdę popularnych artystów. Czasami rozpowszechniają koncerty na żywo, ale zdarza się to bardzo rzadko.

Bezpłatne pobieranie muzyki ze sklepu iTunes Store jest łatwe. U dołu strony głównej znajduje się sekcja “Bezpłatne w iTunes”.

Zauważ, że może nie być dostępny w niektórych lokalnych sklepach iTunes. Jeśli ją masz, kliknij strzałkę “Zobacz wszystko” i otwórz stronę, którą zobaczysz poniżej.

Tutaj możesz pobrać nie tylko bezpłatną muzykę, ale także serie, filmy, klipy i aplikacje. Klikamy na piosenkę, którą chcemy pobrać, a pobieranie rozpocznie się automatycznie, po czym utwór pojawi się w bibliotece iTunes.

iTunes Store regularnie aktualizuje wszystkie darmowe sekcje. Dlatego warto regularnie je sprawdzać.

Darmowe pliki do pobrania jest dostępna tylko wtedy, gdy masz konto w Apple iTunes, połączony z prawdziwą osobą w kraju, który jest iTunes Store. Możesz stworzyć fałszywe konto, nie jest to trudne, ale nie bardzo legalne.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =