Ką daryti, jei lošimo kompiuteryje nėra pinigų

Retrogaming

Bet koks vyresnis “hardcore” žaidėjas pasakys, kad grafika nėra pagrindinis dalykas. Seni vyrai prisiminti, ką prabanga buvo Need for Speed ​​Underground, Max Payne, Serious Sam, “Gotika”, pirmasis Call of Duty, Red Alert 2, Starcraft ir kitų šedevrų iš praeities.

Retrografinis
Nostalgija

“Kirovo atskaitomybės” ir “Batlkruzer opereyshnl” liks amžinai mūsų atmintyje, ir nėra nieko, vėl ir vėl sustoti pasinerti į nepakartojamą atmosferą iš senų žaidimų, nes jie gali būti paleisti dar labai silpnas PC.

Nepamirškime apie senus prefiksus. “Dendy”, “Sega Mega Drive”, pirmas “ployka” ir žaidimai jiems gali būti nupirktos rankomis už pennies, bet jie duos džiaugsmą milijonui.

 • Galingas nostalgijos banga.
 • Pigūs, net labai senas kompiuteris.

Suvart

 • Primityvios grafikos.
 • Dauguma žaidimų kadaise buvo mokoma kartu ir be jokių naujų įspūdžių.
 • Nauji žaidimai nėra.

Indie-gaming

Žaidimų pramonės sąvoka “indie” prieštarauja dideliems kūrėjams ir leidėjams. Nors “Electronic Arts” ir panašūs įmonės jį naudojant savo neribotas išteklius, kniedės brangus ir gražus, bet bedvasis Perkamiausi Lone entuziastai ir mažų įmonių padaryti žaidimą galima iš sielos.

Indie-gaming
Indie žaislai yra labai kietas

Nuo amateur kūrėjų rašiklio išsiskleidžia labai atmosferos ir įdomių kūrinių. Jei retrogejeris sako, kad grafika nėra pagrindinis dalykas, tada indie šūkis: “Pagrindinis dalykas yra istorija”.

 • Dauguma žaidimų nereikalauja aparatūros.
 • Žaidimai platinami nemokamai arba tik simbolinei sumai.
 • Nestandartinis požiūris į sklypą ir žaidimo procesas.

Suvart

 • Trūksta šiuolaikinės pažangios grafikos.
 • Dažnas žaidimų “drėgnumas”, susijęs su ribotomis kūrėjo išteklių.

Mobilieji žaidimai

Pastaraisiais metais mobilieji žaidimai padarė nerealią pažangą. Užtenka pasakyti, kad išmanusis telefonas gali dabar būti oficialiai groti legendinio GTA III, GTA San Andreas, GTA Vice City, Max Payne, ir kiti hitai, kurie buvo anksčiau tik konsolių ir kompiuterių, kuriame yra ne silpniausia konfigūracijos. Šiuolaikinių mobiliųjų šaulių ir lenktynių grafika yra tikrai stebina.

Mobilieji žaidimai
Šiuolaikinės kovos 5

Sunku patikėti, kad tokį vaizdą galima įsigyti įrenginyje, kuris tinka jūsų kišenėje. Tiesa, gražiausiems žaidimams reikalingas tinkamas našumas. Paprastai juos galite žaisti tik pagrindinėse programėlėse, kurios savaime nėra daug pigesnės už pilnavertį žaidimų kompiuterį.

Jei išsaugojote kompiuteryje ar konsolėje, tačiau nusipirkėte vėsų išmanųjį telefoną, tada žaidimus – tai turbūt vienintelis būdas maksimaliai padidinti jo potencialą. Tiesiog nepamirškite įsigyti didelės išorinės baterijos.

 • Išmanusis telefonas yra visur su jumis, taigi ir žaidimais.
 • Vertinga grafika, konkuruojanti su visaverčiais kompiuteriais ir praeities kartų konsolėmis.

Suvart

 • Baterija greitai sėdi.
 • Nepatogus valdymas.
 • Dauguma žaidimų, ypač nemokamų žaidimų, visų pirma yra skirti pinigų pumpavimui per žaidimų pirkimus.

Žaidimų konsolės

“PlayStation 4” ir “Xbox One” pritraukia palyginti mažas išlaidas. Dėl lošimo kompiuterio galite nusipirkti tik vaizdo plokštę už tuos pačius pinigus, o čia galite nusipirkti prietaisą, kuris yra visiškai paruoštas žaidimams. Tačiau pirkimo etape sutaupytos lėšos, palyginti su kompiuterio išlaidomis naudojimo metu, padidėja. Žaidimų konsolės yra dvigubai brangesnės, daugeliui žaidėjų turite mokėti atskirai.

Įdėkite daugiau galingas grafikos plokštę ar procesorių negali būti konsolės ir turint omenyje, kad net tuo metu, kai konsolė prastesnės charakteristikos aukščiausios klasės žaidimų kompiuterio, vartotojas yra priverstas tenkintis žemesnės kokybės vaizdus. Laikui bėgant techninis atsilikimas jau pradeda jaustis stipriau.

Tačiau ne viskas taip blogai. Geras optimizavimas leidžia jums gauti tinkamą vaizdą, net ir pasenusiose konsolėse, kurios iš dalies kompensuoja techninį neatitikimą. Kūrėjas vadovaujasi tik vienu įrenginiu, išspaudžiant maksimalų iš jo.

