Legendinis “StarCraft” žaidimas gali būti atsisiųstas nemokamai. Teisiškai

Kultūros žaidimas 90-ųjų tapo nemokamas. “Blizzard” išleido didelį “StarCraft” pleistras: Brood War. Su atnaujinimu nemokama ir tapo originaliu žaidimu ir papildymu. Atsisiųskite kompiuterio ir “Mac” versijas rasite oficialioje “StarCraft” svetainėje.

Kultūros strategija buvo išleista 1998 m., Prieš kelias dienas ji kainavo 10-15 dolerių. Kodėl žaidimas tapo nemokamas dabar?

StarCraft

2017 m. Vasarai planuojama išleisti “StarCraft Remastered”, atnaujintą garsiosios fantastikos strategijos versiją. Tai apima originalų žaidimą ir “StarCraft” papildymą: “Brood War” šiuolaikiniame perdirbime. Grafika, dialogai ir garsas bus atnaujinti. Nepriekaištinga žaidimo versija, pažadėta “Blizzard”, nepasikeis.

Atnaujinant “StarCraft” grafiką, dialogai ir garsas išliko tokie patys, bet viskas pasikeitė. Patch 1.18 pagerino suderinamumą su “Windows” ir “Mac”, pridėjo palaikymą langų režimu, UTF-8 koduotę, “karštus” klavišus. Taip pat pasirodė stebėtojo režimas ir automatinis įrašų atkūrimas bei galimybė ieškoti populiarių žemėlapių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 83 =