Tikra konsolių galia yra išskirtinėse. Siekdama, kad jo prefiksas būtų populiaresnis, “Sony” ir “Microsoft” sudaro sutartis su kūrėjais, kuriems reikalingas žaidimo išleidimas tik “PlayStation” ar “Xbox”. Po 2 metų po išleidimo į konsolių kompiuteriuose buvo paleistas “Megahitic GTA 5”.

“The Last of Us”, “Red Dead Redemption”, “Uncharted”, “Halo” ir kiti šedevrai išliks konsoliniai išskirtiniai. Laikui bėgant, tokių žaidimų skaičius augs tik todėl, kad paplitęs kompiuterio piratavimas verčia kūrėjus palikti kompiuterius.

 • Pigesnis kompiuteris.
 • Geras optimizavimas.
 • Išskirtiniai žaidimai.

Suvart

 • Žaidimai yra dvigubai brangesni.
 • Mokama multiplayer.
 • Grafika yra blogesnė nei žaidimų kompiuteriu.
 • Jūs negalite atnaujinti.

Žaidimų kompiuteris kaip paslauga

Įsivaizduokite, kad jūsų kaimynas turi galingą žaidimų kompiuterį. Jūs susitarėte dėl kainos, išgręžėte skylę sienoje ir ištraukėte iš jo pelę, klaviatūrą ir monitorių. Žinoma, laidai trunka ilgą laiką, bet jūs galite žaisti savo artimo kompiuteriu namuose.

Dabar įsivaizduokite, kad artimas ne per sieną, bet kitame mieste ar net šalyje, o vietoj žaidimų kompiuterio jis turi didžiulį duomenų centrą, galintį palyginti su tūkstančiais lošimo stočių. Piešimas, kad pelė, klaviatūra ir vaizdo kabelis neveiks, tačiau duomenų perdavimo ir priėmimo metu jūsų internetinis kabelis puikiai susidoros.

Paprasčiau tariant, lošimo kompiuteris kaip paslauga yra labai galinga mašina labai ilgame laike.

Naudodamiesi programa, prisijungiate prie žaidimo duomenų centro ir nuotoliniu būdu paleiskite žaidimą. Jūsų veiksmai siunčiami ir apdorojami serveryje esančiame žaidime, o vaizdas grąžinamas didžiausia rezoliucija didžiausiuose grafikos nustatymuose. Norėdami žaisti vaizdo srautą nereikia galingo kompiuterio, o tai reiškia, kad jūs netgi galite žaisti ant priešpėstinių dinozaurų.

PlayKey: žaidimo kompiuteris kaip paslauga
Žaidimo debesies principas

Debesisinių žaidimų kompiuterio trūkumas yra jautrumas komunikacijos kokybei. Siekiant užtikrinti, kad vaizdas būtų perduodamas be kabančios ir sklandžiai, internetas yra reikalingas greitis 5-10 Mbps. Todėl mažai tikėtina, kad iš mobiliojo ryšio operatoriaus galėsite žaisti per ADSL arba 3G modemą. Tačiau dabar kiekviename bute yra protingas laidinis internetas, tačiau problema jau nėra svarbi.

 • Galite žaisti naujausius ir reikliausius žaidimus silpname kompiuteryje.
 • Prieiga prie paslaugos teikiama užsiprenumeravimo būdu, nėra didelių vienkartinių išlaidų.
 • Nereikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimų, sutaupyti laiko ir vietos diske.
 • Galimybė naudotis paslauga naudojant saugų ryšį, naudojant “Steam” ir “Uplay” žaidimų sąskaitas, pašalina pavojaus tapatybės vagystes ir pašalina būtinybę iš naujo įsigyti žaidimą, jei jį jau turite.

Suvart

 • Mums reikia stabilaus interneto, kurio greitis yra bent 5 Mb / s.
 • Tokiomis paslaugomis piratavimas draudžiamas. Jei žaidimas sumokėtas, jis turi būti įsigytas jūsų “Steam” arba “Uplay” žaidimo sąskaitoje.

Kaip išbandyti žaidimo debesį

Nemokamai išbandykite “cloud based” žaidimų technologijas, tuo pačiu metu galite patikrinti savo interneto paslaugą “PlayKey” paslaugoje. Šie vaikinai yra įsitikinę produkto kokybe ir suteikia bandymų prieigą prie kelių žaidimų nemokėdami kažko.

 1. Eikite į “PlayKey” svetainę ir sukurkite asmeninę paskyrą.
 2. Atsisiųskite “PlayKey” klientą ir įdiekite jį savo kompiuteryje (palaiko “Windows” ir “macOS”).
 3. Pasirinkite kategoriją “Demo žaidimai” ir iškart paleiskite nemokamai.

Jei jums nereikia nieko demonstracinėje versijoje, galite nusipirkti vienkartinį “mokymą” už 49 rublius ir žaisti valandą visuose prenumeruojamuose žaidimuose, net toje pačioje “GTA 5”.

Jei norite geriau suprasti, koks grožis gali suteikti jūsų seną kompiuterį, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Groti c “PlayKey”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4